Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Klaus каза:

Като е, да е 😁

 

Е, по този начин се самопоздравяваш, мислех, аз да ти го пратя. 😘 
Но това знаеш защо ти го пращам 100% :D❤️ 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Klaus каза:

Без вулгарни предавания като Сигнално жълто, се самозабравиха мнозина, а останаха на онова ниво от 2007 г. 😳 Ако си спомняш през онези години нямаше фолк певици по националните телевизии. Нищо против, но не ме интересува животът на Тьотка, която няма какво да ми съобщи освен за великия си проект или с кой милионер е сега. 😂

Смешно беше нечистоплътна мизерница като Албена Вулева да се подиграва така на хората. Нито тя, нито репортерките й бяха по-красиви и перфектни от тия, на които се гавреха. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Смешно беше нечистоплътна мизерница като Албена Вулева да се подиграва така на хората. Нито тя, нито репортерките й бяха по-красиви и перфектни от тия, на които се гавреха. 

Така е. И говорни дефекти имаха, но да бъдеш ироничен е идея в повече от това да бъдеш само селска мома със селски манталитет, каквито са нашите звезди 😁

преди 11 минути, DevilWish каза:

Е, по този начин се самопоздравяваш, мислех, аз да ти го пратя. 😘 
Но това знаеш защо ти го пращам 100% :D❤️ 

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Така е. И говорни дефекти имаха, но да бъдеш ироничен е идея в повече от това да бъдеш само селска мома със селски манталитет, каквито са нашите звезди 😁

 

Улучи любимата ми песен на Галена! ❤️ 

 

  • Like 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас Гала дали е простила на Гергана към днешна дата? Според мен Гала пазарува от въпросния Lidl и като има 10 стотинки ресто казва на Гергана да го задържи за нея. 

 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Смешно беше нечистоплътна мизерница като Албена Вулева да се подиграва така на хората. Нито тя, нито репортерките й бяха по-красиви и перфектни от тия, на които се гавреха. 

Албена е много повече от тези хора като интелект, изказ и начин на мислене. Но във Вулгария винаги най-простата, но готова на всичко, паплач е била най-успешна.

  • Like 3
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Самия факт, че 90% от чалгарките си направиха нос, като този на Албена, за който тя не е дала и цент, защото така се е родила, говори достатъчно. 😘 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

юноня по еврокомя

419512340_3696973863908206_6428228031979019807_n.jpg

Тя поне имаше честта да влезе в престижната класация на Владко - "100-те най-слушани попфолк песни", за разлика от вашите идолки!

Untitledswdedc.jpg.72ab32f9ad0b2186b4610a8e62c95eee.jpg

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Danger. каза:

Според вас Гала дали е простила на Гергана към днешна дата? Според мен Гала пазарува от въпросния Lidl и като има 10 стотинки ресто казва на Гергана да го задържи за нея. 

 

Не знам дали българинът ще прости на Гала 20 години скука в ефир. 🤣🤣🤣 Това е по-скучно и от кариерата на Гло. 

  • Like 2
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айвария има предаване бледо копие на Сигнално Жълто. Поканила е Дебора за да обсъдят псевдонима на Дебора М(от дуета с Лидел) и новата песен на Дебора(Мис Мухмурлук)

Мале Айвария без грим е чист jump scare😭

Редактирано от Qshame4os
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Sunlight каза:

Мария ще е в Черешката на тортата от утре. 

Мария към останалите участници: "Такива като Вас са ми готвили по 5-ма и още ми готвят! Добре се справям!"
 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, pacho каза:

Тя поне имаше честта да влезе в престижната класация на Владко - "100-те най-слушани попфолк песни", за разлика от вашите идолки!

Untitledswdedc.jpg.72ab32f9ad0b2186b4610a8e62c95eee.jpg

Този е ходещ шарж. Някоя истинска А-листърка или легенда да му е ходила в предаването?! Юнона е най-актуалната стъпвала там - то сред Ини, Нини, Сланини кво да е друго...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Мария ще е в Черешката на тортата от утре. 

Аз нейно ядене не бих си сложил в устата.

преди 40 минути, THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey @asylum❤️❤️❤️

Screenshot_2024-01-14-23-47-38-785_com.zhiliaoapp.musically.jpg

Двойничка на Роксана.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Този е ходещ шарж. Някоя истинска А-листърка или легенда да му е ходила в предаването?! Юнона е най-актуалната стъпвала там - то сред Ини, Нини, Сланини кво да е друго...

Между Ина и Юнона има само една известна и до днес. Не е тази, за която намекваш.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey @asylum❤️❤️❤️

Screenshot_2024-01-14-23-47-38-785_com.zhiliaoapp.musically.jpg

WWW.INSTAGRAM.COM

497 likes, 17 comments - vaya_ramusicofficial on January 14, 2024: "🎀"
преди 6 часа , DarkChild каза:

 Екстра Нина

ga!

 

 

IMG_2245.png

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Този е ходещ шарж. Някоя истинска А-листърка или легенда да му е ходила в предаването?! Юнона е най-актуалната стъпвала там - то сред Ини, Нини, Сланини кво да е друго...

Хита от всички балкански мостове, успели да я издържат - еклеРени - също беше ходила. 

Едно нещо поне може признаем - балканските строители знаят как да правят мостове, а Рени може да се пласира като тестър. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от най-любимите ми live изпълнения на чалга концерт евър. Особено с импровизациите във втория куплет. Жалко, че от тази Деси Слава почти нищо не е останало.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...