Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

Как може някои от чуждите фенове на Рики и Исмаил да мислят,че аз съм Рики и Исмаил. Не четат ли,че е фен страница. Наложи се в в страницата за Рики да го напиша на английски, испанските фенове не разбирали,айде и на испански го написах.

За страницата ми за Исмаил добре,че е Гугъл преводача,че го написах и на турски и да го разберат, направих и надпис и казах,че няма да отговарям на лични съобщения като: Здравей,Ismail YK, много те обичам или същото да ми пишат и за Рики,защото днес и това получих за пореден път.

С този надпис няма как вече да пишат,че съм Исмаил, още повече,че той има само личен профил в Туитър,а Фейсбук страницата му се поддържа от екипа му:

6083926b.jpg

 

Наистина не мога вече. :lol:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Стига сте флудили!

Темата е само за бисери, което значи, че когато ги коментирате вие правите темата на гъз и постоянно трябва да се чисти. Ако имате нещо да кажете за даден коментар-цитирате го и в чат темата. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

3, за да не е две. Ужасна музика. Почувствах се като на механа, когато я пуснах, а не на модерно, хубаво и наскоро ремонтирано заведение. :mf_surrender:

Много е важно заведението да е наскоро ремонтирано! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева твойта слива също е космата , както на всеки останал ..

Всички имаме космати сливи :phpgrin2:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, какъв е готин на новия ми подпис Рики от днес в епизода. Ти можеш ли да си такъв като него, не можеш и този поглед. 77.gif heart.gif dizzy.gif tongue.gif

То и ти не можеш да си като Джена Джеймсън, но съм те приел!

 

 

roll1.gifroll1.gifroll1.gifroll1.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що пристигна едно младо момче- куриер да донесе нещо за брат ми,че химикала му беше свършил,че трябваше да му услужа с химикал. tongue.gif

1000%20(29).gif

Загадка- за какво е пристигнал куриерЪТ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Права ми е косата, тъмна- всеки ми го е казвал,ама са ми казвали много хора,че ми е много хубава косата.

 

Сервитьорка не съм била. Студена кухня ще бъда.

 

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Кой за каквото си мисли. Лично аз не бих го утрепала. По-скоро бих се грижила за него и съм се грижила за зайче на село като бях малка.

Зайче никога няма да ям.

 

Заешка солидарност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За твое сведение вчера почивах, днес съм от 15:00 часа. Аман от лапета дето нищо не разбират.

Еее тва е, да не знаеш графика на Зайка! Лапета :gun_bandana:

Предлагам на първата страница на форума да напишем графика ѝ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показателно е, че на бала е имало много хора, които са отишли до майка ми и татко ми, за да ги поздравят за абитуриента и повечето отбелязали как от една клечка (28 кг. във втори клас), се превърнах в това, което съм днес.

В голяма клечка. 1000%20(19).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...