Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Лелеееееее какъв епизод само! Не знам за вас, но на мен сериала никога не ми е бил по-интересен, направо нямам думи.

Не искам да коментирам нещата за да не издавам спойлери, но просто нямам търпение за следващ епизод. :X Любимия ми сериал в момента!

 

Много изтезание, много нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ааааааааааааааааа, обичам я! Просто няма друга такава като Катрин, нямам думи за развоя на нещата, невероятно са го измислили. :X :X :X

 

Ше умра, бахти кефа, лелееееееее :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааааааа, обичам я! Просто няма друга такава като Катрин, нямам думи за развоя на нещата, невероятно са го измислили. :X :X :X

 

Ше умра, бахти кефа, лелееееееее :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Катрин ще я приключат в следващия епизод още . Няма как да убият Елена завинаги, та то сериала се върти около нея . Просто трябваше да има нещо по-така в смъртта на Катрин, а не просто да умре на леглото ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявах се да греша, но финалът на епизода го бях предвидил още преди време, когато Надя спомена, че може духът на Катрин да се всели в друго тяло.

Не казвам, че развоят на събитията не е интересен, но бе твърде предвидим, а се надявах режисьорите да ме изненадат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър стотен епизод на сериала. Катрин е уникална просто! Надявам се да не я убият, защото ще има много разочаровани фенове. А и в крайна сметка, драмите на Еленка и Деймън са ми много дразнещи, както и те двамата като образи. Катрин внася необходимото разнообразие сред персонажите.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауу, епизода е страшен просто.. откачих! :Vishenka_05: :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хмм... защо ли не съм удовлетворен от това, че Катрин завинаги остана в тялото на Елена? Може би защото унищожиха тялото на Катрин завинаги, а е неизбежно да върнат Елена, което ми подсказва, че следващия път когато Катрин изчезне ще е завинаги.

Чак ми стана мъчно за Елена по едно време. Сега сценаристите ще изкарат Катрин такава, че сами да искаме тя да умре. :1000 (29): Оффффф... не знам. Дано поне има още 2-3 епизода без Елена и само с Катрин. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хмм... защо ли не съм удовлетворен от това, че Катрин завинаги остана в тялото на Елена? Може би защото унищожиха тялото на Катрин завинаги, а е неизбежно да върнат Елена, което ми подсказва, че следващия път когато Катрин изчезне ще е завинаги.

Чак ми стана мъчно за Елена по едно време. Сега сценаристите ще изкарат Катрин такава, че сами да искаме тя да умре. :1000 (29): Оффффф... не знам. Дано поне има още 2-3 епизода без Елена и само с Катрин. :phpgrin2:

 

Помни ми думата, че Елена няма да е out от сериала за дълго време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър нов епизод! Катрин се справя отлично в ролята на Елена :1000 (29):

 

Мат е супер сладък, Стефан е все така скучен, а Деймън... сега вече стана интересно.

Не знам, в момента за мен няма по-интересен сериал! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър нов епизод! Катрин се справя отлично в ролята на Елена :1000 (29):

 

Мат е супер сладък, Стефан е все така скучен, а Деймън... сега вече стана интересно.

Не знам, в момента за мен няма по-интересен сериал! :phpgrin2:

 

The Originals + The Vampire Diaries са много на ниво този път, историите пръскат :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое точно пръска, не мога да разбера?

Ако Елена мома беше наистина починала нали щеше да премине през Бони, защото е свръхестествено същество и всички щяха да разберат за шашмите на Катрин .. пак ще я върнат, както винаги.

Катрин/Елена като някаква ковра все от единия брат на другия, ако Стефан е злодея, то Деймън ще е светата вода и обратно ..

В омагьосан кръг се въртим, даже като живота на някой е 'заплашен' дори не е интересно, защото е пределно ясно, че ще го спасят по един или друг начин..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пак яко ми е забил този сериал и май ще спирам да го гледам.Деймън е най-скучния заедно със Стефан.Нищо ново покрай тях и все единия нещастен ,а другия доволен и разбира се,когато сме нещастни убиваме вече 5 години 1000%20(10).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...