Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Just_Me каза:

Шиши вече живеел с Десислава Атанасова, а Цура си била в Дубай с някъв ММА борец 😳 Имате ли информация? 😂 Ако е вярно..като нищо ще започне пак с участията 😄

Ако е вярно за това прави толкова рядко песни. Това ми прилича на някоя клюка отново.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Шиши вече живеел с Десислава Атанасова, а Цура си била в Дубай с някъв ММА борец 😳 Имате ли информация? 😂 Ако е вярно..като нищо ще започне пак с участията 😄

Коя Десислава Атанасова? Гербаджийката ли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

 

Може би най-артистичната ТВ версия от новогодишните програми в Приказките.

 

Изглежда откачено. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквайте ексклузивно интервю с Емилия по България On Air, където ще разкрие болката и разочарованието си, че не е била поканена в новогодишните програми, а други колежки се появили по няколко канала.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, FolkEmpire каза:

По една: Две сърце римейка, Дай ми още, От утре

Тази вечер имаше още една част на програмата и пяха Улицата, Наранихме се и Поискай от мен.

Мила Роберт пя Мечка, единствената на живо.❤️

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Just_Me каза:

Шиши вече живеел с Десислава Атанасова, а Цура си била в Дубай с някъв ММА борец 😳 Имате ли информация? 😂 Ако е вярно..като нищо ще започне пак с участията 😄

Следващият ѝ клип ще е сниман в Приказките. А гардероба за клипа ще бъде внимателно избран от Модна Къща Юнона.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Casper 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DarkChild каза:

Очаквайте ексклузивно интервю с Емилия по България On Air, където ще разкрие болката и разочарованието си, че не е била поканена в новогодишните програми, а други колежки се появили по няколко канала.

Първо ще разкаже в НАП на колежките си по цигара и кафенце навън в 10 минутната почивка докато слушат Връзки по учебник и се възхищават на новият албум на Счети! ❤️ 
 

  • Haha 1
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Тази вечер имаше още една част на програмата и пяха Улицата, Наранихме се и Поискай от мен.

Мила Роберт пя Мечка, единствената на живо.❤️

Да не е било в началото?

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е изчислила! Изпраща старата година и за Коледа и Нова година хитът на всички в НАП, Счетоводителки, Одиторки, Офис асистенти и Секретарки на първо място в сайта на адашката и пиколото на Счети - Емилия Стоянова. Адашките се подкрепят! 

SIGNAL.BG

Емилия изпрати старата година с нов успех в 50-те Най... Актуалната й песен - „Прощавам ти“, затвърди лидерската си позиция в попфолка и оглави чарта за

 

  • Haha 2
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Не ми направи такова впечатление.

 

Ами не знам, не звучеше като на записа. На повечето други, включително и на не-чалгарите, им бяха лепнали някакъв крещящ плейбек, но на нея може просто да са забравили. :D

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Да не е било в началото?

Мила или другите чалгарки? Всичките бяха разпръснати из цялото шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DevilWish каза:

Някой беше казал, че по БНТ Преслава е пяла Улицата и Анелия - Наранихме се , някаква коледна програма?
Иначе вчера на Гала вечер пя припевът на Водка с утеха и Улицата.

Новогодишна програма беше по BNT1. вчера първа  и втора част и днес трета част. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че Галена започва отбелязването на творческия юбилей още от началото на годината. Дано и Преслава да не я домързи и да направи нещо, че е време за някакви по-интересни ходове в тая чалга. За Глория не знам дали да се надявам на нещо друго освен повторение на предния концерт... плюс някоя и друга от по-новите мега хитови песни.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DevilWish каза:

Всичко е изчислила! Изпраща старата година и за Коледа и Нова година хитът на всички в НАП, Счетоводителки, Одиторки, Офис асистенти и Секретарки на първо място в сайта на адашката и пиколото на Счети - Емилия Стоянова. Адашките се подкрепят! 

SIGNAL.BG

Емилия изпрати старата година с нов успех в 50-те Най... Актуалната й песен - „Прощавам ти“, затвърди лидерската си позиция в попфолка и оглави чарта за

 

Малко над 3 милиона за месец след тотално дуетни хитове е разочарование. 

В тази класация гласуват не повече от 20 човека. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Харесва ми, че Галена започва отбелязването на творческия юбилей още от началото на годината. Дано и Преслава да не я домързи и да направи нещо, че е време за някакви по-интересни ходове в тая чалга. За Глория не знам дали да се надявам на нещо друго освен повторение на предния концерт... плюс някоя и друга от по-новите мега хитови песни.

Обещала е за 30 годишния юбилей фолклорната китка да е по дълга - от 1 час на 2 и половина, също Сима, мама Стефче и Принс със самостоятелни рецитали. 

За хитове като Феникс оригинал, Присъда, Бодигард, Кръговрат и Добре дошъл- забравете, вместо тях щя изпее 5 последователни пъти Кралица за финал на вечеринката. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Как вървят билетите на Глори в НДК? Аз все си мисля, че щеше да напълни и арена-та. 

Някой преди месец писа че върви зле. А Тони Стораро как върви с всички тия топ звезди, обявени като гости?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...