Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Съгласен съм, но според мен точно тази песен трябва да е номер едно, просто е уникална според мен :Vishenka_05: :Vishenka_05:

За мен клипът е много готин, но самата песен не е нищо особено. Щеше да е далеч по-сполучлива, ако го нямаше този натрапчив бийт, а си беше чиста балада.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен клипът е много готин, но самата песен не е нищо особено. Щеше да е далеч по-сполучлива, ако го нямаше този натрапчив бийт, а си беше чиста балада.

 

И аз съм на същото мнение. Бавна песента щеше още повече да се хареса

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Песента е на трето място, съвсем малко й остава. Според мен напълно си заслужава да измести парчетата на 1 и 2 място- с или без фактът, че това ще направи Кейти рекордьорка. Риана вече достатъчно време беше в топ 3, а онази другата песен за 'сексапилния' не знам как да я коментирам... и една седмица й стига на първо място. Наистина е време качествената, дълбока песен на Кейти да ознаменува първото си място.

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това ще те успокои, това едва ли ще се случи! :1000 (29):

100 % ще се случи, стигна ли до 3-то място, значи е въпрос на време, аз се притеснявах, че се движеше доста надолу, обаче сега е ясно, че ще влезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 % ще се случи, стигна ли до 3-то място, значи е въпрос на време, аз се притеснявах, че се движеше доста надолу, обаче сега е ясно, че ще влезе.

стига някоя нова песен да не развали цялата работа :mf_surrender: ще е много кофти ;х

Link to comment
Сподели в други сайтове

Peacock няма да е сингъл. Песента не е радио френдли, съответно няма шанс да оглави Билборд Хот 100, каквато е целта на лейбъла й. А Кейти е доста дразнеща и нетантлива. Ясно, е, че този албум беше пикът в кариерата й, който няма да се повтори. Тя няма фенската маса на Гага, Бритни или Бионсе. Албумът й се продава слабо в САЩ в сравнение с колко хита е възпроизвел. Кейти е като Риана. Те продават сингли, а не албуми. А пари, макар и малко заади пиратството, се печелят от продажба на албуми. Което говори, че Кейти и Риана без комерсите и рекламата от лейбълите им са изгаснали като свещ на течение. Просто никой няма да дава шит за тях след време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Peacock" не е радио френдли?! WTF?! Ако говорим за радио точно тази песен ще отвее всичко нейно, което е било номер 1, и конкуренцията... Песента се набива яко в главата и веднага те кара да се раздвижиш. Единственият проблем на Кейти и лейбъла й за тази песен са родителските асоциации, които ще искат цензуриране на някои думи...

Неталантлива? Кейти си е написала абсолютно всички песни, така че тази глупост отпада веднага дори и понякога live изпълненията й да куцат. Мацката е талантлива и още как!

И все пак няма да ударят с тази песен, защото Кейти вече в няколко интервюта сподели, че е зверски уморена, а и се развежда... Логичният край на тази успешна ера е балада- "Not like the movies", и всичко да умре...

Редактирано от Tikei
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако "The One That Got Away" вземе че стане номер 1, Кейти със сигурност няма да заложи на "Not Like The Movies"- така съвсем би рискувала един единствен сингъл от албума да не е бил номер 1. Беше доста рискована крачката да заложи на "The One That Got Away" вместо на комерса "Peacock" и не смятам, че следващият сингъл от албума (ако има такъв) ще е отново с баладичен привкус. Смятам, че вече съвсем няма накъде да бяга от реализирането на "Peacock"- тази песен, с цялата си комерсиалност, е с най-големи възможности за следващ номер 1 от този вече доста поостарял албум.

 

Аз не мога да проумея как е възможно точно песен като "Sexy And I Know It" да измести "We Found Love" и да не позволява на "The One That Got Away" да я задмине... Вече втора седмица ТОП 3 си е същия, което разбира се не значи, че Кейти още няма шанс. Все пак и "Sexy And I Know It" е била над 15 седмици в класацията преди да стане номер 1, а и този изпълнител/и (така и не схванах колко хора пеят) не мисля че могат да се сравняват с Кейти по отношение на цялостна актуалност и фенска маса.

