Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Колкото и интересен да беше епизода, трябваше вече да свършва. Баси как го омотаха и го превърнаха в шибана сапунка, а първите епизоди бяха къде по-добри. Без разните му древни вампири, върколаци и подобни. Не знам как ще изтрая още един сезон да го гледам. А вярно, че Клаус ми стана най-антипатичния човек в сериала. Да умира вече и да се маха, толкова ли не можаха да заместят неговата история с някоя друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Колкото и интересен да беше епизода, трябваше вече да свършва. Баси как го омотаха и го превърнаха в шибана сапунка, а първите епизоди бяха къде по-добри. Без разните му древни вампири, върколаци и подобни. Не знам как ще изтрая още един сезон да го гледам. А вярно, че Клаус ми стана най-антипатичния човек в сериала. Да умира вече и да се маха, толкова ли не можаха да заместят неговата история с някоя друга.

 

На абсолютно същото мнение съм, първите епизоди толкова ми беше кеф да ги гледам.. Гадно ми беше даже като се появиха върколаците. Много заплетоха нещата.. :mf_surrender: Този епизод беше най-силен от сезона

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам Елена да е вампир. Продуцентите бяха казали,че ще видим Катрин в последния епизод.

Според мен Елена изобщо не е била в колата с Мат. . .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаааааа такъв епизодддддд !!!!!!!!!!!!!! Компенсира всички скучни серии през сезона. 1000%20(6).gif Ето заради такива серии, още го гледам! Почти същото е както в книгите. Аларик и Тайлър умряха, Клаус е в тялото на Тайлър, Елена стана Вампир..... ЖЕСТОК ФИНАЛ !!!!!!!! :happyppl: 1000%20(6).gif

 

 

Тайлър не е мъртъв. Това, че Клаус е в тялото му, не значи че е мъртъв. Бони никога не би убила приятел, за да спаси Клаус- тя извърши размяната именно за да спаси приятелите си. Тъкмо четох подробно интервю с Джули Плек, една от създателките, в което тя разкри важни сюжетни нишки от четвърти сезон. Направо ми се иска да почва още днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тайлър не е мъртъв. Това, че Клаус е в тялото му, не значи че е мъртъв. Бони никога не би убила приятел, за да спаси Клаус- тя извърши размяната именно за да спаси приятелите си. Тъкмо четох подробно интервю с Джули Плек, една от създателките, в което тя разкри важни сюжетни нишки от четвърти сезон. Направо ми се иска да почва още днес.

Може ли линк към интервюто?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам Елена да е вампир. Продуцентите бяха казали,че ще видим Катрин в последния епизод.

Според мен Елена изобщо не е била в колата с Мат. . .

 

Била е - Джули Плек си каза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано нищо в епизода не ме изненада. Ясно като бял ден е, че рано или късно ще направят Елена вампир, когато й се случи нещо.

Най-тъпото беше като трябваше да избира с кой да се сбогува. Значи тия вампири се движат скоростно когато може, ама за сбогуването с Елена изведнъж никой не може да стигне до нея. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да преведе на бг най-важното от интерв*то ?

 

http://twifun-bg.com/?p=194032

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли съм най-чувствителния зрител на сериала?Точно както казаха,последните секунди ми се насълзиха очите,просто ми беше тъжно когато колата потъваше,а и ретроспекцията дето Елена се сбогува с баща си :cry: :cry: :cry: А и самата смърт на Елена :cry: А и реакциите на Стефан и най-вече на Деймън :cry:

Пууу бръкна ми в психиката с тия сцени...

Много ми хареса развитието на сериала,все нови и нови неща измислят,егати кефа :)

Хареса ми и,че Елена първо се е запознала с Деймън :) Ама много тъжен накрая бе.. :(

А от Клаус ми писна вече,ама поне в тялото на Тайлър е по-готин за гледане :\\

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-тъпото е,че Клаус явно ще е завинаги в сериала,защото вече е сигурно,че той е създал братята. :1000 (10): Много интересно се очертава,вече мога да ви разкажа и 6ти сезон (4ти сезон Клаус бесен,че вече няма хибриди.Иска да убие всички,а те се крият и търсят начин да го убият без да умрат.5ти сезон след като не са открили начин да го убият те търсят начин да го убият,но се сещат,че може поне да го запечат както в 3ти сезон.В същото време Елена решава,че сега ще е с Деймън. 6ти сезон Карълайн е вече вл*бена в Клаус и решава,че трябва да го освободи,но го убеждава,че не трябва да ги избива,ако иска да е с нея. 7ми сезон всички са вл*бени и заживяват щастливо,като Елена прави 3ки всяка нощ :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще измислят нещо за да прекъснат тази връзка,споко!

А и наистина е добре да се появи нов злодей,че Клаус е по-скоро смешен :D

 

В следващия сезон ще има нов злодей, който ще иска да убие Елена, кой ще е той, и какво ще иска от нея, ще разберем в септември. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дано не иска да убива Елена, защото то вече стана... ега си... :gun_bandana:

Клаус и всички останали ще са бясни на Ребека. Клаус заради това, че не може да прави хибриди, другите заради това, че се опита да убие Елена. Ребека ще е отлъчена. Чудно ми е дали просто ще си обикаля в епизодите като муха без глава или ще има някакво сериозно развитие около нея. А Бони ще се позанимава малко с тъмната страна на магията... това обещава да е интересно. По- интересно от това да я привикват само за спешни случаи, когато им трябва заклинание.

