Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Адския епизод!!! :phpgrin2: Добро начало на годината за сериала! Стефан и Ребека продължават да ме дразнят максималнооооо, едвам ги издържам :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Супер якия момент беше когато Елена призна на Стефан, че обича Дейман и след това разговора по телефона.... 4 сезона го чакам тоя момент! :Vishenka_05: 1000%20(6).gif

Какво му беше хубавото на епизода? Ребека се събуди за 65-ти път и цял епизод си върти игрички и интриги. Абсолютни роботи са вече всички - заклинания за съживяване, въздействие да забравиш някакви чувства, въздействието обаче не действа на всички, че видиш ли освен пръстена има още 100 начина и амулета да се предпазиш от това. Чувствам се пълен малоумник понякога докато гледам сериала. Елена е под въздействието на Деймън и била влюбена в него. Добре, че някое улично куче не я превърна във вампир, иначе щеше да стане по-голяма мастия от въздействието. И щъкат всички из училището и повтарят "Ребека ни въздейства, не можем да правим това", вече си го осъзнават дори. :mf_surrender: И накрая следва отново редовната игра "аз мразя брат си, нека да му направя мръсно, нищо че след 2 серии ще си простим". :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какво му беше хубавото на епизода? Ребека се събуди за 65-ти път и цял епизод си върти игрички и интриги. Абсолютни роботи са вече всички - заклинания за съживяване, въздействие да забравиш някакви чувства, въздействието обаче не действа на всички, че видиш ли освен пръстена има още 100 начина и амулета да се предпазиш от това. Чувствам се пълен малоумник понякога докато гледам сериала. Елена е под въздействието на Деймън и била влюбена в него. Добре, че някое улично куче не я превърна във вампир, иначе щеше да стане по-голяма мастия от въздействието. И щъкат всички из училището и повтарят "Ребека ни въздейства, не можем да правим това", вече си го осъзнават дори. :mf_surrender: И накрая следва отново редовната игра "аз мразя брат си, нека да му направя мръсно, нищо че след 2 серии ще си простим". :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

 

И книгите са същата обърквация. Ту така, ту иначе... не знам донякъде си прав, но поне се случва нещо и малко или много държи интерес за разлика от останалите 2 който гледам "Стрелата" и "Свръхестествено", там е още по-зле положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво му беше хубавото на епизода? Ребека се събуди за 65-ти път и цял епизод си върти игрички и интриги. Абсолютни роботи са вече всички - заклинания за съживяване, въздействие да забравиш някакви чувства, въздействието обаче не действа на всички, че видиш ли освен пръстена има още 100 начина и амулета да се предпазиш от това. Чувствам се пълен малоумник понякога докато гледам сериала. Елена е под въздействието на Деймън и била влюбена в него. Добре, че някое улично куче не я превърна във вампир, иначе щеше да стане по-голяма мастия от въздействието. И щъкат всички из училището и повтарят "Ребека ни въздейства, не можем да правим това", вече си го осъзнават дори. :mf_surrender: И накрая следва отново редовната игра "аз мразя брат си, нека да му направя мръсно, нищо че след 2 серии ще си простим". :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

+1

 

Може би ми беше нужно да прочета коментара ти, за да осъзная, че наистина е така. Сериалът започна да затъва. Все още ми е интересен, но в сравнение с предишните сезони, този е доста слаб. Половината сезон мина, а нищо съществено не се е случило. Между другото Елена и Деймън като двойка изобщо не ми допадат. Повече ми харесваха със Стефан. В момента най-много ме кефят Керълайн и Клаус от всички в сериала.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала затъна с началото на този сезон и това, че нищо до момента не се е случило освен както каза Иван Ребека се събуди за 6406 път говори какъв крах претърпяха сценаристите.Сцената в училището беше адски тъпа и оттегчителна, представям си как са я снимали.Официално спирам да гледам сериала ..или ще видя за 546 път как Елена се забърква в нещо лошо, след което двамата братя правят умопомрачителен съюз помежду си за спасението на любовта на живота им, която пък от своя страна се реваншира целувайки ги по верандите и изпада пред дилемата кой да избере.Стана твърде оттегчително, дори Волтрон навремето имаше повече развитие..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала затъна с началото на този сезон и това, че нищо до момента не се е случило освен както каза Иван Ребека се събуди за 6406 път говори какъв крах претърпяха сценаристите.Сцената в училището беше адски тъпа и оттегчителна, представям си как са я снимали.Официално спирам да гледам сериала ..или ще видя за 546 път как Елена се забърква в нещо лошо, след което двамата братя правят умопомрачителен съюз помежду си за спасението на любовта на живота им, която пък от своя страна се реваншира целувайки ги по верандите и изпада пред дилемата кой да избере.Стана твърде оттегчително, дори Волтрон навремето имаше повече развитие..

