Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Клипът наистина е много хубав. Разбира се, че сълзливата история цели да разчувтва зрителите, но така или иначе - чудесна работа. Самата Кейти Пери е ненормално красива като млада. Добра игра, страхотни цветове. Приятна идея. Със сигурност Billboard Top 1, демек първият човек с 6 номер 1 хита от 1 албум :)

 

ПП: Ще ми се и Гага да направи подобен по-семпъл, а същевременно въздействащ клип.

Точно и това каза Кейти, че се надява на 6 пъти 1-во място в класацията и за това пусна клипа на 11.11.11 като символ на това.

Дано и Гага :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

без думи съм, клипът е уникално красив, песента също.. много силна година за Кейти, браво на нея :) дано и следващият й албум да е добър, защото с "Teenage dream" стигна до върха и мисля, че ще й е трудно да изкара отново толкова добър и хитов албум..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че има реален шанс да постигне онзи рекорд- още преди да има клип, песента стигна 18-то място. Не й остава чак толкова много до номер 1.

Наистина, целият албум "Teenage Dream" като цяло си е страшно силен и е жалко, че "The One That Got Away" навярно ще се окаже последният клип от него (мое предположение). Но Кейти доста време се занимава с реализацията на албума- около година и половина-две. Смятам, че през 2012 ще започне с нови сингли.

Иначе много бих искал клип на "Not Like The Movies"- една от най-любимите ми песни в него.

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е страхотна!!!От както е излязла не спирам да я слушам.Просто тази година за Кейти беше адски силна и от към клипове и от към песни.Тази песен е със много смисъл и клипа е убийствено як.Ех нашите чалгарки като копират да вземат да копират такива песни,а не бозите на Риана.Кейти заслужи много награди тази година,а получи един "Best live" който беше за Адел.Песен и видео трябваше да са при нея,а не както винаги при Гага и Бобъра...The One That Got Away само за 4-5 дена има вече над 12,000,000 гледания!Едно голямо благодаря на Кейти за всички песни които ни даде в последните 2-3 години :ba: Eто за това тя ми е любимата певица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

наистина имаше много силна година.. страхотно начало с "Firework" - страхотен проект с послание, после продължи с огромен хит като "E.T.", след това със забавното видео на леката песничка "Last friday night" и сега този уникален проект.. не бях обърнал внимание на тая песен преди да я клипира, ама е жестока..

Link to comment
Сподели в други сайтове

наистина имаше много силна година.. страхотно начало с "Firework" - страхотен проект с послание, после продължи с огромен хит като "E.T.", след това със забавното видео на леката песничка "Last friday night" и сега този уникален проект.. не бях обърнал внимание на тая песен преди да я клипира, ама е жестока..

Дааа, това беше може би най-любимата ми песен от албума още от самото му излизане. Ето, че и Кейти й обърна заслужено внимание, изобщо не очаквах точно нея да клипира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти ще си остане в историята разби рекорда на Макйкъл Джексън и на път да го подобро със 6 сингли от 1 албум, дано и повече да успее :girl_witch: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе много бих искал клип на "Not Like The Movies"- една от най-любимите ми песни в него.

И на мен това ми е много любима песен, заедно с Pearl.

Ако трябва да съм честен в албума остана точно три песни, които заслужават реализация и това са Not Like The Movies, Peral и Peacock. Първата обаче съм сигурен, че не би я снимала, защото си спомням, че преди година я пя на някакъв концерт. Тогава предполагах, че ще бъде следващ сингъл, но явно са преценили, че не е добре и до там беше с тази песен. Pearl пък е песен, която май не се харесва много и остана Peacock, която всъщност беше моето предположение, че ще е следващ сингъл, преди да обявят The one that got away. Но не съжалявам за избора. Не бях чувал песента преди да кажат, че ще бъде клипирана, но това е страшна песен с уникален клип. Аз мисля, че първото място няма как да не бъде постигнато и скоро ще има рекорд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че първото място няма как да не бъде постигнато и скоро ще има рекорд.

