Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

Ooooooo :Vishenka_05: Каква красива,приветлива,интелектуална,невероятна,усмихната п*тка! :Vishenka_05:

Какво разбираш под "интелектуална" путка?

Общувала е явно с много интелигентни хора.. :roll1:

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е на това му се казва голяма фенка на Рики в Мелбърн- 5.10.2013. Да си качи крака върху него :P

Ако искате да докажете колко голям фен сте на някой изпълните,просто си качете крака върху него :P

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти свирки ли му правиш на т'ва уиски? Бахти психото. И само ми е интересно кой нормален човек говори по начина,по който ти пишеш. Нещо се опитваш да си придаваш мъжкарски имидж,ама като те знаем к'ва крива фея си...не ти се получава.

 

:1000 (29): :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Сенужчице, Моисей цяло море е разделил на две, ти една вежда не можеш!

:roll1:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

От години не ми се беше случвало да рева (със сълзи) на нещо, което вече съм чел със същата реакция преди време. :lol:

 

Обичам я!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шононо е проста като текстовете си от едно време!

 

Ето и новата ми любима вода:

 

172261_b.jpg

Изворна вода от Алпите, бутилирана при пълнолуние! Вече само такава ще пия.

 

Не мога! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви имам идолите тука-Кейти Перита, Майлита, Гаги. Просто сте изпаткали.

:notworthy:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

480652_10151965165827147_1850020540_n.jpg

 

Копира Андреа от концерта миналата година :helpsmilie: :Vishenka_05:

 

 

Може да си е поръчала нещо от Style by Andrea :o

 

Поредното доказателство за международните успехи на Андреа.Това момиче не е за българския пазар,тясно й е.

 

 

 

 

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам визитки на разни момичета и им ги давам да си звънят. Ама много скъпо взимат и повечето се отказват.

Дай им да си изберат от Рамания. :lol:

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Але чупена и крива фея такава виж в топа http://www.vbox7.com/popfolk кой води и тогава ми се обяснявай.Откраднала ЗУРА :D :D :D :D избери си една стена у вас или нещо стабилно твърдо и се хакни в него,eптен да ти дойде акъла и тамън ще си видиш облика,колко си красив!

 

 

2.gif

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя понеже Маркиза дьо Смяд не може да намери други хубави млади момчета, та с Вълчан ще се занимава. Тя от толкоз' козина по лицето не може му уцели устните.

 

За надолу не искам и да знам. mf_surrender.gif mf_surrender.gif

 

След колата и добавките за фитнес татьо Тони да осигури и косачка, барем заприлича на нещо отрочето му.

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да не харесвам Константин - дали не затвори устите на всички чалга балерини, а?! АААААААААААААААААААААА?

Само на тлъстата балерина не успя, ако ме разбираш.
Link to comment
Сподели в други сайтове

направи ми някакво впечатление :D (коментарът е по повод концерта на "Планета")

Ужас,пак ще тр.да търпя 2 часа проституция докато дойде последният един час и се изсипят по-интересните изпълнители наведнъж :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Трябва да те убия,ако не отидеш на Рики.

:helpsmilie: :roll1:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може и да има страхотна дискография, но към грешна дата коя песен се помни и се слуша? Аз не се сещам за такава.

Това, че е с уникална хореография никой не го отрича, но големи хитове, освен "Не сме безгрешни", няма. А при Слави е друго, той има огромни хитове, но него никога не са го възприемали като чалга изпълнител, т.е. повече не се срамуват да го слушат.

:roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне са учили и имат някакво музикално образувание ..

От образувание до образование разликата е от земята до небето. За другия път да знаеш.

:1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...