Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Как да залича белегa?

 

 

С шкурка.

 

___________

 

Ей ще го намразя зорлян тоя Мол. Тъкмо обядвах и чувам от банята телефона ми звъни- гледам от Мола звънят. Не им вдигнах, пак звънят- пак не им вдигнах. Няма и да им вдигна- втръсна ми вече. Малко да се съобразяват малко, че почивам днес- аз не съм за един път. Няма да ми провалят деня- оная да се оправя- не стига,че нищо не й оставих пак за миене, няма да отида сега, ако ми звънят за това. Ще се лакирам и довечера ще излизам- да се спасяват. Хич не ми пука,ама как ли не ще изляза с мократа глава.

 

Сега пак трети път- вдигнах, управителката ме питаше дали да поръчвала тоал. хартия, че имало само 9 рула и дали ще стигнат , тъй като до 5 януари тези дето носят консумативите нямало да работят, Казах й ,ако иска да поръча.

Боже, до мен се допитва за заявката управителката.

 

 

Само не разбрах телефона ти ли беше в банята или ти обядваше в банята?

 

#зорлян

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат(SpOnGe_BoB @ 20. December. 2014 г. - 00:06) post_snapback.gifРазбрахме вече,стига спами :mf_surrender: :gun_bandana: :feminist_en:

Fuck Off:

 

Наричаш СПАМ отговора ми по темата, я се пъхни в на оная дето реже гъбите на две и замълчи завинаги

_____

 

 

.1000%20(29).gif :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos...amp;oe=5547B4B6

 

Пайнер имат банкет в Приказките тази вечер :1000 (6):

 

 

Не й блазя на миячката.

 

 

:1000 (29): :1000 (29): И аз не им блазя на останалите форумци, не могат да се сравняват с Таня. Фокусът от банкета на Пайнер и звездите, които ще присъстват, беше изместен към миячката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ще го намразя зорлян тоя Мол. Тъкмо обядвах и чувам от банята телефона ми звъни- гледам от Мола звънят.

 

 

Отивам да наня аз. Айде.

 

Прибраааааааааааааааааааааааах се. Ники много як парфюм имал ,аз се чудя защо ми е познат, а той бил този дето му подарих за именния му ден. Егати толкова е секси този парфюм и направо възбуждащ. Утре Ники ще отиде да плати хотела за Нова година и да говори с шефката, тъй му казали. И се оказа,че съм си загубила гривната дето ми я подари мойто Танче за рождения ми ден. И Ники като ми я показа същата-викам това е моята, в къщи гледам я няма моята,а тя била паднала в колата му- добре,че Ники я намерил. Такъв ценен подарък щеше да е жалко да се изгуби. После Ники ми каза,че един клиент си забравил чантичката с документите при него в колата. Клиентът издирвал Ники обаче той тогава пътувал пак с клиенти извън града. И Ники му казал,че е при него чантичката. Като се върнал, Ники му я върнал и човекът от благодарност, му дал 20 лв. Хапнахме и по една ябълка- много сладка и сочна беше- страхотна.

 

Сладка и сочна ли беше ябълката, палавнице... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замаян съм, ама какви празници са това и ме боли главата, толкова работа шефката я мислих за човек, а тя се оказа, че не е. Отивам да хвърля пластмасовите закачалки преди малко и гледам една избира от сгънатите дрехи на масата - ненормални колкото искаш. Сън не спали да купуват, вместо да си празнуват със семействата...
А,тъй.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жоро сега пак дойде при мен и ме заприказва-горкия,чак сега хапна 2 филийки сандвич. Каза ми много поръчки,много чаши-няма кога. Много приятно момче и готино,обаче само с мен си говори. А разбрах,че управителят ме взел миналата година заради късата ми пола. Аз тогава лятото с потник,къса пола,гримирана,големите обеци,с маникюри и така на интервюто отидох.

 

Жоро ми каза днес: Ставай барманка,тъкмо ще ми помагаш. Пък аз му казах: Ако си всеки път тука,с мерак ще стана барманка. А го мислех за толкова задръстен,а той всеки път дойде при нас и все с мен си говори.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня пак не оправда очакванията на феновете си, толкова хора я чакаме, а никакъв разказ няма. Очаквам утре да се събуди след секс подвизите си към 09:48, ще пише в темата за Рики в 10:03, ще започне да пише в чата към 10:31 и вероятно към 11:02 ще имаме подробен разказ.

