Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
Зайке, от утре си сама в групата "Малката булка".

 

 

Ама Танчето и в таксито ли е правила секс ?

Вие сериозно ли ?

 

 

Не ми казвай,,че не си.

 

Предварително се извинявам за следващите поредни мои постове, но ако пропусна да ги споделя, форумът ще загуби много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайка е старомодна и не би участвала в тройка.

 

А защо си мислиш.че не съм?

 

 

2 момчета, ама е имало и мъже. Ама това беше отдавна на 20 и няколко години като бях. Чисто любопитство.

 

 

Какво мислиш за сексуалните играчки, като например вибраторите ? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Че са необходимост, но нямам такъв.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, би ли направила тройка с Ники и жена му?

 

А,не. Нея не искам да я виждам.

 

 

Ако искаш, вярвай. Но на Ники му е мечта аз и още едно момиче с него за тройка, но съм му казала,че няма да има такова нещо.

 

 

Е чак пък плюване- не.

 

 

И още:

Чак толкова не, ама последния път бях с много яко бельо от тези дето са много секси и той ми викаше: малка мръсница, ъ ми вика де, много пъти- от зайче и на мръсница мина. Направо ме гледаше така, не можеше да повярва,

 

Божеееееееееееееее, Рики целува фенките по устата, прегръща ги, носи ги на ръце, дава им да го пипат по гъза, как ли не се е снимал с тях. Една дори беше като булка облечена наскоро на турнето му в Мексико и така се снима с него.

 

Кралицата е във вихъра си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Захващам се да качвам останалата част от най-новите бисери. :D

 

Е ти къде мислиш, че го правят? У тях не може- цялата рода е там. У Ники не може-жена му е там. На задната седалка.

 

Да знаете да не хващате таксита като сте в Бургас. Ще вземе да попаднете на Ники и да седите на телесните им течности. :mf_surrender:

 

 

Тройката каква е?

 

С две тенджери в мивката?

 

 

Зайке, имало ли е double trouble, перверзнице мръсна. :roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Ако натрупам чак такъв опит, хич няма да ми е до форуми- вероятно ще се подвизавам в бордей.
Link to comment
Сподели в други сайтове

ИНаче съм излизала с хора от нета и с 2-ма съм била, но само 1 път и ги отрязах после.

 

 

Ако знаете какво стана преди малко. Колегите от кухнята ги чух да казват, че колегата Ники щял да идва да вземе нещо. И аз само като чух името Кольо и се замаих. И след малко му чувам гласа и веднага хвръкнах от миялното в кухнята. И той: Ооо, Танче

И един от колегите ми вика: Танче, нещо се изчерви. Колежката-студена кухня ми вика видя ли кой дойде. Викам й видях, чак се замаих, направо щях да падна като го видях. И сега ми е толкова замаяно от него, чак се разтреперих. Не знаех, че може така да ми действа само и от името му и после като дойде за 5 мин. Толкова ли много го харесвам?

 

 

Аа, виж сега, като бях на 9- 10 си падах по Гърбушкото от Нотр Дам, така че уродливостта не ми е фактор. :mf_surrender: :1000 (29):

Ааа, и аз харесвах Емилия като се появи на сцената. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама наистина не знам какво ми става с с колегата. За 5 мин. дойде и аз-край, умрях.

 

Да продължим темата от снощи. С колегата Ники може да не съм, но съм била с 3-ма от колегите ми преди години.

 

 

Не,с колеги тройки не сме правили. Имаше един дето не знам какво ми ставаше от него и все исках с него да карам смяна. Накрая бяхме сами в кухнята един ден и се стигна само до свирка. Не знач после как съм ходила на лабота. Докато имаше едно момче-колега дето много го харесвах и беше по-малък от мен. С него се стигна до секс. На плажа бяхме с него, на морето и аз патка го оставих заради Ники-1 месец изкарах с тоя колега. Даже си имаме телефоните, миналата година го видях и вече си е намерил някаква. Имаше и един друг колега дето пък бях в тях- водка ли пихме и стигнахме до леглото после. Няколко пъти бях с него. И още един колега дето бях в тях-първо ме покани в заведението на шефа, пак пихме водка и дали дето бях и замаяна и с него. И Ники ми звъни къде съм, трябваше да му обясня, както и бях замаяна и Ники вика с мен ще бъдеш и с него бях. После колегите ме видели да излизам от апартамента на колегата-по-точно един колега живеел в същия блок с тоя колега. Направо ужос да се чудиш какво да обясняваш.

