Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Край с желанието за рекорд... "The One That Got Away" отпадна от ТОП 10, а към върха вече се засилва и Мадона...

 

За сметка на това се появява все повече информация за новата версия на "Teenage Dream", която съвсем няма да е само с две нови песни...

 

Изданието ще включва:

-Оригиналните 12 песни от първата версия;

-3 съвсем нови песни;

-Ремиксът на "E.T" с Kanye West, ремиксът на "Last Friday Night" с Missy Elliot, както и акустичната версия на "The One That Got Away";

-7-минутен микс с всичките 6 сингъла от албума.

 

Ще има и специална лимитирана версия с нова обложка.

 

Katy-Perry-Teenage-Dream-The-Complete-Confection.jpg

 

И с това приключва реализацията на албума, или поне така звучи следното изказване на Кейти от официалния й Фейсбук:

"This is the complete story of Teenage Dream. It was an incredible honor to tie the King of Pop's Billboard Hot 100 record, but I’m moving forward and had a few things left to get off my chest. So this is the complete special edition of my album for my fans,” states Katy

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, не знам дали е вярно, но към края на февруари ще излиза нов сингъл на Кейти- "Part Of Me"- който ще е една от трите нови песни. Предполагам, че ако този сингъл достигне заветното първо място, ще имаме рекорд, но не за албума "Teenage Dream", а за по-различния "Teenage Dream: The Complete Confection". Но може и да не се зачете. Аз лично не бих се оплакал ако песента е здрава и ме зарадва както останалите в първата версия... Пък и доколкото знам парчето (също както другите две) е било създадено за оригиналния "Teenage Dream", но не е влязло в него.

Katy_Perry_-_Part_of_Me.jpg

 

Повтарям, че не съм сигурен дали това е вярно- в Уикипедия всеки може да си пише...

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, не знам дали е вярно, но към края на февруари ще излиза нов сингъл на Кейти- "Part Of Me"- който ще е една от трите нови песни. Предполагам, че ако този сингъл достигне заветното първо място, ще имаме рекорд, но не за албума "Teenage Dream", а за по-различния "Teenage Dream: The Complete Confection". Но може и да не се зачете. Аз лично не бих се оплакал ако песента е здрава и ме зарадва както останалите в първата версия... Пък и доколкото знам парчето (също както другите две) е било създадено за оригиналния "Teenage Dream", но не е влязло в него.

Katy_Perry_-_Part_of_Me.jpg

 

Повтарям, че не съм сигурен дали това е вярно- в Уикипедия всеки може да си пише...

всички дивиденти, които носят преиздаваните версии на албума и ремиксите се отнасят към оригиналния албум, така, че рекорд може и да има, но няма да е този, към който се стремяха, защото за него синглите трябва да са последователни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че главната им цел беше просто да се подобри рекорда, пък вече това за последователните сингли е допълнителен плюс. Наистина щеше да си е доста престижно всичките 6 сингъла от албума да са били номер 1. Но... здраве да е. И 5 от 6 не е никак, ама никак зле. Пък и май все пак имаме рекорд, макар и той най-вероятно да не бъде записан- никой друг албум не е имал пет сингъла номер 1 и един сингъл в ТОП 3. Дори и албума на Майкъл Джексън не е имал повече от пет сингъла в ТОП 5 (които са си синглите номер 1).

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето "Part of me", преди не ми направи голямо впечатление. Да, не е нищо нечувано, но пък ми влезе под кожата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо е съдбата ... дебют на номер 1 за "Part of me" ...

 

Адел е 2, 5 и 7 след Грамитата. Първата жена в историята с 3 самостоятелни песни в Топ 10. "I will always love you" е трета. :Vishenka_05:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо е съдбата ... дебют на номер 1 за "Part of me" ...

 

Адел е 2, 5 и 7 след Грамитата. Първата жена в историята с 3 самостоятелни песни в Топ 10. "I will always love you" е трета. :Vishenka_05:

 

Но навярно това няма да й се зачете за подобряване на рекорда на Майкъл Джексън, поне така четох... Иначе честит да й е на Кейти шестият сингъл номер 1 от ерата на "Teenage Dream". :1000 (33): А и доколкото разбрах, с този успешен дебют, тя пак постига някакъв рекорд, който Гага е държала с "Born This Way"- май именно за най-добър дебют....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но навярно това няма да й се зачете за подобряване на рекорда на Майкъл Джексън, поне така четох... Иначе честит да й е на Кейти шестият сингъл номер 1 от ерата на "Teenage Dream". :1000 (33): А и доколкото разбрах, с този успешен дебют, тя пак постига някакъв рекорд, който Гага е държала с "Born This Way"- май именно за най-добър дебют....

