Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

От чата:

 

(05:19 AM) ambrosius_vallin - Пиша го тук за да го видят повече хора, наистина ми се прави секс и тъй като знам, че тук винаги може да се намери нещо, го обявявам, пишете ЛС

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, макар, да съм активия. :Vishenka_05:

 

 

Активията на форона, направо с бифидус актаригуларис :1000 (20):

 

ХАХАХАХХАХАХ потрес. :1000 (6): Поне да чуя гласа на Сиана в дискотека. :Vishenka_05:

 

:D :D :D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Full on gay. Без да се обиждаш, но момичета (чисто сексуално) ме отвращават. Иначе съм на 16, едва ли съм много малък. ;)

:roll1: :roll1: :roll1:

 

И още

О, и аз съм така, редовно. Е, оня ден пак се депресирах, защото постоянно ми говорят не знам какво за момичета. А пък как да им кажа: млъквай, овцо, аз си падам само по хуйове! :roll1: :helpsmilie:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е, аз преди година някъде писах, че Оцко трябва да се оттегли за малко, а той се засили още повече, сега му давам някакви съвети за песните, опитвам се по-точно, но той е предубеден, че трябва просто да направи хит на даден изпълнител и ми даде за пример Соня, което от една страна е хубаво, но наистина нещата станаха - еднаквост, какафония и комерс
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не каза в момента. Ще видиш какво ще стане на турнето му в Австралия другия месец и догодина и на Световното.

Айдеееееееееееееееееее лягам, за едно и също не ми се спори. Кой в каквото иска да вярва- хората не са слепи, нито глухи, нито пък ФИФА.

:girl_witch: 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, от kupicd ме питат за един техен куриер, който бях харесала какво станало с него дали сме се взели. Аз вече съм забравила за него, а те още помнят. :D

 

Не, просто няма какво да говоря с тебе. Като не си запозната, не приказвай поне,че който е запознат, ще ти се смее.

Рики е име в музиката, колкото и да не ти се иска. Вземи малко се информирай.

Личи си колко си запозната с Рики.

 

I don't care в никакъв случай не е хит,ако не знаеш. Харесвана песен, ама не и хит. Хит е "La Copa De La Vida. Мисли малко.

Nobody Wants To Be Lonely също е хит.

Поне бъди реална в оценките си и не принезявай успехите му.

 

Рики е известен по целия свят, където и да отиде, ще ми вика неуспешен изпълнител.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друсана ли е, каква е- отвращава.

!!! :1000 (29): Зайка посече безмилостно Майли Сайръс

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговора на фокса, след като беше набеден за мъжката зайка.

 

Зайка в мъжки вариант.

 

 

Интересно кой си ти момко и кога ми стигна жените, децата и чикиите, че да ми даваш определения? :scratch:

 

Кажи си стария ник, че сега си ми като девствен и не мога да схвана що за заблудена птица си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли е тъпо в чалгата, че Весо "Фена" станал звезда, която е обект на разговор тук? :scratch:

 

 

съжалявам, че Весо Фена е по-интересен от Венера Камеловска

:1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не знам как сте го пропуснали. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): От тема за участие на Константин преди 2 години. zai4eto82 разказва, че Константин бил поискал да прави секс с нейна приятелка:

 

О, как си го преживяла .. Не поискал теб, а приятелката ти .. тцтц .. :whistling:

 

 

Ами после я убих приятелката ми. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен веднъж някъв наркоман се опита да ми вземе телефона,но слушайте как тъпотата ми ме спаси. На път за училище сутринта (не е като да кажеш,че не е оживено,центъра на София става въпрос) ме спира някъв сульо и ми вика "Дай си телефона"...гледам го аз,виждам че държи друг телефон в ръката и си помислих,че просто му е паднала батерията и иска да се обади,при което най-хладнокръвно и спокойно му викам "Ок,ама защо?" :1000 (29): И той такъв явно не очакваше подобен отговор,стъписа се, но пак ми вика "Абе давай телефона бе",а аз пак "Ама защо?"..повтори се още един-два пъти и накрая вече отчаян от мен вика "Офффф" и ме изблъска и си продължи по пътя :1000 (29): Чак тогава осъзнах,че явно е искал да ме обере :1000 (29): И веднага ми хрумна план,че ако ми беше извадил нож или нещо,имах семки в джоба,щях да бръкна уж за телефона, да ги взема и да му хвърля неочаквано фочите и да избягам :gun_bandana: Извод-винаги си носете семки!

Представете си само ситуацията :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Поп- фолк иконата Глория е подготвила истинско шоу за концерта по случай 12 годишнина на Телевизия Планета. Певицата смята да изпълни един от най- големите хитове на всички времена "Пепеляшка". За целта, изпълнителката ще влезе в ролята на мащехата, а фолк фурията Андреа ще бъде Пепеляшка. Двете изпълнителки смятат да заложат на танцувите си умения, усвоени в предаването Денсинг Старс. Идеята на шоуто е да представи приказката в по- актуален вариант. Глория като злата мащеха, принуждава Андреа да се съблича и предлага тялото си на достопочтени господа. Именно така тя ще срещне принца (новото попълнение на Пайнер - Джордан) и между тях ще пламне искрата на любовта. Към шоуто се очаква да се включи и Ивана, като тантурестата добра кръстница, която ще запее "Ало, девойките" някъде в промеждутъка.

 

Източник: Сигнал бг

AHAHAHAAHAHA

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прясно, прясно...

Аз нямам проблем с моята сексуалност, само с един разговор мога да си уредя мацка за вечерта. Не съм грозен, а и много ме бива. НО ти това няма как да го знаеш, защото не минавам педерастчета като теб ... смешко!

ПОКЛОН!! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой си минал ти бе ? От 10000000000 километра си личи, че си комплексиран девственик( предметите не се броят ).
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...