Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Еее много слаб епизод. Не си заслужаваше чакането изобщо. Нещо този сезон много го разбозиха наистина. Елена и Деймън много ме дразнят. Според мен пети сезон вече трябва да е последен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен пети сезон вече трябва да е последен.

И аз съм на това мнение. Даже трябваше направо тоя да е последен, ама...

Иначе новия епизод е супер слаб и безразличен. Елена не ми харесва такава, Деймън дразни, защото заради него стана такава. И сега с тоя Сайлъс ще има да го дъвчат.. най-добре ще е до 1-2 серии да се появи, а не накрая на сезона. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявах Каралайн да начупи кофата на Елена, а те развалиха единственото интересно нещо в епизода.Дано следващия е по-интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаси тъпия сериал. Новият епизод го изгледах за 5 минути с превъртане и пак нищо интересно нямаше.

+1

 

Напоследък взе страшно много да доскучава. Дано до края на сезона се пораздвижат малко нещата.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувства

on-off-switch.jpg

 

 

Включил си ги?

- Не, изключени са!

 

.................................... :mf_surrender:

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Буквално, чувствам се голям идиот, докато гледам сериала. Но пък в zamunda примерно дечурлигата се кефят и им харесва. Особено безчувствената Елена, нали сега е модерно жените да са такива. :gun_bandana: Нямам думи просто...

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Буквално, чувствам се голям идиот, докато гледам сериала. Но пък в zamunda примерно дечурлигата се кефят и им харесва. Особено безчувствената Елена, нали сега е модерно жените да са такива. :gun_bandana: Нямам думи просто...

Що бе, Елена е далеч по-поносима като е безчувствена :D иначе е адски лигава. Наистина тва с включването и изключването на чувствата ми е смешно. Освен това постоянно повтарят колко са безчувствени и все думата 'чувства" им е в устата.... Много рязко си смъкнаха таргет групата на сериала ;D на мен лично вече не ми е толкова интересен, а го гледам, защото съм си свикнала, а и не обичам да оставям нищо недовършено :P

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В сравнение с предишните няколко епизода, последният беше доста интересен. Дано продължат така до края на сезона. Сега ще има почивка до 18 април.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мен ме кефи, Елена и Катрин са супер яки! Иначе образите на древните в този сериал са изчерпани, супер досадни са станали всички, чакам новия сериал с тях и да ги разкарат от този.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спойлер...

-

-

-

1. In 4x23 (season finale) the second shocking death of a main will be shown.

2. A female character will be diagnosed with cancer.

3. A vampire will be human again.

4. There is a chance Stefan ingests the cure.

5. Silas's real face will be shown.

6. Elena's humanity will be back on.

8. Season 5 is Delena.

9. 4x20 we will see only 15% of Mystic Falls, the other 85% will be exclusive about the Originals and their new show.

10. Season 5 will air probably in October.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

6. Elena's humanity will be back on.

:bx: :bx: :bx:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, ебахти претенциозните сте..

 

Не знам какво точно не би ви харесало в новия епизод, най-интересният и добре направен е от доста насам. Сигурно режисьора са сменили, не знам, но беше много як.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...