 

 

Не, не съм се напивала и не съм по пиенето-само водка с кола пия, ама малко и се замайвам от нея, ама отдавна не съм пила. Ами как да реагира-беше бесен. Аз даже уж му казах, че е нямало нищо, ама той по очите познава-не можеш да го излъжеш. Е нали има баня за тая работа. Ама то си беше отмъщение, за да му докажа, че не е единствен и мога и да бъда с други, защото той в първите години много не беше с мен. И аз да го накарам да ревнува и му отмъстих. Не може първите години карам смени с Ники, а той да не искаше да ме прибира. И чного ме ядосваше-викам, тъй ли, има и други.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той, Ники искаше да ме накаже по тоя начин като разбра, че съм била с тоя колега. Аз както бях изморена от колегата и замаяна, и да бъда и с Ники си беше ужас.

 

 

Тая пак замаяна била. Стига ма оууу, много болнава излезе.

 

 

Зайке, голяма си ковра. Още не ти е минало от единия и вече поемаш другия. Бахти разклецаната. :1000 (29):

 

 

Зайке, като си по свирките, гълташ или плюеш? :3fdb8960598fa63e:

 

zai4eto82: И двете ми се е случвало. Да те удостоя и тебе с отговор. Зависи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото ЕМИЛИЯ е първата фолкпевица, поканена да пее в Москва. Андреа и Преслава са след нея!

 

 

Боже, каква причина за гордост. Емилия сигурно и датата си е татуирала. 1000%20(10).gif

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после свърши тоя черен петък. Добре,че бях аз- изобщо не ме затрупаха, сервитьорите не останаха без прибори, защото миех постоянно, кухнята не остана без тигани, чинии пак благодарение на мен. Цял ден егати яденето, не се спря. Нямаше време за ядене, за тоалетна. По едно време уоравителката ми каза в 18:00 часа отида да видя тоалетните, защото в 18:00 часа ресторантът затварял- започват резервациите- целият ресторант си беше резервиран. И отивам аз в тоалетните, колкото бях изнервена и чукам в едната тоалетна и никой не се обажда. Отварям вратата, заключено. Викам кажи,че си вътре. Излиза от тоалетната един, той пък се оказа някакъв чужденец,ама някакъв ненормален- 5 часа го чаках да си суши ръцете на сушилника и да си мърмори нещо и чешмата оставил да шурти в тоалетната. Ей, побеснях да го чакам и да си изкара саковете от тоалетната. Да не ми е работата само това, имам работа и в кухнята. Ама той едно спокойствие, ще кажеш, че от лудницата идва.

Днес колегите ще правят големи подготовки-всичко се изяде. На паркинга по обяд е имало голямо задръстване. В 18:00 часа егати лудницата дето беше в Мола. На всеки му дойде помощник- 2-ма сушиста, 2-ма пицаря, 2-ма готвачи, цели 6 сервитьора, а аз единствено сама. И всички тези съм ги оправила- да гледам сервитьорите да имат измити прибори, кухнята да имат измити тигани, тави, купи и т.н. И казах на управителката вечерта като бяхме към приключване, че ако беше колежката ми,тя нямаше да се оправи. И тя ми каза така е. Колегите пък ми казаха добре,че съм аз била, защото иначе смяната щеше да е ад. На някои маси управителката сложи издълбани тикви, които светеха.