Щом не е писала или още мърсува, или са я оставили без сили. Аз силно се надявам да се е скарала или сбила с новата, колегата Ники да се е натискал с управителката и колегата-барбекю и колежката-топла кухня да са се сваляли. Дано се постарае и това ѝ бъде най-подробният разказ, да ни направи съпричастни все едно сме били там.

Според мен се е сбила с жената на Ники, а не с колежката.
И на това ще съм доволен, честно казано. Само искам действие и много екшън. И описание на най-малките детайли. Но тя пред нас се прави на смела, но пред съпругите едва ли е толкова разкрепостена. Въпреки че то си е в природата на тази тигрица.

 

Докато я чаках обмислях няколко варианта кой с кого:

 

- Таня и нейното Ники, когато я е прибрал

- Таня и колегата Ники, защото Таня знае тайни места в тоалетната

- Таня и сушистът, защото той ѝ е съсед, а Ники е имал клиенти

- Таня и колегата, който ще ѝ подарява подарък, но той е забравил и ѝ се е предложил в натура

- Таня и колегата, на който тя ще подарява, но не му е подарила нищо и ще се отплаща в натура

- Таня с всички, защото се е напила

- Управителката и новата, защото те са в комбина и действат против Таня от самото начало

 

За мен новата е много интересен герой, очаквам сериозно развитие на образа ѝ в историите.

Забравяш Жоро обаче... напълно е възможно той да е късметлия.

<quote name='Pierre' date='29. December. 2014 г. - 01:59' post='1464101'>

Не го забравям, но не си спомням дали той щеше да ходи. Последните дни съм чел на Таня само дългите разкази и може би нещо пропускам. Но виж, от коментарите става ясно, че Жоро все още не е алфа мъжкар, дори в началото не е бил от готините. Той може би ще е утешителна награда, ако Таня не се съвкуплява с някой от споменатите.

Виж нашата палавница как си е уредила работата. Ама как да не я наемеш, само като си представя късата пола, обеците...

</quote>

Link to comment
Сподели в други сайтове

Online: Глория - Криле

 

 

Оная вечер ходих на предколедно парти и я пуснаха. Имаше хора които си избухват biggrin.gif

Дано повече и дадат шанс. Много яко звучи !

 

огледало ли е имало на вашта маса?

 

 

1000%20(29).gif :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е е най-добрата няма никаква КОНКУРЕНЦИЯ!!! ВЕЛИКА ГАЛКА !! Тя ги разбива с всеки изминал ден!!! Галена никога никоя няма д те измести от върха,КЪДЕТО ТИ Е МЯСТОТО!..

Последните 2,3 години ГАЛЕНА ДИКТУВА ЧАЛГАТА В БЪЛГАРИЯ!!

 

И НЕ ИСКАМ ФЕНчЕТАТА НА ПРЕСЛАВА ДА КОМЕНТИРАТ ПЕСНИТЕ,КЛИПОВЕТЕ НА ГАЛЕНА,.НЯМА ДА КОМЕНТИРАТЕ ПРОЕКТИТЕ НА ГАЛЕНА ОК ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е от Стара Загора, логично е да запише в най-близкото училище за гъдулари. Ти що не записа медицина в Буенос Айрес? Четох, че бил добър факултета.

 

Много ми стана смешно като го прочетох това. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега не чух от теб и едно "Оттеглям се!"

Вместо него с глас ти режеш ме на две.

Като престарял елен увиваш все едно е на кадем,

какво да правя, май ще пия каркаде.

С тебе често вие ми се свят, и ужасно ме е яд,

как остана само грах в поднос при мен.

Но дори и грах да е, дано достатъчен да е,

да успокоя ухото си в тоя ден.

 

Какви сте ги събрали, Митко и Мими,

вият сякаш някой ги коли,

с образование били, ох аман, аман,

не бил от глупавите,

тоя лудогорски пеликан!

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отивай в Раднево, имаш спешна нужда.

 

Не знам какво има там, но ти явно си бил и ще ми кажеш.

 

Хора които ще ти помогнат за нестабилното състояние.

 

Ти имаш раздвоение на личността, даже разтроение. Щом не са ти помогнали едва ли на мен ще.

 

___

 

 

 

 

падам хахахаахх :Д :Д :D :D :D :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...