Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Въпреки, че е страшно красива, в това спор няма, за мен това не е Кейти. Много ми е трудно дори да разпозная чертите й. Страшно много грим.
Link to comment
Сподели в други сайтове

А що смяташ, че в сайта ще ти искат по-малко? Там отделно и пари за куриер ще даваш.

и това го има, то и в двата случая оставам с фотото иначе мерси :)

 

ПП: В спианието БРАВО има нещо за Katy утре ще си го купя и ще кача :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето някои фотоси, които май са от снимачната площадка на "Part of Me":

 

Този път Кейти май ще е войник... :D

Мисля, че имаше още снимки :girl_witch:

Throw your bombs and your blows :girl_witch: :girl_witch: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е такива неща не се намират в официалния й сайт, а във фен сайтовете ;)

 

Обаче не мога да разбера защо говори само за летен 3D филм "Katy Perry: Part of me" при положение, че пролетта още не е дошла дори... Да не възнемерява да остави епеснта без клип?! :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е такива неща не се намират в официалния й сайт, а във фен сайтовете ;)

 

Обаче не мога да разбера защо говори само за летен 3D филм "Katy Perry: Part of me" при положение, че пролетта още не е дошла дори... Да не възнемерява да остави епеснта без клип?! :angry:

А кои са тези фен сайтове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че имаше още снимки :girl_witch:

Throw your bombs and your blows :girl_witch: :girl_witch: :Vishenka_05:

katy-perry-part-of-me-.jpg

 

Абе от къде ги намирате тези снимки и като цяло новини, официалният сайт е супер мъртвило и нищо няма там.

За фен сайтове не знам, но аз следя във FB, Tumblr и Twitter :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно звучи, но ми се струват по слаби от "Part of me". Малко изнасилено ще е това преиздаване на албума.

И на мен ми се струва по-слаба, но иначе много ми хареса ще изчакам цялата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.numberone.com.tr/tr/haber/rihan...-ile-duet-.html

 

Известната певица Rihanna в един репортаж сподели, че иска да направи дует с най-добрата си приятелка Кaty Perry.

Добави, че от доста време работят по този въпрос. "Работим усилено, да за направим нова и хубава музика. Крайният резултат ще е много добър"

___

 

Еха супер :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.numberone.com.tr/tr/haber/rihan...-ile-duet-.html

 

Известната певица Rihanna в един репортаж сподели, че иска да направи дует с най-добрата си приятелка Кaty Perry.

Добави, че от доста време работят по този въпрос. "Работим усилено, да за направим нова и хубава музика. Крайният резултат ще е много добър"

___

 

Еха супер :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Аз наскоро слушах тази новина по едно радио, останах много изненадан от това, че са най-добри приятелки точно с Риана, много различни ми изглеждат като характер. Иначе дует между тях със сигурност ще има успех.

 

Между другото питах Синема Сити дали има шанс да видим "Katy Perry - Part of me 3D" и по българските екрани, но още не сте знаело щели да говорят с Форум Филм България, тъй като последния път с филма на Джъстин Бийбър им били отказали, тъй като в по-малките държави нямало успех. Ноо има надежда, тъй като филмите на Джонас Брадърс, Ю 2 и Кайли бяха пуснати в БГ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наскоро слушах тази новина по едно радио, останах много изненадан от това, че са най-добри приятелки точно с Риана, много различни ми изглеждат като характер. Иначе дует между тях със сигурност ще има успех.

 

Между другото питах Синема Сити дали има шанс да видим "Katy Perry - Part of me 3D" и по българските екрани, но още не сте знаело щели да говорят с Форум Филм България, тъй като последния път с филма на Джъстин Бийбър им били отказали, тъй като в по-малките държави нямало успех. Ноо има надежда, тъй като филмите на Джонас Брадърс, Ю 2 и Кайли бяха пуснати в БГ.

Ами да се надаваме, че ще дават филма и в България, но аз пак няма да мога да го гледам :mf_surrender: :mf_surrender:

 

ПП: Преди малко попадна на този кавър, унакален е :girl_witch: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...