И аз не смятам да го гледам повече. Много блудкаво стана всичко, а преди нещата някак си тежаха на мястото. Сега всеки може да се предпази от въздействие, лекове срещу вампиризъм и т.н. :mf_surrender: Липсата на Аларик се усеща за сметка на крайно скучния персонаж на тази новата Ейприл :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има вероятност сериалът да претърпи сериозна трансформация. Май имат намерение да разделят историята за древните в отделен сериал - "The Originals". Идеята определено ми допада

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И щъкат всички из училището и повтарят "Ребека ни въздейства, не можем да правим това", вече си го осъзнават дори. :mf_surrender:

 

Това не е нещо ново. Още във втори сезон, когато Илайджа въздейства на Катрин да стои в гробницата - тя го осъзнаваше. И направи всичко възможно да го убият, за да се освободи от въздействието му. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има вероятност сериалът да претърпи сериозна трансформация. Май имат намерение да разделят историята за древните в отделен сериал - "The Originals". Идеята определено ми допада

...без Николинчето ли ще е :o ..Сигурно там ще е Катрин :mf_surrender:

То без това тук малко или много се изчерпа - гледам сериите ей така, по навик, а не защото очаквам нещо кой знае какво ... Много разводниха. То хубаво има много сезони, рейтинг и т.н., но все пак това е сериал и трябва да е интересен, а не блудкав и предсказуем :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

...без Николинчето ли ще е :o ..Сигурно там ще е Катрин :mf_surrender:

То без това тук малко или много се изчерпа - гледам сериите ей така, по навик, а не защото очаквам нещо кой знае какво ... Много разводниха. То хубаво има много сезони, рейтинг и т.н., но все пак това е сериал и трябва да е интересен, а не блудкав и предсказуем :mf_surrender:

 

Естествено, че няма да е с Нина. Тя е главния герой в ТВД, остава и нея да махнат. Засега Клаус (йес, маха се тоя гнусар), Хейли и Илайджа са потвърдили, че ще участват в новия сериал, т.е. се махат от този. :happyppl: :happyppl: Само ще ме е яд за богинята Ребека. 1000%20(27).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че няма да е с Нина. Тя е главния герой в ТВД, остава и нея да махнат. Засега Клаус (йес, маха се тоя гнусар), Хейли и Илайджа са потвърдили, че ще участват в новия сериал, т.е. се махат от този. :happyppl: :happyppl: Само ще ме е яд за богинята Ребека. 1000%20(27).gif

Не да я махат, аз мисля, че TVD е към своя край...Затова.

Иначе есента започва нов вампирски сериал с Jonathan Rhys Meyers - DRACULA :girl_witch:

be0857120d01f32880499fbf63836cbb.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време му е да свършва или рискуват да стане като OTH. Аз вече сериозно се притеснявам да започвам нещо ново, защото след 2-ри сезон нещата стават трагични. И от една страна следиш сериала с мъка и отлагаш да го гледаш, но от друга не можеш просто да го спреш като го следиш с години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият епизод беше интересен за разлика от предните и чакам с интерес да видя какво ще стане в следващия ,но наистина няма да е зле,ако решат да прекратят сериала,не мисля,че ще измислят нещо ново и интригуващо вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това накрая с татуировката по Джеръми беше толкова излишно! Изведнъж трябваше да изкрещи и да си разкъса тениската, позааааааа :1000 (29): Искат да държат кифленската аудитория.

 

Епизода ме изкефи тотално в края, много динамично и готино беше, но като цяло сериала затъва, да стават хора и да се свършва вече :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Катрииииииииииин, най-послеееееееее! Завърна се с гръм и трясък. :1000 (6):

Меееееееееега якия епизод! Жалко само за Джеръми... не беше нужно да го убиват, но.. Сега да видим тоя Сайлъс какви ще ги свърши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега вече и магически кладенец имаме. :1000 (29):

 

Тайлър, умирам. Аз съм виновна за всико!

- Не, аз съм виновен. Не трябваше да правя това, това, това и онова.

- Не, Тайлър, вината я изцяло моя. И аз трябваше да направя това, това, това и онова. :dontknow:

 

Оооо свещена простота!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го зарязах, не мога да ги трая вече! Като коне на манеж обикалят, ама за никого няма морковче накрая. И пак ще разделят Елена и Деймън 100 пъти сигурно, както са и подновени за 5- ти сезон. Обичам да си гледам сериалите докрая, но тук не се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катринннннннннннннннннннннннннннннннннн <3 <3 <3 :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

 

Жалко за Джереми и Бони... 1000%20(34).gif

 

Джер обаче нали има пръстен? Действа ли още след като вече е ловец.... доколкото си спомням казаха, че в 15-ти епизод ще умре някой важен... ииииии мисля, че Клаус ще убие Тайлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз докато го гледах си мислех, че Джеръми ще се съживи...

Добре бе, носеше пръстена, но нали не действа върху свръхестествени същества, а той е ловец - значи наистина умря?!

Офф, леле... Вече не мога да им хвана спатиите, макар че епизода беше страаашно готин.

Предполагам, че важният герой, който умира е той? Или пък ще убият Елена като в книгите?1000%20(34).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз докато го гледах си мислех, че Джеръми ще се съживи...

Добре бе, носеше пръстена, но нали не действа върху свръхестествени същества, а той е ловец - значи наистина умря?!

Офф, леле... Вече не мога да им хвана спатиите, макар че епизода беше страаашно готин.

Предполагам, че важният герой, който умира е той? Или пък ще убият Елена като в книгите?1000%20(34).gif

 

 

 

 

Не мисля, че ще оживее :mf_surrender: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше най-интересния епизод от последните 2 сезона!

Катрин се завърна, обожавам я, ненормална е тая :Vishenka_05:

Следващия епизод ще е пълнеж обаче и ще гледаме 40 минути как Елена плаче. Иии така до следващата ваканция, а после някак ще избутат до 20 епизод като последните 2 епизода ще имат някакво развитие и край на сезон 4.Развръзка очаквайте в епизод 16 на сезон 5 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така на тоя остров далечен имат обхват не ми е ясно. :mf_surrender: И 20 души скитат из тая пещера и си говорят, ама никой не чува другите, защото в пещерите НЯМА никакво ехо. :1000 (27):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...