Първият епизод от сезон четири ще е убийствен! Кого ли ще изсмуче Лена, за да си завърши трансформацията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дано не иска да убива Елена, защото то вече стана... ега си... :gun_bandana:

Клаус и всички останали ще са бясни на Ребека. Клаус заради това, че не може да прави хибриди, другите заради това, че се опита да убие Елена. Ребека ще е отлъчена. Чудно ми е дали просто ще си обикаля в епизодите като муха без глава или ще има някакво сериозно развитие около нея. А Бони ще се позанимава малко с тъмната страна на магията... това обещава да е интересно. По- интересно от това да я привикват само за спешни случаи, когато им трябва заклинание.

Първият епизод от сезон четири ще е убийствен! Кого ли ще изсмуче Лена, за да си завърши трансформацията?

 

Не спомена за Керълайн, която ще е много зле, объркана, бясна на Клаус, но Тайлър е жив, вероятно в тялото на Клаус..

Все пак не видяхме как изгаря :1000 (30): Спомените, които ще възвърне Елена няма да променят нищо, тя винаги е обичала Стефан, няма значение, кого е видяла първо. Когато имаше тръпка към Деймън никога не е спирала да обича Стеф, това са думи на сценарист,

да не си помислите, че си измислям.. :1000 (29): "Известно време ще са заедно".. казва тя, после дали ще тръгне с Деймън - не знам.

 

Нина е адски актуална напоследък - секси йога, фотосесии с майка й, фестивали с Иън, нали в реал-а са заедно, защо и във филма да са :1000 (29): Нина била много щастлива, че Джена е била отново на снимачната площадка, доколкото разбрах са били съквартирантки, и много добри приятелки. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е интересен 4-ти сезон или поне така си мисля. Дано да не се разочаровам, но ми се струва, че ще се пораздвижат нещата малко сега след като Елена ще е вампир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спомена за Керълайн, която ще е много зле, объркана, бясна на Клаус, но Тайлър е жив, вероятно в тялото на Клаус..

Все пак не видяхме как изгаря :1000 (30): Спомените, които ще възвърне Елена няма да променят нищо, тя винаги е обичала Стефан, няма значение, кого е видяла първо. Когато имаше тръпка към Деймън никога не е спирала да обича Стеф, това са думи на сценарист,

да не си помислите, че си измислям.. :1000 (29): "Известно време ще са заедно".. казва тя, после дали ще тръгне с Деймън - не знам.

 

Споменах нещата, които на мен ще са ми интересни главно. :1000 (29):

 

А това, че без значение кого е видяла първо Елена, винаги е обичала Стефан... по- точното е- така и не е спряла да го обича, не са имали завършек на историята си, че да обърне начисто друга страница. Има малка разлика- според Джули Плек, това е което е актуално към момента като чувства у нашата героиня... иначе, тъй като е вампир, а и не само заради това, й предстои развитие, еволюция, включително и в любовния живот. Но да не очакваме да избере някой окончателно, защото това ще стане чак накрая на целия сериал.

:1000 (20): :1000 (20): :1000 (20):

 

Дано има екшън, за да компенсира факта, че едно 18- годишно момиче има за главна мисия в живота си и главен таргет на еволюцията си, да избере между Вампир 1 или Вампир 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споменах нещата, които на мен ще са ми интересни главно. :1000 (29):

 

А това, че без значение кого е видяла първо Елена, винаги е обичала Стефан... по- точното е- така и не е спряла да го обича, не са имали завършек на историята си, че да обърне начисто друга страница. Има малка разлика- според Джули Плек, това е което е актуално към момента като чувства у нашата героиня... иначе, тъй като е вампир, а и не само заради това, й предстои развитие, еволюция, включително и в любовния живот. Но да не очакваме да избере някой окончателно, защото това ще стане чак накрая на целия сериал.

:1000 (20): :1000 (20): :1000 (20):

 

Дано има екшън, за да компенсира факта, че едно 18- годишно момиче има за главна мисия в живота си и главен таргет на еволюцията си, да избере между Вампир 1 или Вампир 2.

 

Само дано не стане като Катрин - зла, егоистична кучка, която спи и с двамата и само ги използва.. :1000 (29):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано само не се опияняват прекалено дълго от високия рейтинг и да продължават сериала докато един ден не писне на хората,и рейтинга спадне драстично.. нищо чудно да остане без край!

Всъщност като се замисля,от всички сериали дето следя до сега на нито един не съм гледал самият край :\ :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катрин е готина и незаменима. Искам да се върне и да има бой между двете вампирки с еднакви физиономии. А всички отстрани с тениски с надписи: Team Catherine и Team Elena да викат и дюдюкат. Накрая Катрин маха главата на Елена и се представя за нея, а Ленката е чао- чао завинаги. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катрин е готина и незаменима. Искам да се върне и да има бой между двете вампирки с еднакви физиономии. А всички отстрани с тениски с надписи: Team Catherine и Team Elena да викат и дюдюкат. Накрая Катрин маха главата на Елена и се представя за нея, а Ленката е чао- чао завинаги. :1000 (29):

 

:1000 (29): :1000 (29): Да, трябва да има малко екшън, и двете са влюбени в Стефан

 

Готови сме за Vampires Bitch Fight: Rount One :1000 (29): :1000 (29): :1000 (30):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...