Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аааааааааааааааа, бахти.

 

СПОЙЛЕР

 

Накрая Катрин като умря бях на път да ревна от нерви, вече си представях как влизам в страницата на вампирите и псувам сценаристите, че убиха най-яката си героиния. :1000 (29):

Обаче златната ми страхотница оживя, и то по какъв начин само :phpgrin2: Отвори си очите и при вида на Деймън и Елена си вика "В Ада ли съм?" :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ако Катрин беше умряла, заклевам се, че щях да спра да гледам сериала! Тя го прави целия, всичко друго е скука и боза..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааааа, бахти.

 

СПОЙЛЕР

 

Накрая Катрин като умря бях на път да ревна от нерви, вече си представях как влизам в страницата на вампирите и псувам сценаристите, че убиха най-яката си героиния. :1000 (29):

Обаче златната ми страхотница оживя, и то по какъв начин само :phpgrin2: Отвори си очите и при вида на Деймън и Елена си вика "В Ада ли съм?" :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ако Катрин беше умряла, заклевам се, че щях да спра да гледам сериала! Тя го прави целия, всичко друго е скука и боза..

Наистина да убият Катрин би била най-голямата грешка, която могат да направят сценаристите. Не вярвам някога да се случи. Аз пък спирам да гледам сериала, ако убият Карълайн. Тя ми е любимият персонаж.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааааа, бахти.

 

СПОЙЛЕР

 

Накрая Катрин като умря бях на път да ревна от нерви, вече си представях как влизам в страницата на вампирите и псувам сценаристите, че убиха най-яката си героиния. :1000 (29):

Обаче златната ми страхотница оживя, и то по какъв начин само :phpgrin2: Отвори си очите и при вида на Деймън и Елена си вика "В Ада ли съм?" :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ако Катрин беше умряла, заклевам се, че щях да спра да гледам сериала! Тя го прави целия, всичко друго е скука и боза..

 

Именно!!

Same here. 1000%20(29).gif

 

Не е ясно какво се случи, но важното е, че Катрин, която е най-интересното нещо, което можа да се случи на този сериал, е още в играта! :girl_witch: :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР!

 

Този герои "прескача" от "Дневниците" във "Древните"...

 

“Кросоувъра ще се случи много скоро!” казва Джули. ”Сигурна съм, че ще видим първите следи и прояви на героя преди края на Ноември. То ще даде “Отговор на няколко въпроса, като един от тях е мистерията около вълкът закрилник над Хейли.”

 

Джули разказа, че причината за появата на героя не е само отмъщение…. той има и друга причина!

 

“Много неща ще бъдат разкрити по време на кросоувъра…. те ще разтресат динамиката на първородното семейство” обяснява Майкъл. “Ще има цяла история от къде ще започне кросоувъра и какво ще се случи когато те стигнат до този момент.”

 

“Не е както ви звучи — няма да се връщат в Мистик Фолс” добавя Джули. “Едно от многото неща, които се е питала Хейли и едно от нещата, които я доведоха в Ню Орлиънс… е за да разбере от каква кръвна линия е тя, както и какво означава белега на гърба й. Отговор на това и много много други въпроси ще даде героя, когато пристигне в града. Той ще я заведе малко по-далеч от ‘bayou’ и тя ще започне да се досеща от къде и коя е тя!”

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен беше епизода, да.

Но какво пак става с Катрин, защо така ме държат в напрежение сега? Пак умира явно, нещо се случва. :cry2: Дано намери начин да се измъкне и този път.

Много е интересно това, че се появи и третата двойничка, истинско мазало стана :1000 (29):

Нямам търпение за следващите епизоди, върна ми се предишния интерес към сериала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон наистина върви доста добре засега. Динамично се развиват епизодите.

Интересно какво се случва с Катрин. Дано да не я махнат само, че тя ми е от любимите персонажи.

