Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ники като ме видя и беше изненадан,както и останалите,но много ми си радват. Ники искаше да му беля картофи,аз му отказах,а той: за мен няма да белиш,и аз: щом е за теб,ще беля.И той ми каза:избирам ти най-хубавите картофи и белачка,а аз му казах,че много му отива новата униформа и че е хубав,а той:шанс ми каза. Обелих картофите,той ми каза,че ще ме черпи сладолед после и изведнъж ми вика, че уж имало нещо за миене и гледам-сладолед.Спази си обещанието,толкова е готин,аз съм в рая. И тук има вентилатори-хладно е.Днес и утре с Ники ще съм.

 

 

Ники искаше да му купя бири и да си купя каквото искам,а рестото за мен и си взех кола. Останалите колеги ми дадоха пилешки филенца с корнфлейкс и чеснов сос и айрян. Много ме гледат,а Ники все ми вика Танче,пиле.

 

 

Направо е пей сърце смяната с Нике,който е шеф на кухнята,ама какъв шеф само.

 

 

И бисквитена тортичка ми даде колежката-студена кухня.

 

Тези бисери трябва да останат във времето. Днес Таня е във вихъра си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами кратък е, ама не й подлагай крак де. Нека се развива жената, нека го развива и жанра. Досега певица номер едно, която да прилича толкова на световна звезда не сме имали. Винаги са били някакви, които приличат на ориенталски лелки или циганки-шарлатанки.

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятелят на Ники прави морковени топки и ми даде цяла чиния-уникални са топките.

Не може без поста за топките на приятеля на Ники - Танчето е уникална! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее той го взе много на сериозно. 1000%20(29).gif

 

Не, от на майка ти оная работа е. wink.gif

Майка ми е родила бели деца, ти си по-така мургав, не се знае от къде идват.

Как смееш да намесваш мама?

Нали знаете който обижда чужди майки кво става? Хубаво, че Бог гледа, няма да ви съдя аз.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразниш ме.

Антипатичен си ми.

Страх ме е от лицето ти.

 

Няма как да се пропусне :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се Милица откъде има пари, че да живее една година в Дубай. Тя няма нито хит, нито песни, нито участия.

 

Е , има путка :D

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си много под моето ниво,Пайнерке,много,аз не използвам затапки на ниво 1-ви клас и не се правя на шута на форума.Също не защитавам любимката си,все едно ме носила в корема си 9 месеца и после ме е родила.Излагаш се,а иначе имаш претенции за умно момиче.Що се отнася до "тоалетите" на Емилия,ако и така могат да се нарекат,тези които са от колекциите на Тотева са повече от отвратителни,не знам Емилия с какъв акъл ги носи и какви са тези рокли покрити с камъни,цигания до шия,не сме 97 все пак.Не си прави труда да ми отговаряш,не смятам да водя безмислена дискусия.

 

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажете с кой е триото на Галин....С Хари Янакиев и Карлос. :3fdb8960598fa63e:

Анелия представя новия си албум "Пайнер Хит Дуети 2014"

:aj:

"Планета Лято 2014: Анелия и приятели"

Май и Тони Стораро ще е на концерта....Като придружител на Фикрет :3fdb8960598fa63e:
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие знаетели къде се намира Курачкати?? в СЛЪНЧЕВ БРЯГ

 

там има само туристи

 

 

Преди седмица бях в Златни Пясъци..

70% Немци,39% Поляци,Руснаци,Украйнци и др

1% Българи :)

 

Тия талисманчета как никой не ги е постнал тук, не знам. Нека си ги имаме. Аз всеки път се заливам от смях като ги чета. :D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично не!Тук няма интересуващи се от турчля носещи очна линия размер 25,с изкуствени мигли и присъдени коси!1000%20(29).gif

:dontknow:

Нз,така предполагам по външния му вид.Инфантилен,дори на моменти дебилен,той се чуди как да подчартае уродливата си у бога душевност с подходящо облекло.И естествено както със всички хора страдащи от растройство на съзнанието косата му не е в ред.

Ма как така и Азис е педал (а може би не),като любимците ти!Ама разбира се те твоите са само мръвкообразни мъжлецна,а Азо е далеч над нивото на твоите застаряващи коцкари!

Как се грижи Рики за задните си части - никак,те са достатъчно големи,за да се грижат сами за себе си,освен това имат и упътване в задния джоб!

Няколко,от златния ми фонд!1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но по-важното е, че Гергана ще остане в историята на поп-фолка, докато за Камелия не е много сигурно, но дори и да се случи едва ли ще се гордее с това с което ще бъде запомнена (имам предвид дискомфорта, който вече изпитва от въпросите, които й задават за разветите цици и "катерички")

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Особено от страна на Андреа.... :1000 (29):

Аре да видим ква забрадка е намерила Джена в скрина на баба си за днес.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...