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

LMFAO изобщо не са за подценяване... "PRA" бе шест седмици номер 1 и още е със стабилни позиции и продажби, така че "SAIKI" май я очаква същата съдба. Те са и още една от причините да смятам, че "Peacock" ще стане огромен хит тъй като и

на песента я свързвам с LMFAO :1000 (29):

"The One That Got Away" може и да не стигне върха, но стана голям хит, така че би трябвало да накара Кейти и екипът й да пуснат още една по- бавна песен просто за престиж... Вече не са важни единиците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразнещото в случая е това отчаяно драпане да се подобри рекорда на Майкъл Джексън. То не беше намаление на песента в iTunes, то не бяха ремикси, то не бяха фичъринги... :mf_surrender: :mf_surrender: Точно и затова се надявам песента да не става номер 1, защото ще бъде изключително изнасилена история. Колкото до това, коя песен идва с бясна скорост, то това е Set fire to the rain :) Adele пак ще рулира. :)

Да видим и Гага какво ще направи след flop-a на иначе толкова яката Merry the night с още по-якия клип.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразнещото в случая е това отчаяно драпане да се подобри рекорда на Майкъл Джексън. То не беше намаление на песента в iTunes, то не бяха ремикси, то не бяха фичъринги... :mf_surrender: :mf_surrender: Точно и затова се надявам песента да не става номер 1, защото ще бъде изключително изнасилена история. Колкото до това, коя песен идва с бясна скорост, то това е Set fire to the rain :) Adele пак ще рулира. :)

Да видим и Гага какво ще направи след flop-a на иначе толкова яката Merry the night с още по-якия клип.

Гага и Бритни нямат шанс за следваща челна позиция в тази класация. Причината е много проста: албумите им излязоха през март-април от тогава до сега голямата част от фенската им маса са си купили песните им, сега когато ги пускат като сингли, никой няма да си ги купи отново. И тъй като класацията се сформира на база продажбите на песените през въпросната седмица, естествено няма как да се наредят сред първите.

 

А колкото до Кейти, не вярвам да се изкачи по-нагоре, в момента в топ 10 има много силни парчета и ще я смажат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

GaGa няма шанс, защото вече пя песните къде ли не по предавания, специални концерти и т.н. и нищо не й се получи, но за Britney не мога да се съглася! Има поне пет песни, които са с ОГРОМЕН потенциал, и ако реши да си мръдне задничето поне в едно предаване= ХИТ!

На Katy проблем ще са й LMFAO, Adele и може би Jason Mraz, който в момента е номер 1 в itunes няколко дни и тепърва ще се промотира парчето...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага и Бритни нямат шанс за следваща челна позиция в тази класация. Причината е много проста: албумите им излязоха през март-април от тогава до сега голямата част от фенската им маса са си купили песните им, сега когато ги пускат като сингли, никой няма да си ги купи отново. И тъй като класацията се сформира на база продажбите на песените през въпросната седмица, естествено няма как да се наредят сред първите.

 

А колкото до Кейти, не вярвам да се изкачи по-нагоре, в момента в топ 10 има много силни парчета и ще я смажат.

Класацията се формира от продажби и radio air play.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Peacock" не е радио френдли?! WTF?! Ако говорим за радио точно тази песен ще отвее всичко нейно, което е било номер 1, и конкуренцията... Песента се набива яко в главата и веднага те кара да се раздвижиш. Единственият проблем на Кейти и лейбъла й за тази песен са родителските асоциации, които ще искат цензуриране на някои думи...

Неталантлива? Кейти си е написала абсолютно всички песни, така че тази глупост отпада веднага дори и понякога live изпълненията й да куцат. Мацката е талантлива и още как!

И все пак няма да ударят с тази песен, защото Кейти вече в няколко интервюта сподели, че е зверски уморена, а и се развежда... Логичният край на тази успешна ера е балада- "Not like the movies", и всичко да умре...

 

"Not like the movies" e уникална песен, която аз харесвам повече от Peacock, но не мисля, че ще заложи на нея. Първо, че е балада и второ че преди година и повече я пя на един концерт, някакви награди бяха, по принцип тогава мислех, че ще е следващия сингъл, защото съм забелязал, ако изпълнят една песен, на концерт, то след това винаги е сингъл, но пък не стана работата. Може да са мислили по този въпрос и да са се отказали.