Чак в 23:00 часа всички ядохме за обяд и вечеря. Пицарите направиха 2 различни пици и всеки си взе по парче от 2-те пици. Това ни беше яденето за цял ден. Ники ми звънял в 21:00 часа,ама изобщо не съм го чула. То тогава си имаше работа. В 22:00 часа вече искахме да свършва деня, а знаехме,че ще сме чак до 00:00 часа. В 23:30 часа започнахме да чистим, в 00:15 си тръгнах. Ники ме прибра макар,че беше първа кола, но дойде заради мен и си изгуби мястото. Ама бях толкова изморена, че той дойде. По някое време пак ще се спи. И не стига,че се прибрах в 00;45 часа,ама и сутринта към 9:00 часа майка ми надула радиото и аз иначе спа. А черният петък си беше една лъжа и измама.

:roll1: :roll1:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо съм се разболяла снощи на работа- студено беше в кухнята, течение става, вечерта адското главоболие и се прибрах и станах с него. Сега взех хапче, кихам-егати и ми е студено.

 

Вчера голям ден изкарах, само да се ядосваш, то от това ме боли главата.

Сутринта с майка ми чакахме на спирката жената дето имаше да връща 1 лв. на майка ми. Майка ми само като я видя и я подгони и й каза да й връща парите. Оная нямала пари, трябвало да си купи закуска, че тогава. Майка ми я изчака и в закусвалнята, най-после си взе парите след 1 месец след като беше обещала, че ще ги върне. Майка ми да стане в 7:00 заради тая. И майка ми й каза, че не е за 1 лв. просто да не я прави на балък , много нагла излезе тая. И майка ми ми каза като я видя далеч от такива хора.

 

И сутринта идвам на работа и гледам колежката дошла и мие. Оставила ми цялата кухня и навсякъде мръсно. Побеснях. Развиках й се, как й оставям аз, как тя. Онзи ден като валя цял ден мен не ме затрупаха-оставих й само 5 чинии. А тя тигани, тенджери, тави, прибори, купи-каквото се сетиш. Оправих кафе-бара, ресторанта и тоалетните, тя още нищо не беше измила-само приборите изми. Пак й виках, казах й аз колко работа свърших, а тя нищо и че аз за 1 час ще го измия. Казах й че не може да се оправя, че ми прави на мен всичко трудно. И да видиш измих всичко за няма и час. И тя ми вика много бърза съм била, как съм се оправяла, какъв бил начина. Викам на мен кой ми показва, ти просто нямаш ред и организация, не си като мен. Ако не бях аз да сменя стирките, тя няма да се сети. Казах й, че изобщо не мога да разчитам на нея. Поне като мих й казвах измитите неща да ги носи в кухнята.

Изтъркала само 1 тава със зебра, викам й утре. т.е. днес, искам всички тави да са изтъркани. Щяла предния ден до 2:00 сутринта да мие, ама й казали да си ходи и днес сутринта да дойде. Обеща, че ще мие до по-късно да не ми оставя мизерии. Вчера имало чинии чак до бара. Сервитьорите и управителката влизали да мият. Нямало тигани, прибори, нищо.

От много викане се замаих чак, че си го изкарах и на колегите.

През целия ден и вечер нямаше толкова работа вчера,а аз бях изморена още в 17:00 часа и то заради колежката да бързам сутринта да измия всичко. Викам й, ти на мен ми правиш всичко трудно да ми е, а аз на теб всичко да ти е лесно. Ами викам, няма да стане така. А тя: Не се сърди, викам то не е до сърдене, както аз го правя, така и ти. Обеща, че ще седи до по-късно вече само и само да измие всичко. да видим утре какво ще сваря.

И толкова изморена бях уж нямаше работа толкова вчера, а чак ми се спеше и нямах търпение да си тръгна. То и на другите им се спеше като няма работа,ама аз толкова изморена,че като се прибрах направо си легнах- изобщо комп не пуснах.

И да ме боли главата от нея, да се ядосвам.

 

И май отивам да спа, че и студено.

 

 

Hищо общо. Нито съм с тъмни очи, а съм със светли,косата ми е черна и Преслава има да си мечтае да има моите устни.

