Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хм.. това е странно наистина, как ли си го обясняват това. Накрая ще се окаже, че всички са знаели, че Катрин е в Елена, но поради някаква причина са се престрували, че не знаят. :1000 (29):

А Керълайн май наистина си пада по Стефан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена не е мъртва много ясно, просто "духа" на Катрин в момента има пълен контрол над тялото на Елена . И няма как една от двете да е преминала през Бони като свръхестествено създание, тъй като на практика и двете са живи! И извинявам се на потребителите тук, които вечно са недоволни ама ми посочете други сериали, които са милион пъти по интересни .. дали Pretty Little Liars, където буксуват на едно и също място от първи сезон насам или Supernatural, които вече за девет сезона си ги изсмукват от пръсти .. или може би десетките крими-сериали ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде изчезна Бони? Като се върне трябва да стане ясно, че Катрин не е мъртва. Нали трябваше да '"мине през нея"?

В последния епизод я дават, но нищо не се споменава за това .. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но е двойник, което я прави свръхестествена.

 

А, верно, ами.. О, ам то Бони нали беше видяла Катрин, може да се е сбъркала или да не е помислила, или те да са решили, че Катрин е човек и затова няма смисъл да минава през нея, героите в сериала също са хора, естествено че може да не забелязват някои неща или да ги забелязват по-късно. 1000%20(29).gif

 

Иначе е много интересен сериала, по-интересен е в момента от доста предни епизоди, Катрин продължава да е много вълнуващ персонаж, супер атрактивна. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последния епизод я дават, но нищо не се споменава за това .. :)

Току-що го гледах. Загубена работа... :)

 

През Бони минават тези, които са свръхестествени, а Катрин накрая нали си стана човек! ;)

Катрин е всичко друго, но не и човек. :D Когато умираше, малко преди да се навре в тялото на Елена, Бони я видя. Смисъл беше тръгнала да умира и да преминава през бариерата. Така че си е свръхестествено - двойник, пътешественик, пък като взе лека нещо пак и се бъгна и не беше баш човек. :D

 

Странно ми е, че не виждат, че нещо не е както трябва. Вярно, че на Елена и хлопа дъската, но изведнъж спира да и пука за Деймън и започва да се натиска на Стефан... Пък и тия всечуващи същества как не дочуха поне част от постоянните и разговори с Надя???

 

Дайте да се обзаложим кой пръв ще се усети каква е работата. Мат не се брои, то беше ясно, че той ще разбере първи и ще го използват за информатор. Аз се колебая м/у Тайлър и Карълайн. Какви са вашите предположения? :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефан първи ще разбере, дори съм сигурен, че вече знае, но си мълчи, за да не подплашва Катрин. Убеден съм, че накрая Катрин ще умре от ръцете на самата Надя или Стефан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2 сезона насам Деймън ми е нетърпим. Просто супер скучен и досаден ми стана. Не мога да го трая вече. Добре, че са Карълайн и Катрин, за да спасяват положението. Иначе този сезон като цяло е доста добър. На мен ми харесва, само ако може малко да ми спестят драмите покрай Деймън, защото ми писна да гледам как убива всеки път, когато му разбият сърцето. Искам да дават повече Бони, Джеръми, Мат, Карълайн - те са ми доста по-интересни.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А, верно, ами.. О, ам то Бони нали беше видяла Катрин, може да се е сбъркала или да не е помислила, или те да са решили, че Катрин е човек и затова няма смисъл да минава през нея, героите в сериала също са хора, естествено че може да не забелязват някои неща или да ги забелязват по-късно. 1000%20(29).gif

 

Иначе е много интересен сериала, по-интересен е в момента от доста предни епизоди, Катрин продължава да е много вълнуващ персонаж, супер атрактивна. 1000%20(29).gif

:roll1: :roll1: :roll1:

малко останаха хората, всичко е я вампир, я върколак, я вещица :1eye:

 

Аз някъде четох даже, че Елена си била Елена и се преструвала на Катрин само ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 101 епизода Мат все още е човек.... да се чудиш как успяха да го опазят. :roll1:

 

Него го пазят за накрая, ще се разкрие, че е фея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иън благодари с клипче за феновете си,че толкова много го обичат на Официалната си фейс страница и затова,че е стигнал 9 милиона души във фейса:

https://www.facebook.com/photo.php?v=751889...e=2&theater

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР!

 

 

Маркирай ---> Сега се задава нова дивотия.... голямата тайна на семейство "Салваторе" всъщност е, че братята (Деймън и Стеган) -НЕ СА БРАТЯ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако написаното от Тихомир е вярно... :gun_bandana: Тъкмо за отношенията между тях ми пука най- много, мани ги тия триъгълници!

Истината е, че актьорите и героите са много приятни и същината на историята е интересна, никой не е виновен, че Джули Плек е изкукуригала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли спойлера, който Тихомир е публикувал не ми прави кой знае какво впечатление? Какво би се променило? Ще има 2-3 епизода драма и това е, не вярвам отношенията им да се променят, все пак почти 2 века живеят с идеята, че са братя. :1000 (29):

Сега поне вече има вероятност да видим тройка между главните герои, а защо не и двойка между Деймън и Стефан когато съвсем се отегчат от света Елена? :zatvorena:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Последния епизод сякаш не беше толкова интересен като предните. Ама много яка Катрин, голяма хитруша е ей, признавам я за пореден път. :lol: Как успява все да извърти нещата и да съблазнява Стефан всячески, луда е :lol:

Края беше супер иначе и следващата серия се очертава да е добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...