Пол е много по-готин като играе Сайлъс. Малко по-забавен е и поне е глътка свеж въздух, от иначе цялата драма с образа на Стефан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катрин ще умира ли сега ? :gun_bandana: И какво е това дете вампир,което има :1000 (29):

И толкова ли са тъпи тия сценаристи - Хайде да се върнем в Прага и да си живеем в България :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катрин ще умира ли сега ? :gun_bandana: И какво е това дете вампир,което има :1000 (29):

И толкова ли са тъпи тия сценаристи - Хайде да се върнем в Прага и да си живеем в България :roll1:

 

Не, ще посетят България, а няма да живеят там. Явно си попаднал на някакви келави субтитри, не знам.

 

Иначе- изпотерепаха доста фрийкове и се надявам да си останат умрели. По едно време беше дневниците на всичко друго, но не и на вампира. Връщат се към основните герои, което ми харесва. Ще видим, всеки път се изумявам от глупостите, които бутат в сериала, но сега, като Оригиналните си имат собствен, а вещерите са кът, е даже интересно.

 

Катрин трябва да я спасят, иначе директно заминават феновете. Повечето хора заради нея следят.

 

А Стефан, ако пак си изключи човечността- :gun_bandana:

 

Тъкмо са тръгнали напред малко.

 

ПП: Ясно е, че Надя не е родена вампир, а е станала такава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен епизод, направо нямам думи! Последните епизоди са невероятни, страшно емоционални, с много напрегнати моменти.

И в този епизод ми се насълзиха очите когато Бони най-накрая се появи, каква радост само. :1000 (29):

За Катрин какво да кажа? - Най-силния персонаж в сериала, в този епизод го показа отново. Личи си колко е чувствителна зад маската на злобна кучка която е сложила!

Това в този епизод си беше като сбогуване, ако наистина умре ще е голяма загуба за сериала. Ако умре, поне нека й направят една достойна, силна, емоционална смърт която да помним до края на сериала, а не да ни пробутват плоско сбогуване със заминаване в Прага, България. :slapin:

 

P.S- Дано някак убият Стефан, изобщо не ми е интересен като персонаж. Много е изтъркан, вече няма какво да покажат около него. И злобен го видяхме, и добър го видяхме, най-добре да стане гей и да вкарат мен в сериала за горещите сцени. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен епизод, направо нямам думи! Последните епизоди са невероятни, страшно емоционални, с много напрегнати моменти.

И в този епизод ми се насълзиха очите когато Бони най-накрая се появи, каква радост само. :1000 (29):

За Катрин какво да кажа? - Най-силния персонаж в сериала, в този епизод го показа отново. Личи си колко е чувствителна зад маската на злобна кучка която е сложила!

Това в този епизод си беше като сбогуване, ако наистина умре ще е голяма загуба за сериала. Ако умре, поне нека й направят една достойна, силна, емоционална смърт която да помним до края на сериала, а не да ни пробутват плоско сбогуване със заминаване в Прага, България. :slapin:

 

P.S- Дано някак убият Стефан, изобщо не ми е интересен като персонаж. Много е изтъркан, вече няма какво да покажат около него. И злобен го видяхме, и добър го видяхме, най-добре да стане гей и да вкарат мен в сериала за горещите сцени. :helpsmilie:

Или Елена да си присъди пенис да я видим кой ще я пожелае тогава от двамата :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този епизод беше много интересен. Особено сцената между Бони и Джеръми и после включването на момичетата беше доста силна. Аз очаквах, че няма да им се получи заклинанието и ми стана много тъжно, но се зарадвах, че се обърнаха нещата и се върна при тях. Но ще й е много тежко сега, да видим какво ще измислят.

Само не знам как ще се развие сериала за по-нататък. Те всички изпомряха.... Не съм сигурна дали Сайлъс обаче няма да се появи отново, нещо ми е съмнителна там работата :D

Обаче ако разиграват пак Стефан и човечността му, вината му и всичко това, ще развалят всичко..... Всички ще се втурнат да му помагат, да се терзаят... стига вече. Без памет беше по-добре. :D Дано да вкарат нова линия, а не да дъчват старото отново.

 

И дано Катрин да я спасят по някакъв начин, защото ако я убият ще е голяма загуба за сериала.... :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен епизод отново! Страшно интересно ми беше, обаче това с Катрин ми идва в повече вече, не може трети пореден епизод да съм на тръни в очакване да умре и накрая тя пак се спасява, или да се спаси веднъж завинаги, или да й устроят една силна смърт, че вече удар ще получа от притеснение на някой епизод. :gun_bandana:

Края беше доста интересен, очертава се нова мистерия около Деймън, това е добре защото напоследък той не играе почти никаква роля в сериала и няма никакво развитие на героя му.