 

 

Изобщо съм светли очи,тъмна коса и плътни устни. Някои колкото и силикон да си слагат в устните,пак не могат да се направят,защото естественото си е най. А ако се гримирам професионално, няма да ме познаете

Преслава ряпа да яде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм изумена как не проумяхте историята с 1 лв. Нима нещо като сте обещали и не държите на думата си? Това я подразни майка ми,че повярва на тая жена,а оная се възползва и цял месец лъга майка ми,ама така и не го проумяхте. Щом защитавате хора,които не държат на думата си-ясни сте ми. И те ще ми ставали адвокати. По-напред ще ме вкарате в затвора пред истината.

И не виждам нищо лошо,че си събирам пари за една мечта,която искам да си сбъдна. Вие като не мечтаете,ваш проблем. Правя това,което искам икоето ми харесва.

 

Очевидно ние сме ясни на zai4eto82, но...

 

Разбирам, че не става въпрос за това левче, а за принципа. Не познавам жената и не я защитавам, но принципно на всеки може да се случи да забрави, че дължи на някого такава дребна сума - човешко е. Не е човешко обаче да си злобен и дребнав.

А това какви адвокати ще ставаме, ще се разбере след време. Аз за себе си смело мога да твърдя, че съм достатъчно морален, принципен и с изострено чувство за справедливост човек.

Емиии въртят ми се някакви неща в главата, но по-скоро не мога да ти помогна :D :D :D

 

 

С една дума пак не си разбрала.

 

... тя не ни е ясна на нас. За неразбралите Таня подготвя специален сборник с тълкувателни решения на цена от 20 лева, където може да откриете смисъла на всички истории. Побързайте, защото тиражът е ограничен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради колежката-студена кухня ще трябва да гледам "Шрек". От онзи ден си е наумила,че приличам на Фиона. Дори не знаех коя е. Каза ми знаеш ли каква красива принцеса е, ти си като нея

Стана ми интересно,че проверих-тя наистина била много готина.

 

 

Таня към новата:

 

Така съм ти събрала, че поискам ли,

ще сменяш стирките през всички работни дни.

Аз съм по флиртовете с колегите, и ги мога, знам,

но на теб специално скандал ще ти създам.

Така съм ти събрала, че поискам ли,

ще ти оставя хладилниците незабърсани.

Не смея да ти върна?

Да бе! Вярно ли?

Виж си приборите, не са дезинфекцирани.

Според мен не Таня прилича на Фиона от Шрек, а принцесата от Шрек прилича на Таня. Да си имаме уважението!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз любовни драми вече нямам. Просто искам всички мъже в живота ми да ме оставят на мира - За това шоколадът помага ли? :3fdb8960598fa63e:

:phpgrin2: :phpgrin2:

Помага, да. Напълни си устата с шоколад и се ухили насреща им- действа безотказно.

Хахахахахахаха :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Андреа от гняв и ярост нагъват кюфтета и се борят коя да си натъпче повече в устата, като не изпускат от очи Камелия, от своя страна пък Галена се готви зад сцената да изнесе червен килим, придворни лакеи, танк, хеликоптер, подводница, космически апарат, за да засенчи представянето на Камелия, в гримьорната Джена, намествайки тюрбана на главата си и репетирайки как най-добре да произнесе думата "аман", проклина на турски по-възрастната си колежка, която в момента се изявява на сцената, Преслава плаче в тоалетните за съсипаната възможност да е първа по прием, сипвайки в три колонки прахообразно вещество по плота на мивката, готова всеки момент да го изшмърка, Глория вече напуска НДК и се е запътила към двореца си в Павлово, защото нейното ниво е твърде високо, за да присъства на такава евтина вечеринка, същевременно Анелия след втренчен поглед в Камелия и след петминутен опит за адекватна реакция: "Както винаги съм казвала аз съм естествен човек и държа да подчертая, че е много е талантливо това момиче, ще има добро бъдеще".

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ставаше въпрос, че не е известно от кого е бременна Софка

за разлика от пайнерските тука бащите са неизвестни :1000 (29): докато там е един :1000 (29):

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...