 

И сп0ред мен 1-вото място е гарантирано :girl_witch: и дано клипира Peacock песента супер яка и забавна :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В албума няма слаба песен според мен. Дори и неклипираните и неспоменати на тази страница песни- "Who Am I Living For", "Circle The Drain" и "Hummingbird Heartbeat"- са с голям заряд и имат почва да са хитове. Просто през 2010 Кейти изкара албум, който и тя самата трудно ще си задмине. Но е вероятно го направи, аз лично очаквам нови силни песни и албум през 2012. :)

 

"Peacock" е изключително комерсиална песен и съм изненадан, че Кейти не е заложила на нея много преди по-дълбоки песни като "Firework" и "The One That Got Away". И мисля, че ако евентуално има 7-ми сингъл от албума, то той ще е последен и ще е именно "Peacock".

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

В албума няма слаба песен според мен. Дори и неклипираните и неспоменати на тази страница песни- "Who Am I Living For", "Circle The Drain" и "Hummingbird Heartbeat"- са с голям заряд и имат почва да са хитове. Просто през 2010 Кейти изкара албум, който и тя самата трудно ще си задмине. Но е вероятно го направи, аз лично очаквам нови силни песни и албум през 2012. :)

 

"Peacock" е изключително комерсиална песен и съм изненадан, че Кейти не е заложила на нея много преди по-дълбоки песни като "Firework" и "The One That Got Away". И мисля, че ако евентуално има 7-ми сингъл от албума, то той ще е последен и ще е именно "Peacock".

Firework дълбока песен? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Firework дълбока песен? :helpsmilie:

Странно изказване за песен с такова силно послание.

 

Иначе да, ако има седми сингъл, то със сигурност ще е Peacock, най-малкото не биха й позволили да снима две бавни песни една след друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интернет се пише, че следващият сингъл може да е "Hummingbird Heartbeat", но информацията не е сигурна.

Според мен е многооо рано да се обявява такава информация, а и честно казано се надявам да не е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък много харесвам "Hummingbird Heartbeat" и бих се зарадвал тя да е следващата клипирана. Но малко ме съмнява да стане така- според мен ще си бъде или "Peacock", или нова песен.

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е 100% истина, но доколкото разбрах е обявено, че седмият, последен сингъл от албума ще бъде "Circle The Drain". Даже има дата за излизането на самия сингъл- 12 декември. Клипът все още бил в процес на обмисляне.

Изненадан съм, че Кейти ще пуска нов сингъл толкова скоро след предишния, но не е като да не се радвам, че и тази песен ще си има клип- допада ми. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

"The One That Got Away" напредва доста тромаво в Hot 100- вече две седмици стои на 9 място, което й е върхът. Силно се надявам да се изкачи още и поне в ТОП 5 да влезе, а още по-добре- в ТОП 1. :D

 

Информацията за "Circle the Drain" май се оказа невярна. И на мен ми беше странно Кейти да пусне нов сингъл толкова скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"The One That Got Away" напредва доста тромаво в Hot 100- вече две седмици стои на 9 място, което й е върхът. Силно се надявам да се изкачи още и поне в ТОП 5 да влезе, а още по-добре- в ТОП 1. :D

 

Информацията за "Circle the Drain" май се оказа невярна. И на мен ми беше странно Кейти да пусне нов сингъл толкова скоро.

 

Сега ще измислят някаква колаборация и ще видиш как ще стане номер 1, както беше с Last Friday Night

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще измислят някаква колаборация и ще видиш как ще стане номер 1, както беше с Last Friday Night

 

Доколкото разбрах, вече е пуснат някакъв нов ремикс на песента с участието на рапър. Смятам, че точно с това мислят да атакуват първото място. Хубаво си е да имаш стратегия. :) Другата или по-другата седмица Кейти може вече да е единственият изпълнител в историята с 6 сингъла номер 1 от един албум...

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, вече е пуснат някакъв нов ремикс на песента с участието на рапър. Смятам, че точно с това мислят да атакуват първото място. Хубаво си е да имаш стратегия. :) Другата или по-другата седмица Кейти може вече да е единственият изпълнител в историята с 6 сингъла номер 1 от един албум...

Е да, възможно е. Все пак си го е поставила за цел. :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че Кети от известно време много ме радва, много бих искал песента й да НЕ става номер 1. Иначе вече ще се затвърди възможността изпълнителите да си избират кога да владеят Хот-а, което не е идеята в крайна сметка.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че Кети от известно време много ме радва, много бих искал песента й да НЕ става номер 1. Иначе вече ще се затвърди възможността изпълнителите да си избират кога да владеят Хот-а, което не е идеята в крайна сметка.

Съгласен съм, но според мен точно тази песен трябва да е номер едно, просто е уникална според мен :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...