Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Ами не знам кметицата умра и вече втора серия няма никакъв празник в града.Много ми е странно да не ги виждам как надуват балони,докато се чудят как да спасят Елена.

 

Серията беше приятна,но то при тях винаги е моментно.Най-доброто,което може да се случи със сериала е Ленчето да изключи емоциите си и да вкарат малко екшън,че заспахме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами не знам кметицата умра и вече втора серия няма никакъв празник в града.Много ми е странно да не ги виждам как надуват балони,докато се чудят как да спасят Елена.

 

Серията беше приятна,но то при тях винаги е моментно.Най-доброто,което може да се случи със сериала е Ленчето да изключи емоциите си и да вкарат малко екшън,че заспахме.

Да, както съм казвал и преди, сградата на училището денонощно е на разположение на малолетни и вампири, за да правят каквото си поискат. Балони се надуват с големи кислородни бутилки, защото баба им цял живот така е надувала и не става с уста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офффф тъкмо малко стана интересно и бам - Джер умира и сега до края ще гледаме драмите на Ленчето

Добре, че поне Катрин се завърна.

Като цяло до края очаквам тъпотия и някак си в последната серия ще се обединят всички и сиг ще убия Сайлъс :mf_surrender:

Колко сезона още се очаква до края? И без тва вече сериала е пълна боза :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен и въздействащ епизод :)

Очаквах развръзката да е такава и Елена да изключи чувствата си, сега ще стане интересно :Vishenka_05:

Много ми хареса, да продължават в същия дух. И да дават повече Катрин :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните епизоди бяха страхотни, особено 14-ти беше бомба! Бони е луда вещица, Сайлъс я контролира, а Ленчето става пълна кучка - Катрин 2 :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

15-ти не ми беше особено интересен, ама на 14-ти свърших..

 

Ужасно се кефя, че Катрин се върна, баси яката мацка е. А Джереми никога не съм го харесвал, тей че още един плюс.. :happybday:

 

Иначе следващият е чак на 14.03.. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше най-яката актриса ! Защо я махнаха :gun_bandana: Да я възраждат !

Тя нали сега се появява из "90210", а и не мисля, че биха я съживили, макар че много ме кефи... Вики също, а и Роуз беше готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Да, тази вечер е трети епизод.

Е то това е премиера за България значи, очаквах да има голяма реклама, ако не бях видяла в Замунда, че е качен нямаше и да разбера ... заще не го излъчиха пак по Синемата, а в това забутано време, където няма да има голям рейтинг. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то това е премиера за България значи, очаквах да има голяма реклама, ако не бях видяла в Замунда, че е качен нямаше и да разбера ... заще не го излъчиха пак по Синемата, а в това забутано време, където няма да има голям рейтинг. :mf_surrender:

 

Винаги бутат интересните неща по никое си време, аз вчера разбрах, че са започнали излъчването на трети сезон. Майка ми го гледаше преди по синемата и тя се ядоса, че не е имало реклами и изпусна първия епизод.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дееба тъпия малоумен сериал. :mf_surrender: Да свърши тоя сезон и спирам да го гледам.

Поне да бяха направили така, че Елена да не осъзнава, че е безчувствена. По-реално щеше да е. Не всяка втора приказка да е "Аз не чувствам", "Емоциите са ми изключени"... Емоциите изключени, ама тъпотията й включена на макс. Наистина мисля, че таргет групата на сериала спадна от 15-20 на 10-годишни деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дееба тъпия малоумен сериал. :mf_surrender: Да свърши тоя сезон и спирам да го гледам.

Поне да бяха направили така, че Елена да не осъзнава, че е безчувствена. По-реално щеше да е. Не всяка втора приказка да е "Аз не чувствам", "Емоциите са ми изключени"... Емоциите изключени, ама тъпотията й включена на макс. Наистина мисля, че таргет групата на сериала спадна от 15-20 на 10-годишни деца.

И на мен това ми направи впечатление! Супер много дразни. Яката го осраха тоя сериал.

Професорът е Сайлъс ако не сте разбрали м/у др. То е ясно, че сега всички ще се обединят да го убиват и до края на сезона ще ни занимават с него и Бони, която е под негово влияние и е леко изпаткала :D

Има ли шанс това да е последен сезон?!?! Или дано поне следващия да е последен - адски го разводниха.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...