Е то защо да й се зачита? Песента все пак не е от албума, тя може да го преиздаде и 20 пъти ако реши докато не изкара номер 1 сингъл :1000 (29):

 

П.п. Адел е страшна и мачка всичко наред. Без съмнение това беше нейната от година. Едва ли има седмица в която да не е била в топ 3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то защо да й се зачита? Песента все пак не е от албума, тя може да го преиздаде и 20 пъти ако реши докато не изкара номер 1 сингъл :1000 (29):

 

Е, да, то така всеки може. :1000 (29):

 

Оказа се обаче, че Кейти Пери не е подобрила рекорд на Гага, а че песента й е една от само 20-те (тази на Гага е 19-тата) с дебют на номер 1.

 

А самата тема вече въобще не е за "The One That Got Away", тъй че предлагам или да се започне нова, обща тема за всичко около Кейти Пери (каквато гледам, че има за Адел) или направо тази да бъде превърната в такава, стига да е възможно да се поправи заглавието.

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но навярно това няма да й се зачете за подобряване на рекорда на Майкъл Джексън, поне така четох... Иначе честит да й е на Кейти шестият сингъл номер 1 от ерата на "Teenage Dream". :1000 (33): А и доколкото разбрах, с този успешен дебют, тя пак постига някакъв рекорд, който Гага е държала с "Born This Way"- май именно за най-добър дебют....

Гага няма рекорд с born this way освен за най-бързо сваляна песен в историята на ITunes.

Нормално е песента на Кейти да отиде на 1-во място, при положение, че нейните фенове не са чували нови песни от близо 2 години...Друг е въпросът, че още втората седмица песента ще падне от първото място :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага няма рекорд с born this way освен за най-бързо сваляна песен в историята на ITunes.

Нормално е песента на Кейти да отиде на 1-во място, при положение, че нейните фенове не са чували нови песни от близо 2 години...Друг е въпросът, че още втората седмица песента ще падне от първото място :1000 (29):

 

Е, наложително си е да преотстъпи първото си място за завръщането на "I Will Awlays Love You" на него. Но после, като излезе клипа на "Part of Me", може отново да се качи там.

При всяко положение сингълът вече е бил номер 1- седми такъв сингъл в кариерата на Кейти. Браво, на някои им трябват десетилетия, за да стигнат дотам, а тя и лейбълът й го постигнаха само за 5 години, като повечето сингли номер 1 са в рамките на 2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Кейти. Дано не се забави много с клипа на песента, тъй като е много вероятно да омръзне . Мен все още не може да ме зариби, приятна е и до там, но така беше с доста песни от албума, които след излизането на клип ми харесаха страшно много.

 

Може ли някой да даде линк за сваляне на Part of me, тъй като нещо не мога да намеря?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага няма рекорд с born this way освен за най-бързо сваляна песен в историята на ITunes.

Нормално е песента на Кейти да отиде на 1-во място, при положение, че нейните фенове не са чували нови песни от близо 2 години...Друг е въпросът, че още втората седмица песента ще падне от първото място :1000 (29):

 

Малко грешиш... "Part of Me" изтече още преди година и нещо в интернет, така че не е нищо ново за феновете й. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Virginia Records (за България) ли ще издадат новия вариант на албума?

Сигурно.. Те разпространяват почти всички албуми от чужди изпълнители в България. Но стават много бавно нещата, а ако си от малък град да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

logo.png http://www.nick.com/kids-choice-awards/2012/vote

 

Favorite Voice from an Animated Movie

Antonio Banderas

Jack Black

Johnny Depp

Katy Perry

 

Favorite Female Singer

Lady Gaga

Selena Gomez

Katy Perry

Taylor Swift

 

Favorite Song

Born this Way (by Lady Gaga)

Firework (by Katy Perry)

Party Rock Anthem (by LMFAO)

Sparks Fly (by Taylor Swift)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...