Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Моляяяя?

Галин е супер, и всички от форума биха му пуснали, но не се сещам коя негова песен е била хит . :dontknow:

:1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

От одеве се смея с глас :1000 (29):

 

Вирус, става въпрос, че се пристрастяваш към Рики- като наркотик е неговата музика. Толкова ли не можеш да го схванеш.

 

 

Ами не знам, аз никога не съм се пристрастявал към вируси. Обикновено когато пипна някой, с нетърпение очаквам да ми мине.

Но може би грешката си е в мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Гло беквокалистка ли ще го раздава???

 

 

Да, песента ще се казва "Трета вечер синузит ме мъчи".

 

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Е, направо се разкатах от смях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четете Хари Потър, особено щом филмите ви харесват! Аз обожавам филмите, а за книгите не знам как да се изразя... няма такава тръпка, първата съм я чела сигурно 20 пъти и още ми е тръпка!

Любими са ми третата и четвъртата :Vishenka_05: И "Нечистокръвният принц" след това.

 

Страхотен бисер 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сайтове разтягат Андреа автоматично

Ахаххахха, нещо като с Ивана преди години. 1000%20(29).gif

Да. ДВД-тата от турнето бяха с черни ленти отгоре и отдолу, само при Ивана бяха отстрани. :roll1:

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайка догодина навлиза в Христовата възраст. Ако всичко върви по план, тука ще настане монархия. Ще тръби навсякъде, че е пътят и истината, и животът. Ще раздава хляб и риба по всички теми. Селена и Майли ще са нейните сестри, Енрике Иглесиас ще е Юда. Накрая като нищо ще продаде форума за 30 сребърника. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас и във facebook хората мислят като теб.

На въпроса старата или новата Преслава предпочитате, почти всички бяха единодушни, че сега им харесва повече - или са слепи или са заслепени.

 

Ахахах, откога го търсех! 1000%20(29).gif Това си е бисер.. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще започна да събирам пари отсега, та да успея да отида. Това е хубавото при Рики - обича феновете си, независимо дали са от голяма или малка държава като нашата.Той е човек-мечта.

Гага пропада със светлината на скоростта, само Рики, Бритни и Кристина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ти се иска на тебе. Аз виждам съвсем друго на участията му. Айде лягам си, че за глупости не ми се спори. Когато единия от двамата дойде в БГ, ще видим кой ще се смее последен. Е той единия е идвал, тъй че Рики остава да дойде и ще видим после кой нямал фенове и кой няма да напълни залата.

 

Къде са тия участия - в анадолските зандани и треторазрядни предавания, където му пляскат забулени баби и лелички. На това ли викаш успех? Ажда, Таркан и Мустафа Сандал (Сандал, не Сандалет) са световно известни, имат албуми издавани за европейския и световен пазар, както и ротация по МТВ. Исмаил освен да се зализва със сиропа от някой кадаиф и да пее Ben Senin Ananin (Майка ти да...) за друго не става. Залезе!

 

 

Мда, Алисия е със силикон, а Райна е само с ужилвания от оси в устата, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да забранят на Йордан Ботев да пише текстове....Текста е покъртителен.

Музиката не е зле, нищо че имам чувството че Галин се опитва да вкара нещо като ''рап'' не знам защо.

В секса ми липсва секс ! Можеше да вкарат по-пикантна сцена.

:1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...