Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Вече излезе и акустична версия на The One That Got Away:
Моето мнение- невероятна! Определено би грабнала феновете на бавните песни с акомпанимент предимно на китара. Дано това вече да спомогне за първото място, че наистина много изнасилено стана вече... Според мен трябваше да пусне тази версия към края на декември, а не ремикса с рапъра- първото място можеше вече да е достигнато.

 

Не ми харесва, като заколена мисирка звучи. Оригиналната версия си е номер 1. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кети Пери ще преиздаде албума си на 13 март с няколко нови песни:

http://b96.radio.com/2012/01/22/katy-perry...ge-dream-album/

Ако при това положение, някоя от новите песни стане номер 1 ще се брои ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кети Пери ще преиздаде албума си на 13 март с няколко нови песни:

http://b96.radio.com/2012/01/22/katy-perry...ge-dream-album/

Това е супер новина и е много логично, така или иначе на нея не й се правят много нови песни, след смазващото турне има нужда от почивка и фактически пуска две нови песни в така или иначе един невероятно силен албум. Освен, че хората ще си го купят пак заради новите песни, може би ще заложи и на още един клип и така в следващите 5-6 месеца ще може да си почине. Много се радвам, отделно дано включи и акустичната версия на песента, защото аз лично я преоткрих в тази версия и се зарибих отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам да не вземе да се опита да задмине рекорда на Майкъл Джексън с някоя от новите две песни... :1000 (29):

 

А "The One That Got Away" ми се струва заминала, особено със "Set Fire to the Rain" на второ място- абсурд е Кейти да я задмине сега, когато тя очевидно ще бъде новият лидер в стил "Rolling In The Deep" и "Someone Like You"...

 

А от "Peacock" навярно се е отказала- то като се цензурира 'cock', най-запеваемата част от песента ще се превърне в постоянно затихване...

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Set fire to the rain" от утре е номер 1. :happyppl: :1000 (6):

 

Светльо да ликува, 10 място за "Domino". :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Set fire to the rain" от утре е номер 1. :happyppl: :1000 (6):

 

Светльо да ликува, 10 място за "Domino". :1000 (29):

На острова е 3та седмица 1ва бе :gun_bandana: 1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На острова е 3та седмица 1ва бе :gun_bandana: 1000%20(29).gif

 

Дреме ми за Острова, важен е ЮЕс. :feminist_en:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дреме ми за Острова, важен е ЮЕс. :feminist_en:

 

Е тя уж и е сингъл за Америка ама там явно си държат на Кати Пери. Тва Домино е точно нейн стил песньовка,така и не можа да ме накефи,единствено лайф мога да я слушам,там си личи истинската JJ

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Адел за третия сингъл номер 1 от албума 21! Разбрах обаче, за мое голямо изумление, че навярно реализацията на този албум вече е приключила, нямало да има повече сингли. :o А по мое мнение в 21 си имаше още мнооого песни, които можеха да бъдат сериозно наложени ако бяха издадени като сингъл и клипирани- Turning Tables, He Won't Go, Rumour Has It... С тази скорост, накрая Адел можеше да е тази, която да подобри рекорда на Майкъл Джексън...

 

Една позиция по-напред за Кейти- 5 място. Може пък да вземе да дочака Адел да слезе от първо място след няколко седмици, и евентуално да я замести. :D

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Адел за третия сингъл номер 1 от албума 21! Разбрах обаче, за мое голямо изумление, че навярно реализацията на този албум вече е приключила, нямало да има повече сингли. :o А по мое мнение в 21 си имаше още мнооого песни, които можеха да бъдат сериозно наложени ако бяха издадени като сингъл и клипирани- Turning Tables, He Won't Go, Rumour Has It... С тази скорост, накрая Адел можеше да е тази, която да подобри рекорда на Майкъл Джексън...

 

Една позиция по-напред за Кейти- 5 място. Може пък да вземе да дочака Адел да слезе от първо място след няколко седмици, и евентуално да я замести. :D

За щастие или съжаление на някои Адел като стъпи на 1-ва позиция не пуска лесно...Нищо чудно още месец и половина да е номер 1 без клип и точно като тръгне да пада да направи клип и после още 3 месеца номер 1. :1000 (29): :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота ще е да спре! Turning Tables трябва да е сингъл и й трябва само едно единствено представяне и ще се закове на върха...

Толкова време мина от операцията, поне за едно изпълнение би трябвало да издържи :/

 

Поздрав:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от три години песен без видеоклип е на върха, а за песен, която не е рап - от лятото на 2006г.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от три години песен без видеоклип е на върха, а за песен, която не е рап - от лятото на 2006г.

Born this way и hold it against me бяха номер 1 тази година без видеа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що разгледах сайта на Brit наградите и Adele е обявена, че ще пее на 21-ви февруари :g2:

http://www.brits.co.uk/news/2012/the-brits...show-performers

Дали няма преди това да изненада и избие всички на Grammy-тата на 12-ти? Надявам се да не отиде там само за да си вземе грамофончетата ами и да попее :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Born this way и hold it against me бяха номер 1 тази година без видеа.

 

 

 

Съвсем едно е видеоклипа да се монтира/готви или да се пусне тийзър, друго е да си номер 1 без песента въобще да има плануван клип.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Съвсем едно е видеоклипа да се монтира/готви или да се пусне тийзър, друго е да си номер 1 без песента въобще да има плануван клип.

Добре че беше ти да ми покажеш, че имат клипове :mf_surrender: И в двата случая видата са заснети след като песните вече са били номер едно. Не е имало нито тийзъри нито нищо. Идеята е ако песните не се приемат добре да не харчат пари за клипове, а да се ориентират към друго парче. Можеш да провериш сам ако не вярваш на думите ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онова, което споменах за приключилата реализация на албума 21, може би не е вярно. Четох, че Адел е споменала, че след като се оправи ще започне работа по нов аллум, но това навярно не значи, че междувременно няма да продължи да развива и предишния. Дано, защото от 21 има още много неща за реализация. Като я гледам как отвява конкуренцията със сингъл, излязъл още в средата на 2011...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Съвсем едно е видеоклипа да се монтира/готви или да се пусне тийзър, друго е да си номер 1 без песента въобще да има плануван клип.

а пък коренно различно е да има стабилен и подплатен финансово рейдио плей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудва ме как втората най-хубава песен от албума (първата е E.T.) толкова време не може да се добере до заветното първо място, а простотии като California Gurls се заседяха там...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...