Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз много зациклих. Имам да наваксвам доста, а като прочета коментарите тук и пак го оставям за друг ден. Жалко е, че сериал, който харесвах, се превърна в нещо толкова досадно. Ако не бях изгледал всички сезони и сега започвах, лесно. Но ме дразни да го оставя след толкова време. Пфууу, може ли всичко да става на боза при малко повече интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последния епизод беше върха на тъпотията... едва го изтраях. :mf_surrender:

Дано оставащите епизоди са по-добри и накрая ако убият Катрин спирам да го гледам тоя сериал. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убийте ги,убийте ги,убийте ги !

Каква развръзка просто,голяма кулминация.От 3 месеца гледаме как тъпото ленче е зла и иска да убие приятелите си,а сега един "уби" неин приятел и всичко се оправи - тоест започна отново да реве.Двамата траверса салватрансове за пореден път я утешават под звуците : олЛЛЛЛЛЛЛЛ,ол нолллллл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересен епизод, Елена най-после си възвърна емоциите и човечността.

Тука знаете само да мрънкате, същите сте като повечето в Замунда, дето реват само за субтитри и после не им харесвал сериала.

Не бил хубав,а пък винаги е най-сваляния торент.

 

Не знам какво е това мрънкане, още като излезе епизода и се искат БГ субтитри. Хората не са длъжни на секундата да ги направят.

Някои хора са и неблагодарни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Елена не си е възвърнала човечността .. може би тя самата блъфира за момента. И все си мисля, че в 5-ти сезон Катрин ще е злодея, ако Бони наистина направи това, което й обеща .. сезона ще е уляляля

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Елена не си е възвърнала човечността .. може би тя самата блъфира за момента. И все си мисля, че в 5-ти сезон Катрин ще е злодея, ако Бони наистина направи това, което й обеща .. сезона ще е уляляля

И аз така мисля, защото въобще не ми приличаше на старата Елена, ама ще видим в другия епизод как ще е. Дано само да държат Катрин, че много ще загубят ако я убият и я разкарат от сериала. Като цяло хората симпатизират на нейния образ.

Епизода ми хареса много имаше си напрежение, емоция.. добре беше.

Промо за 22-ри:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адската серия !!!! :phpgrin2: Много отдавна не съм се кефил така на епизод от Дневниците :phpgrin2: Сега започва да става интересно, жалко само, че другата седмица е последния епизод :gun_bandana: Готино беше появяването на Джереми, Аларик, Лекси и Кол! Дано всички се върнат сега 1000%20(29).gif Време и беше на Бони да умре, това щеше да и е 9131312 оцеляване....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно беше, че Бони или Мат ще героя, който ще загине на финала. Бонка много си повярва накрая. И все ми става досадно с това, че все ще питат някой си как да убият еди-кой-си. Направо ни промиват мозъците.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Адския 22 епизод! Напрежение през цялото време.

Обаче си мисля, че Бони няма да умре. Кой ще прави магии в 5 сезон ?! :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Обещаваме ви, че ще се леят сълзи (от щастие или тъга), докато гледате финалния епизод, което включва и обяснение в любов, дори две (най-накрая)! Подготвящи се за лятната почивка, “Дневниците” ще ни предложат една голяма смърт за друг герой и ще накарат зрителите да крещят пред телевизорите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам много от финала, надявам се да ме развълнува много, също като финала на 3ти сезон. Да ме накара да чакам с нетърпение през лятото. Вампир пак ще стане човек, това ще е или Елена, или Ребека.. но по-вероятно Елена, все пак заради нея вали нагоре и припадат хора. Най-вероятно главния, който умира ще е Мат, а това за обясняването в любов - Елена към Деймън и Стефан към Кералайн.. Просто прогнози, въпреки, че се надявам да греша, и да ме изненадат приятно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам много от финала, надявам се да ме развълнува много, също като финала на 3ти сезон. Да ме накара да чакам с нетърпение през лятото. Вампир пак ще стане човек, това ще е или Елена, или Ребека.. но по-вероятно Елена, все пак заради нея вали нагоре и припадат хора. Най-вероятно главния, който умира ще е Мат, а това за обясняването в любов - Елена към Деймън и Стефан към Кералайн.. Просто прогнози, въпреки, че се надявам да греша, и да ме изненадат приятно.

 

В Книгите, Деймън взима лека, дано тука не стане така! Колкото до смъртта на главен и аз се надявам да е Мат, много ме дразни последните 2 сезона! Дано върнат Джереми, Аларик, Джена и Лекси. За обяснението мисля, че едното ще е на Ребека към Мат, а другото на Елена към Деймън/Стефан (надявам се да не е Стефан) :gun_bandana: не изключвам и Клаус и Керолайн да са едната...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам Деймън да умре, Керълайн да вземе лека, Стефан и Елена да се съберат. Малко раздвижване да има, въпреки че знам, че Деймън няма да го убият, ама... :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток епизод! От промото ми изглежда интересен финала и дано е така. Иначе не очаквах, че Бони ще умре.. имах повече съмнения за Мат, но уви. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Книгите, Деймън взима лека, дано тука не стане така! Колкото до смъртта на главен и аз се надявам да е Мат, много ме дразни последните 2 сезона! Дано върнат Джереми, Аларик, Джена и Лекси. За обяснението мисля, че едното ще е на Ребека към Мат, а другото на Елена към Деймън/Стефан (надявам се да не е Стефан) :gun_bandana: не изключвам и Клаус и Керолайн да са едната...

 

В книгите е съвсем различно, там дори не знаеха за съществуването на лек и по принцип го дадоха за Стефан, но случайно Деймън се превърна в човек и то за няколко глави. После пак стана вампир.1000%20(29).gif

 

Не съм гледал последните два епизода, но сега ще го направя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бааааси финала! Въпреки, че очаквах повече, пак съм много доволен! Жалко, че Катрин е човек вече и, че Бони умря... финала няма да го коментирам, явно Стефан ще е лошият "Сайлъс" под прикритие в 5-ти Сезон! Направо не ми се мисли колко време ще го точат докато намерят истинския Стефан на дъното на езерото :mf_surrender: И въпреки това, чакам с нетърпение новият сезон!

 

Иначе съм много доволен от финалните епизоди и на трите ми любими сериала тая седмица! - "Дневниците на вампира", "Свръхестествено" и "Стрелата" :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът беше наистина интересен ама не можеш с един интересен епизод да изкарваш цял сезон :gun_bandana:

Сега очаквам да се появи нова вещица,поне до 15ти епизод Сайлъс да не го разконспирират и сериалът пак да затлачи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...