При положение, че всичко комерсиално, което беше в тази албум получи реализация, не разбирам защо Peacock все още не е? И реално, наистина това е песен, която има потенциала за хит. Другото, което ако The one that ... не стане номер едно, сигурно ще пуснат нов сингъл, за да гонят рекорда и аз да съм и аз щях да го направя.

Това, че се развежда вярно ли е? Та те едва се ожениха и вече се развеждат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, развеждат се с Ръсел Бранд- имали са някакво противоречие, май по въпроса за децата.

 

Аз все още не съм отписал "The One That Got Away", но дори и да не стигне върха, тя действително си стана един от най-големите хитове на Кейти. По въпроса за следващият сингъл се колебая дали въобще ще се реши да заложи на такъв- вижда се, че този вече праисторически албум от средата на 2010-та започва да издиша, което си е нормално след почти 2 години стабилна реализация. Според мен ако "The One That Got Away" беше пуснат като втори или трети сингъл, щеше много по-бързо да стигне номер 1, но сега, като се има в предвид старостта на албума... може и да не го направи и да си остане с постижението да е номер 3 (което също не е никак, ама никак зле).

 

Иначе "Set Fire To The Rain" наистина се очертава огромен хит, който лесно може да отвее всички в топ 5. Без клип, сингълът е достигнал 7 място- браво на Адел!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе "Set Fire To The Rain" наистина се очертава огромен хит, който лесно може да отвее всички в топ 5. Без клип, сингълът е достигнал 7 място- браво на Адел!

 

Песента е невероятна. По-яка е от "Someone like you" и "Rolling in the deep". С нея харесах Адел. Много ми е мрачна, дъждовна, английска.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ви каза,че Кейти ще има друг сингъл от албума? Това беше,дори сега ще си взима едногодишна пауза.

След развода предполагам, че няма да има нов сингъл. Но вече написала 2 нови песни :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Падение тази седмица- от 3 на 6 място... Май няма да се стигне върха... Поне Риана се върна там.

 

Set Fire to The Rain- 4 място! И то без клип! Евала!

 

По въпроса с издаването на нови неща- аз смятам, че Кейти няма да излезе в някаква голяма почивка точно пък сега- най-много 3-4 месеца да я няма и после изведнъж да експлодира с нов сингъл от нов албум (освен ако не реши да продължи да залага на Teenage Dream). Просто тя в момента е в тази фаза на кариерата си, че една по-дълга почивка като тази на Бритни може и да не й се отрази добре- все пак е общо взето нов изпълнител, поне още 2-3 години трябва да гради името си със сериозна работа.

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво мислите за това демо, което изтече преди около седмица и кусур...

Песента е правена за друга изпълнителка(Jessie James) и е вече издадена от нея. Мислите ли, че Katy звучи добре в този стил?

Бихте ли се радвали ако за четвъртия й албум реши да експериментира в country pop-а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво мислите за това демо, което изтече преди около седмица и кусур...

Песента е правена за друга изпълнителка(Jessie James) и е вече издадена от нея. Мислите ли, че Katy звучи добре в този стил?

Бихте ли се радвали ако за четвъртия й албум реши да експериментира в country pop-а?

харесва ми :Vishenka_05: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече излезе и акустична версия на The One That Got Away:

Моето мнение- невероятна! Определено би грабнала феновете на бавните песни с акомпанимент предимно на китара. Дано това вече да спомогне за първото място, че наистина много изнасилено стана вече... Според мен трябваше да пусне тази версия към края на декември, а не ремикса с рапъра- първото място можеше вече да е достигнато.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече излезе и акустична версия на The One That Got Away:
Моето мнение- невероятна! Определено би грабнала феновете на бавните песни с акомпанимент предимно на китара. Дано това вече да спомогне за първото място, че наистина много изнасилено стана вече... Според мен трябваше да пусне тази версия към края на декември, а не ремикса с рапъра- първото място можеше вече да е достигнато.

ЕЕЕЕЕеееееееееееее най-после. От кога го чакам. Има ли линк за сваляне??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...