Jump to content



Анелия - Не можеш да ме замениш


Препоръчани коментари

Музика и аранжимент: Тодор Димитров – Токича (Tokicha Projects)

Текст: Кремена Димитрова (Tokicha Projects)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Класа! Припева влиза малко странно, клипа е небрежен, но самата песен е достатъчен акцент! Доста добре, Анелка без да иска налага и диктува с тази песен! Ще се завърти според мен, макар и в най-лошия случай след 3-4 в дискотеките. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам е търсен ефект да звучи като старите ѝ песни, но съм сигурен че Токича просто не може да измисли друга мелодия.

Не знам дали ще стане хит - нещо ми е скучновата и текста е странен. Но така или иначе обществото ще ликува и възхвалява Ани, така че тя си е свършила работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Носи носталгичното звучене на песните на Анелия. Да, има нещо като Погледни ме в очите, Чужди устни, Само тази нощ, но я няма тази хитовост и тръпката от самата песен. По-скоро звучи като песен на Анелия в албумът "Пепел от рози" и то от този тип на които не заложи.... нещо като Отивам си, защото те обичам.... Сега докато я слушам се сетих за толкова нейни песни от Токича... 
Видеото е изчистено и приятно за гледане, тя както винаги е прекрасна.
Въпреки всичко първа песен от Токича за толкова години...... нека продължават да правят песни от него, със сигурност е някакво разнообразие за жанра в такъв момент в който почти всичко е еднакво. Доволен съм от Анелия! ❤️ Дано направи летния си хит отново от Токича!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно вие в хор с Гергана или Гергана пее "аааааа" от Губя те бавно с римейк от касата в Lidl. Гласът на Анелия звучи по-плътен от преди години, музиката няма да я бъде в дългосрочен план и някой да я помни 😳

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искали са да заложат на това че звучи като песните на Анелия от първите години, което е страхотно, но текста е кошмарен. Освен "погледни ме, погледни тя не може да ме замени" нищо друго запеваемо няма

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се сети човек, че тези песни навремето бяха наричани бози... а дори не предполагахме какви гадории предстоят.

Завръщането на голямо име към Токича е чудесна идея, дори и песента да не се наложи. Подобни изпълнители трябва да държат ниво над масовката. Самата Анелия изглежда супер, а носталгичните препратки в песента и текста грабват. По-ритмичните части я правят подходяща и за клуб, но не знам как би стояла сред другите комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият проект крещи "Още мога!"

Евтин и семпъл клип, текста не е нищо особено - явно няма да залага на нея. Идеята по-скоро е да даде нещо за старите си фенове. Чак и беквокалите са си онези от 2005...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Ekcmpa e, Ho gaHo noc/\e nycHe Ga3apka 2 3a koHmpacm 🥰

Искаме повече кючеци от нея, там й е силата ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми силен инструментал с живи инструменти и мелодията е средна работа. Ту мъч текст и много куплети. Песента е средна хубост и мяза на недовършено демо. Нищо общо с песните, дето правеше Токича преди години. 

Текстът е слаб също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Предполагам е търсен ефект да звучи като старите ѝ песни, но съм сигурен че Токича просто не може да измисли друга мелодия.

Не знам дали ще стане хит - нещо ми е скучновата и текста е странен. Но така или иначе обществото ще ликува и възхвалява Ани, така че тя си е свършила работата.

Естествено, че не може.

На мен изобщо не ми хареса. Не е запеваема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Много добър и класен проект - и като песен, и като видео!:1000(33): Като чух онова иконично "Ааааа" паднах. :D Обаче май гласът е друг? Или аутотюн? Само Гери липсва да размахва ръце и да рита с крака - Аня трябваше да я вземе за статистка за по-пълноценно завръщане в миналото. :D

Не се безпокойте, дори да не стане хит, съм сигурен, че вече е подготвила и гюбек с Кристали или Живко Микс като резервен вариант. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе пускам си аз Планета 4К само звук, и чувам Ана с някаква песен от Точика викам това е някаква стара ама се засулшах и викам абе не ми е позната и гласа й звучи от сега, викам бааа нова песен от Цоцича :D Това е мелодичното звучене от ранните 00', Драганински също е сред тези композитори.

Яка музика като изключим клишираните вокали "АаАааааАа".

Отсвира в началото напомня на "Само тишина"

 

  

преди 15 часа , meleto каза:

Харесвам Токича, но това ми е мудно. Даже песните на Айвън са по-слушаеми. Дано се хареса, за да не се демотивира.

Това ако е мудно, какви ли са бозите на Графа първа абзац втори? :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, FolkEmpire каза:

Това ако е мудно, какви ли са бозите на Графа първа абзац втори? :D

Стадион В. Левски >>>>> НДК зала 12 ли там коя беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Стадион В. Левски >>>>> НДК зала 12 ли там коя беше.

Boooooring.... Събрали са се всички фенове на бг поп-а там. Ако съберем всичките 5-6 милиона на едно място познай колко ще останат на тоя концерт :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Лъжа ли е, че Анелия има 1 "голям" концерт и той беше в коридора на НДК?

Годините и обстоятелствата са различни все пак.

Графата също май имаше усилена рекламна кампания по всички медии или се бъркам.

А и фенските бази на Ана и Графата са различни. Също и чалгата не е като преди 20-30 години.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...