Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сончето с тая инфантилна физиономия и флегматично поведения бих си я праскал цяла нощ... Както и много други като мене... Така че нека да мачка Сончето, пясната й е хит...

 

Гледай само да не ти го отреже с бръснарското ножче... (не се сдържах)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, нещо средно като "Дай ми", но с тези две песни доста изостава от конкуренцията - явно тази година е решила да се отдаде на почивка и да не е в голямата надпревара накрая. Иначе разнообразието при нея не може да се отрече, просто нещо не може да извади тотален хит... От на Андра е доста по - добра тази песен, стига писахте глупости!!!

 

Това го казва за Галена, не можех да не го постна тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това трябва да ни е пред очите :roll1: :

Бях забравил тази сконфузна иначе ситуация, сега доста смях ме напуши..

Зайка колкото и да отрича, срама и за нея и за мен остава.Нали се сещаш в M'cDonalds колко е фраш, аз й казвам "Зайкее, к'во прайм" и тя все вижда Джак Изкормвача, бутайки приятелката си бутнаха таблата и вика "Да бягамее".. Сещай се каква е била физиономията на хората около мен, щото те двете се пръждосаха и останах аз да обирам срама.Та дори не успях да си взема тост и картофки.. feminist_en.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни деца си играят отвънка на улицата (явно на изпълнители) и чувам едното вика: "Пу-пу, Преслава!" и си пееше нещо от сорта на "Скорооо, скорооо" Това последното е шега.

 

:laughing:

 

Хумор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emilia (Official)

Приятели, утре ще изпълня новата си песен в "Кой е по-по-най". Очаквайте скоро дуета ми с Роси Кирилова! Обичам ви!

 

 

Emilia (Official)

Очаквайте скоро от мен и Сакис Кукос...

 

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

roll1.gif Eхх зайке,зайке,защо не ме харесваш, не ти ли приличам поне малко на Рики,знаеш ли как танцувам като него,ще ти останат очите Vishenka_05.gif

 

 

Тая вечер ме кефите 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я знам каква е, снимал съм просто. Ако не се лъжа 2 котки съм снимал. Едната я нагласях на един стол с едни лилави крави на Милка. Отначало се плашеше от тях, ама после разбра, че е за изкуството. :gun_bandana: :gun_bandana:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рокса накрая ще изгуби таланта си,защото тя тъпче на едно и също място - кючеци и пак кючеци.

 

Ами ако на някой му е дотегнало да е талантлив - вече знаете как да се оттървете! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия и Мария ще възродят песента "Снежанка". Емилия ще бъде в ролята на Снежанка, а Мария ще бъде нейното възлюбено джудже - Путчо. И двете певици са съгласни, че песента е идеална за дует, а "Кажи, джудже, че ти си влюбено в мен" ще бъде идеалния начин Мария да избяга от образа на "отварачката".

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

5877_001.jpg -Ето Ви кон с капаци...понеже и аз се шашнах от израза "конска пац" - та нека види (който иска де) за какво става дума. Капаците се слагат на очите,за да не вижда животното нищо отстрани и да не се плаши от минаващите покрай него коли и изобщо за да гледа само напред. И няма как някой да го знае "по друг начин" щото това значи вместо "сливи за смет" да Ви кажа "сливиза с мед" и да твърдя че така си го знам...А иначе изразът се ползва за хора с ограничен мироглед,виждащи само това дето им е пред очите,тоест като това конче...Поздрави на всички :az:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, крадлата ми тя. Пак е копирала всичко 1:1, истински професионалист. :Vishenka_05:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Става въпрос за Андреа и изпълнението й на 8-те Годишни Музикални награди на ТВ Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...