Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Бааааси финала! Въпреки, че очаквах повече, пак съм много доволен! Жалко, че Катрин е човек вече и, че Бони умря... финала няма да го коментирам, явно Стефан ще е лошият "Сайлъс" под прикритие в 5-ти Сезон! Направо не ми се мисли колко време ще го точат докато намерят истинския Стефан на дъното на езерото :mf_surrender: И въпреки това, чакам с нетърпение новият сезон!

 

Иначе съм много доволен от финалните епизоди и на трите ми любими сериала тая седмица! - "Дневниците на вампира", "Свръхестествено" и "Стрелата" :phpgrin2:

 

Благодаря ти, че ми развали кефа от гледането на финала :X:X:X Нещо друго,което си пропуснал да споделиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Благодаря ти, че ми развали кефа от гледането на финала :X:X:X Нещо друго,което си пропуснал да споделиш?

 

Да съм те карал да четеш? :mf_surrender: Тук се обсъждат епизодите, да си го гледал преди да влезеш! Проблема си е твой :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече като цяло..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеле, това беше най-якият финал, който може да съществува! Страшно ми хареса, невероятно интересно ми беше!

 

Ужасно съжалявам за Катрин, любимият ми герой от сериала.. Просто няма да е същата. Това със Стефан и Сайлъс е доста интригуващо, интересно ми е как ще се развият нещата. Кефя се на Мат и Ребека, както и че Клаус kiss-на Caroline. Дано смотаният Тайлър не се връща, много ме дразни. Джереми, който също ми е мега дразнещ, стига ми че той отново е в играта. ;Д

 

Но като цяло много добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът беше наистина интересен ама не можеш с един интересен епизод да изкарваш цял сезон :gun_bandana:

Сега очаквам да се появи нова вещица,поне до 15ти епизод Сайлъс да не го разконспирират и сериалът пак да затлачи.

 

Добре.. И като е толкова скучен и безинтересен, а и явно може да предвидиш всичко, защо го гледаш тоя "затлачил" сериал? Някои просто си умирате да бъдете негативни и ако може да има все повече и все повече неща, които да не ви харесват.

 

За мен сериалът е супер и въобще не е спрял да ми бъде интересен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз направих грешката да вляза в темата на обяд и научих неща, които не трябваше. :) Добре скалъпиха финала, но всички загадки към следващия сезон са повторения на стари такива. Нямам намерение вече да го гледам.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се прецаках одеве като влезнах в темата преди да съм гледала серията, но спрях до частта с лека :D И в общи линии само това разбрах предварително ;) За Бони си беше ясно.

 

Много добър финал! Определено ще чакам с нетърпение следващия.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че реших да не чета коментари преди да гледам, за да може изненадата от края на сезона да е максимална.

Въпреки че на моменти се дразня на някои неща в сериала в последно време и мисля, че сценаристите понякога въртят едно и също, мога да кажа че този последен епизод беше наистина добър и неочакван. Разчувствах се доста. Особено на сцената с Клаус и Керълайн, а също и на Деймън с Елена. Зарадвах се за последните, но ми стана пък и много гадно и за Стефан като слушаше. :(

Въобще не очаквах развоя с Катрин... а също и със Сайлъс. Въпреки че ми се струва, че малко ще се преекспонира сюжета със Сайлъс следващия сезон, но пък може и да са измислили нещо добро. Да се надяваме... Все пак ще бъде интересно да се види как ще се развият нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 2 серии ми харесаха, но въпреки тях сезонът си остава слаб.

 

Дано за новия се постараят повече и не преекспонират историята със Сайлъс до втръсване.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Случайно попаднах на някакви рейтинги и ме учуди, че гледаемостта в САЩ е изключително ниска, особено на финала.

То и аз не го харесвам напоследък, но си мислех, че щом тук е толкова хитов, в САЩ би трябвало да е масово харесван.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 2 серии ми харесаха, но въпреки тях сезонът си остава слаб.

 

Дано за новия се постараят повече и не преекспонират историята със Сайлъс до втръсване.

