Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Брутален епизод наистина! Катрин за пореден път ме изкефи, но какво ли се случи с нея след смъртта :)

 

СПОЙЛЕР:

 

Според продуцентите- отива в един тъмен свят. Не се обвързват с религиозни названия като ад, но това я чака, общо взето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Надя умря беше много тъжно и гадно.После ми стана много гадно и за Катерина. :helpsmilie:

Като цяло и този сезон е доста бозав с някакви изключения.Сега пак се почва драмата с тъпата Елена.Хич не ми е интересна историята с това,че ще се ядат един друг :feminist_en: :mf_surrender: Убиха още един от интересните си герои... дано пак дадът някакви епизоди с нея,макар че не виждам като каква може да се впише пак и в какъв филм могат да я вкарат.Иначе предлагам сезон 5 финиш :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР:

 

Според продуцентите- отива в един тъмен свят. Не се обвързват с религиозни названия като ад, но това я чака, общо взето.

 

По книгите май Стефан попадаше в някакъв тъмен свят .. може би това не е края на Катрин като персонаж в сериала :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Надя умря беше много тъжно и гадно.После ми стана много гадно и за Катерина. :helpsmilie:

Като цяло и този сезон е доста бозав с някакви изключения.Сега пак се почва драмата с тъпата Елена.Хич не ми е интересна историята с това,че ще се ядат един друг :feminist_en: :mf_surrender: Убиха още един от интересните си герои... дано пак дадът някакви епизоди с нея,макар че не виждам като каква може да се впише пак и в какъв филм могат да я вкарат.Иначе предлагам сезон 5 финиш :gun_bandana:

 

Поне още един ще има. Не се дават с добро. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този епизод беше НЕВЕРОЯТЕН! Направо не знам какво да кажа.. първо, момента със смъртта на Надя беше повече от тъжен, страхотно го бяха направили. :cry2: :cry2: :cry2: Катрин е моята любов! Искам да се оженя за нея, ако ще да живеем в тъмния свят и всеки ден да сервираме храна на демони. Това е еди от най-колоритните персонажи, които лично аз познавам. Ужасен край за нея обаче, ужасен! Ако с това, че отива в тъмния свят се свършва с нейната история, то ще застрелям сценаристите, не трябваше да е така! Много тъжно ми стана когато умря, чак вече си мислих, че няма какво да се направи и това наистина е краят, но ето, че отново имаме надежда да я дават :happyppl: Макар, че ако е тъжна и разбита, по-добре хич да не я дават..

 

Единствено съжалявам, че не заби инжекцията на Елена отзад, че да я боли после... дано умре и отиде в тъмния свят при Катрин, да видиш шоу тогава.

Не знам, не мога да се примиря с идеята, че отново следва избора на Елена, с кой брат да се чука и с кой да си остане само с прегръдки и говорене... голяма драма, голямо нещо. :puke:

 

Катрин - ЗАВИНАГИ! Докато не я видя да преминава през Бони, нищо не е свършило (надявам се)

 

EDIT: Чета по коментари във Фейсбук, че сценаристите са казали, че Катрин няма повече да се появява...с това, че не е преминала обаче си оставят вратичка и може би ще се появи някога, ако на хората съвсем им писне от тъпия шибан, сериал.. няма да го гледам, тъпаци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен епизод и подобаващ край за Катрин. Въпреки, че тя ми беше вторият любим персонаж след Карълайн. Иначе и на мен не ми е интересна историята вампир да се храни в вампири. Дано тръгнат в друга посока, защото ако до края на сезона ни занимават с това и с драмите не Елена и Деймън ще е много тъпо.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много як 17 епизод! Жалко, че следващия е чак на 18 ти април...

Писна ми от тея почивки ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

:gun_bandana: И какво сега? Цял 4-ти сезон търсиха лек за вампиризма и го използваха, а сега се оказа, че има някакво заклинание, което може да направи всички вампири хора.

