Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Толкова ли е трудно да върнат Катрин в сериала и накрая единият да е с Елена, а др с Катрин. Ако може Елена да е с Деймън ще е идеално!!!

Тоя Стефан не го трая от самото начало, а с всяка изминала серия ми е все по-непоносим и дразнещ!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ааааааааааа 6-ти епизод беше епичен!!!

Най-после някакво развитие около ДЕЛЕНА,много ме изкефи тоя епизод бе хораа.

Ако знаех,че е толкова як,нямаше да отлагам толкова време за да го гледам :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая седмица нито Дневниците, нито Стрелата, нито Свръхестествено........ :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

И декември нищо! 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Една седмица се преживява, ама като почнат с дългите почивки и става страшно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая седмица нито Дневниците, нито Стрелата, нито Свръхестествено........ :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

:helpsmilie: Аз пък си викам ееееее утре ще видя развръзката с Делена,а тоо :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

На Свръхестествено пък си имам епизод от предишната седмицЪ :1000 (29):

По темата: Делена рулз

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леко е тъпо с тоя лек, обаче този сезон определено е класи над предния, който едва се траеше по това време. Хейли е страхотна, дано да я държат повечко време, а Клаус вече не дразни чак толкова, за разлика от Стефан, който е супер непоносим от самото начало :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрия епизод от началото на Сезона 1000%20(19).gif1000%20(6).gif Само тая тъпотия, че Елена е подчинена на Деймън ме дразни, ебаси тъпотията 1000%20(29).gif

 

В интервю Джули Плек казва,че връзката между Елена и Деймън не е като при хибридите и Клаус,а е лоялност и уважение ..Казва още,че тази връзка не влияе на чувствата и по никакъв начин ... иди ги разбери сега как му е подчинена, като за доста неща след като се превърна не се съгласи с него 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се зарадвах, че най-сетне Елена е с Деймън и те ще убият кефа с това подчиниение :gun_bandana:

Клаус не ме дразни, ставам му фенка... А Стефан от самото начало не мога да го понасям :gun_bandana:

Май не искам да намират лек, Елена е яка като вампир. А Стефан супер много ме ядоса, че кара Джеръми да става убиец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се зарадвах, че най-сетне Елена е с Деймън и те ще убият кефа с това подчиниение :gun_bandana:

Клаус не ме дразни, ставам му фенка... А Стефан от самото начало не мога да го понасям :gun_bandana:

Май не искам да намират лек, Елена е яка като вампир. А Стефан супер много ме ядоса, че кара Джеръми да става убиец.

Ще намерят лек, но той ще е с изтекъл срок и Елена ще се превърне в птеродактил. Аман.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще намерят лек, но той ще е с изтекъл срок и Елена ще се превърне в птеродактил. Аман.

 

Е нормално е 4 сезона да се чудят какво да измислят... Малко прекалиха с този лек, но дано нещо стане :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, девети епизод беше уникален просто. Най-накрая нещо интересно да се случи този сезон. Беше започнал да ми става скучен.

 

Следващият епизод е на 17 януари (при нас на 18-ти).

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон засега ми харесва повече от предния. Действията малко по-бързо се развиват сякаш, което е добре. Интересна ми е историята с Джеръми и ловците като цяло.

На моменти обаче са досадни с този триъгълник. Измислиха някаква глупава пречка като подчинението и сега сто епизода това ще дъвчат.. Ама има ли Елена чувства към Деймън или няма. Разбирам, че трябва да има драма, ама понякога идва в повече и някак изсмукана от пръстите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Динамичен епизод беше, но това не променя факта, че поеха в грешна посока и сериала доскучава.

На мен много ми харесва сериала, но няма нищо общо с книгите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адския епизод!!! :phpgrin2: Добро начало на годината за сериала! Стефан и Ребека продължават да ме дразнят максималнооооо, едвам ги издържам :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Супер якия момент беше когато Елена призна на Стефан, че обича Дейман и след това разговора по телефона.... 4 сезона го чакам тоя момент! :Vishenka_05: 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...