Страхотен сезон като цяло, много силен! Веднъж Катрин да се излекува и ще ми олекне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бааахти мощния сезон! Класи над четвърти! Всеки епизод е много силен, емоционален и като цяло интересен.. Това със самоубийството на Катрин беше много драматично. Само дано намери начин да се спаси, че ми писна да я гледам така. :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се върна интереса към сериала. Доста добър и интересен сезон. За няколко епизода захванаха, че и приключиха с няколко неща който наистина да ти приковат вниманието. А и това, че в този сезон няма триъгълника Елена-Стефан-Деймън мисля, че е един от плюсовете заради което малко живна сериала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каралайн започва да ме дразни с непрекъснатото си натякване за Деймън. Разбирам я напълно, но както сама каза- Елена й е най- добрата приятелка и обича Деймън, щастлива е с него, затова просто да я остави на мира, ако има малко усет!

 

Това с августинските вампири ми е много интересно, искам да стигнат до дъното на историята.

 

Катрин ще се спаси, надявам се. Стефан може би ще помогне, затоплят се отношенията им.

 

Непрестанно съм на тръни да не върнат любовния триъгълник, това би било КОШМАР!!! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каралайн започва да ме дразни с непрекъснатото си натякване за Деймън. Разбирам я напълно, но както сама каза- Елена й е най- добрата приятелка и обича Деймън, щастлива е с него, затова просто да я остави на мира, ако има малко усет!

 

Това с августинските вампири ми е много интересно, искам да стигнат до дъното на историята.

 

Катрин ще се спаси, надявам се. Стефан може би ще помогне, затоплят се отношенията им.

 

Непрестанно съм на тръни да не върнат любовния триъгълник, това би било КОШМАР!!! :gun_bandana:

 

Аз пък се замислих, нали уж вселената се опитва да събере двойниците, ами да събере Стефан с Катрин и проблема е решен, end of story. Хем си отиват, хем си се искат. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се замислих, нали уж вселената се опитва да събере двойниците, ами да събере Стефан с Катрин и проблема е решен, end of story. Хем си отиват, хем си се искат. :dontknow:

 

Катрин намекна нещо по въпроса, но смята, че Вселената е на страната на Елена. Глупости! Катеринка е най- готина и свежа от всички. Елена от първи епизод досега ми е голяма заспа, харесвам я малко покрай това, че стана вампир и връзката й с Деймън, но иначе нещо липсва в образа й, не ми се откроява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена ще е с Деймън,защото е по-тъпа разбира се,а Катрин ще си хване Стефан

За мен Джеръми като ще изпратя любимата му в ада ! :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена ме кефеше само като си беше изключила чувствата - беше голяма кучка, особено като беше в комбина с Катрин. Самата Катрин от друга страна я обожавам. Най-яката от всички двойнички :D

 

Стефан ме дразни много, Джеръми също, а вече и Деймън на моменти - добре, че е секси - иначе щях да го хейтя :1000 (29):

 

Сезонът при всички случаи е много добър. Върна ми интереса. Да ги видим сега и тия августински вампири какви са, що са, а и защо пътешествениците искат да убият Катрин. Интересно е. Любовните истории грам не ме вълнуват вече. Изтъркаха се драмите им.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефан ме дразни много, Джеръми също, а вече и Деймън на моменти - добре, че е секси - иначе щях да го хейтя :1000 (29):

Деймън ме дразни още от началото на трети сезон. Искам Елена да си е със Стефан. Сега Деймън заслужава и него да не го търсят 3 месеца, както направиха със Стефан, и да оставят онзи лекар да го измъчва. 1000%20(29).gif

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Лелеееееее какъв епизод само! Не знам за вас, но на мен сериала никога не ми е бил по-интересен, направо нямам думи.

Не искам да коментирам нещата за да не издавам спойлери, но просто нямам търпение за следващ епизод. :X Любимия ми сериал в момента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...