Вече си представям края на този сериал, не мога да повярвам, че толкова ги изсмукват нещата от пръстите. :1000 (27):

А Ензо нали уж премина, какво се случи? Явно "чистилището" наистина рухва..

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: И какво сега? Цял 4-ти сезон търсиха лек за вампиризма и го използваха, а сега се оказа, че има някакво заклинание, което може да направи всички вампири хора.

Вече си представям края на този сериал, не мога да повярвам, че толкова ги изсмукват нещата от пръстите. :1000 (27):

А Ензо нали уж премина, какво се случи? Явно "чистилището" наистина рухва..

 

Някъде си проспал историята ;) Кръвта на двойниците връща вампир в човешката му форма, но те дефакто не могат да живеят като хора, защото са умряли вече .. вампирската кръв ги поддържа "живи" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде си проспал историята ;) Кръвта на двойниците връща вампир в човешката му форма, но те дефакто не могат да живеят като хора, защото са умряли вече .. вампирската кръв ги поддържа "живи" .

 

Да, засега не могат, но в следващите епизоди ще "усъвършенстват" заклинанието и айде.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все нещо ще измислят за да спрат пътешествениците. Няма как иначе сериала трябва да свърши без вампирите. Стефан не трябваше да убива Ензо.

На мен епизода ми хареса, но ми е гадно, че има вероятност Бони да умре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох , че в края на сезон 5 важен герой ще умре ... и не е Бони. :o

 

Дано не е Керълайн само, нямам си й симпатизирам, както и на Мат. Надявам се Тайлър да го водят "важен" и да умре той, може би най-безличния и безинтересен персонаж в сериала.. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече прекалиха с простотиите, сериалът няма нищо общо с това, което беше в началото.

Сезон 5 започна добре и докато я имаше Катрин, нещата бяха като хората, но вече са пълни глупости. Заложеният сюжет в началото на сериала отдавна свърши и сега просто удължават филма, защото се печели от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - скучния епизод от целия сериал, заклевам се бях на косъм да умра от скука. :helpsmilie: :helpsmilie: Всички епизоди са супер еднотипни - някой злодей хипнотизира невинните хорица, които не реагират на странности, отвлича и заплашва живота на милата Еленка .. след това се заканва да убие я брат й, я Бони, я някой друг важен за нея .. Стефан/Деймън веднага се втурва да спасява застрашените, като в последствие всички остават живи и здрави, с изключение на лошия, който умира .. накрая, когато уж всичко е приключило добре в последните минута - две става нещо разтърсващо, което да те накара да чакаш следващия епизод, но много скоро и това ще спре да действа. :1000 (21): :1000 (21): Вече няма абсолютно никаква тръпка, всичко е супер предвидимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е'гати епизода..... :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: чак ми стана мъчно за Стефан, но просто беше излишен персонаж вече :mf_surrender:

 

Само да не стана така, че в последния епизод другата седмица, всички да умрат, за да могат да се върнат, че ще стане вече супер измишльотини..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Стефан умря, време беше, дано си остане мъртъв, но не ми се вярва при положение, че има проблеми с "другата страна" и сега 100% по някакъв начин ще го върнат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Стефан умря, време беше, дано си остане мъртъв, но не ми се вярва при положение, че има проблеми с "другата страна" и сега 100% по някакъв начин ще го върнат. :1000 (29):

 

Май се опитват да вървят по сюжета от книгите. В тях Стефан попада в някакво тъмно измерение и Елена и Деймън всячески се опитват да го върнат оттам .. усещам как другото измерение в сериала е всъщност Мрака, в който отидоха вече Катрин, Вики Донован и Пътешественичката .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, 100% ще става въпрос за това тъмно измерение в което са Вики и Катрин, а сега сигурно и Стефан ще отиде. Дано да е така, дано! Това означава, че отново ще видим Катрин :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...