Като се има предвид колко преекспонираха историята с Клаус и после изведнъж спряха да се гонят и да се опитват да се убият един друг с него, си представям другият сезон какви простотии ще има покрай Сайлъс. Особено докато разберат, че не е Стефан :D :D :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В последния епизод, всички герои- и живи, и умрели- ще се съберат на градинско парти с лимонада и сметанова торта, ще пеят песни, ще се държат за ръце и вече нито ще знаят, нито ще им пука кой с кого е, до такава степен ще са се изпочифтосвали помежду си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последния епизод, всички герои- и живи, и умрели- ще се съберат на градинско парти с лимонада и сметанова торта, ще пеят песни, ще се държат за ръце и вече нито ще знаят, нито ще им пука кой с кого е, до такава степен ще са се изпочифтосвали помежду си.

:roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Сезон 5

Промо:

Официално описание на 5х01 "I Know What You Did Last Summer"

Колежански дни - След като е прекарала лятото, наслаждавайки се на страстната си връзка с Деймън и помагайки на Джеръми да се справи със завръщането си от мъртвите, Елена няма търпение да се премести в общежитието на близкия колеж Уидмор, заедно със съквартирантката си Карълайн. Докато все още вярват, че Бони прекарва цялото лято пътувайки и скоро ще се присъедини към тях, Елена и Карълайн са изненадани, когато студентка на име Меган се появява и обявява, че те ще е новата им съквартирантка. Катрин се появява неочаквано в къщата на брятата Салваторе и моли Деймън да ѝ помогне, защото сега е човек и е уязвима за враговете си. Мат и Ребека се завръщат в Мистик Фолс, след като са прекарали едно лудо лято в Европа, където срещат мистериозна красавица на име Надя. Елена не може да се отърве от усещането, че нещо не е наред със Стефан, а Сайлъс прави ужасяваща поява на партито "Краят на лятото", провеждащо се на площада в града.
-----------


*Айде, тая вечер е премиерата. Интересно ми е да видя дали ще дадът добър старт на сезона.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно и с този сезон ще направя като с миналия- гледам първите епизоди и ако зацикли (което е почти сигурно), спирам. :1000 (29):

 

Иначе се радвам за Деймън и Елена, дано не ги разделят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък няма да го гледам и съм много щастлив. :happyppl: Най-сетне се самоубедих, че този бълвоч само ми губи времето.

Подкрепям. Сериалът е като омагьосан кръг и ако човек се замисли по-задълбочено ще осъзнае, че във всеки сезон всъщност се случва едно и също. Все гонят някой злодей, междувременно вампирите се ебат и убиват помежду си. За капак колежанските драми на Елена, Джеръми и Карълайн - много са банални вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Сериалът е като омагьосан кръг и ако човек се замисли по-задълбочено ще осъзнае, че във всеки сезон всъщност се случва едно и също. Все гонят някой злодей, междувременно вампирите се ебат и убиват помежду си. За капак колежанските драми на Елена, Джеръми и Карълайн - много са банални вече.

Ммм... напълно вярно. Ще му дам последен шанс и аз. Не ми ли допаднат първите 3-4 епизода - край.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш старта на миналия сезон ме грабна повече. Изчерпаха се вече, едни и същи истории преповтарят в различни обстановки. Отново замесиха родителите на Елена, отново търсят Катрин, Стефан е на прага да си изключи чувствата.. Според мен, не трябваше да има повече от 3 сезона, въпреки, че изгубих интерес още след втори, а какъв зарибен бях отначало... :mf_surrender: Надявам се да няма шести сезон, нека го скалъпят някак, и това да бъде последен, че ще го развалят още повече.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш старта на миналия сезон ме грабна повече. Изчерпаха се вече, едни и същи истории преповтарят в различни обстановки. Отново замесиха родителите на Елена, отново търсят Катрин, Стефан е на прага да си изключи чувствата.. Според мен, не трябваше да има повече от 3 сезона, въпреки, че изгубих интерес още след втори, а какъв зарибен бях отначало... :mf_surrender: Надявам се да няма шести сезон, нека го скалъпят някак, и това да бъде последен, че ще го развалят още повече.

На същото мнение съм. И на мен ми е доста слаб старта... нищо грабващо нямаше, никакво напрежение... скука. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...