Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Tommy каза:

Я Калия пак е в Пайнер, но вече като народна певица и под нов псевдоним - Албена Вескова!

Albena_Veskova_-_July_2023.jpg

Потвръждавам и от моето училище. И клипът беше често въртян по Планета.

Не е мръднала. И преди, и сега си е към 50.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  

преди 11 часа , DarkChild каза:

Айде, сега. Искаш да ми кажеш, че невзрачният шимейл Дончо е по-разпознаваем от Дешита ли?

Нова година (почти), ново заглавие за Дешита (почти), неуспехи - все същите. 

Остава да и пожелаем да изтегли нещо за нова професионална реализация от баницата на Васильовден. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Emanuela.Carey каза:

И да имаше концерти и награди големите имена евентуално щяха да започнат да напускат. Та те спряха да ходят на концертите последните години.

Главния смисъл на Пайнер вече липсва - да ги въртят по най-голямата музикална телевизия в България. 
В текущата интернет ера могат вече да си плащат за ротация в Ютуб.

Преди ако не те даваха по Планета или Фен ТВ вероятността някой да те забележи беше минимална. Сега всеки с достатъчно пари може да е продуцент.
Затова и продуцентските фирми помагат само на младите изпълнители, които нямат пари за клипове и песни.

Така е! Ако си имаш име и след Пайнер продължиш да си правиш хубави песни, няма да залезеш, както беше преди години. Аз дори не знаех, че Емилия е напуснала. На Андреа например и се развиха, кофти нещата след тях, но това си беше зарари нейните си лични проблеми. Единствено, което Пайнер може да предложи са сигурни участия, защото вече имат изградени отношения със всички клубове, но от както вече не са в позиция на монопол, за утвърдените имена е все тая.

 

И как цялата дискография на Емилия си стои в spotify и на всякъде, а Камелия не можа да се разбере за най-големите си хитове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Така е! Ако си имаш име и след Пайнер продължиш да си правиш хубави песни, няма да залезеш, както беше преди години. Аз дори не знаех, че Емилия е напуснала. На Андреа например и се развиха, кофти нещата след тях, но това си беше зарари нейните си лични проблеми. Единствено, което Пайнер може да предложи са сигурни участия, защото вече имат изградени отношения със всички клубове, но от както вече не са в позиция на монопол, за утвърдените имена е все тая.

 

И как цялата дискография на Емилия си стои в spotify и на всякъде, а Камелия не можа да се разбере за най-големите си хитове?

Обяснявам си го с това че Пайнера е доста злопаметен човек. Камелия си тръгна с грандиозен скандал, Емилия изчака кротко да й изтече договора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.12.2023 г. от 22:48, Emanuela.Carey каза:

Понеделник - 25.12 - Дебора и Лидия

Първоначално са искали да е дует между Дебора и Галин, но са нямали песен и са ползвали готово женско демо.

Вероятно дуета на Десита и Лидия, който бяха записали лятото.

@SG преебана ли е Лидл навръх Коледа или ще намаже от сензацията?

Не знам хит ли ще е или не, но още откакто разбрах, че Галин ще прави песен на Дебора ме преследва неприятното предчувствие, че ще е някаква стандартна обезличаваща Алфа песничка с напълно предвидим клип. А Лидия въобще не знам какво ще търси там, това трябваше да е мечтаната песен, с която Дебора да закрие ужасната си година и не си струва заради моментен шум Гальо още от началото да я прави и нея Тройница като й пробутва и друг изпълнител.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , DarkChild каза:

Тази е на косъм да остане на улицата. За какво Шиши изведнъж стана най-големият евроатлантик? Магнитски натиска, парите свършват.

Тази година Пееевски много активен.

 Ще се кандидатира и за председател на ДПС.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Аз специално си отворих канала на Алфа за първи път от толкова години да чуя тази песен, а те не са я качили още. Защо така мотаят и баламосват момичето?

Отменили са го за събота :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

GRAND MUSIC STUDIO
Добре дошла на голямата ромска балканска звезда Julia Bikova в семейството на Grand Music Studio . На добър час ,легендо ❤️
 
  • Love 2
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, FikLena каза:

Тази година Пееевски много активен.

 Ще се кандидатира и за председател на ДПС.

 

 

Няма да се кандидатира, а ще го кандидатират или по-скоро назначат. Така, както е поставено лице за всичко. Нали не мислиш, че е нещо повече от пионка?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Аз специално си отворих канала на Алфа за първи път от толкова години да чуя тази песен, а те не са я качили още. Защо така мотаят и баламосват момичето?

WWW.FACEBOOK.COM

На 30.12 излизадуета и с Лидия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Fast каза:

Аз специално си отворих канала на Алфа за първи път от толкова години да чуя тази песен, а те не са я качили още. Защо така мотаят и баламосват момичето?

На 30 излиза дуета и с Лидия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DarkChild каза:

Няма да се кандидатира, а ще го кандидатират или по-скоро назначат. Така, както е поставено лице за всичко. Нали не мислиш, че е нещо повече от пионка?

Ако ще и министър председател на стане, винаги ще има излъчване на бабаит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега превъртях Кока-кола Енерджи тур - записа...Всички изпълнители са ги орязали.

Дара Екимова и тя пя поне 4 песни - и децата пяха "Недей да ме будиш", не съм си въобразил хахах...  

Яко са залепили плейбек или са преработили на Торино и Пашата. Толкова фалшиво бяха на живо. Освен това бяха половин час, а са оставили 3 песни. Изтрили са бисовете, но след всяко изпълнение са оставили финалните крясъци и се чува отчетливо как публиката вика.

Вирго и ТРФ смачкаха естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DarkChild каза:

Що за поза от Кама?

И аз така се чекна до коледната пуйка! Не съди първата дама на българския плейбой!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Ако ще и министър председател на стане, винаги ще има излъчване на бабаит.

Такъв тебе трябва да те люби, за да спреш с евроатлантическата пропаганда!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Еми така са мамите с деца. Повече дистанционни нЕма да има. Свиквайте.

Не завиждай, че твоята п*тка не е толкоз космата и вълниста като нейната!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не завиждай, че твоята п*тка не е толкоз космата и вълниста като нейната!

 

За щастие повечето жени се поддържат и са гладки :) 

 

BULLETIN.BG

Принцесата, която накара да се самоубият повече от 150 мъже е от древна иранска династия. Каджар  е династия, която управлява Персия (днешен Иран)

Все пак не сме 18ти век, когато подобни жени са издигани в култ :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

За щастие повечето жени се поддържат и са гладки :) 

Но мъжете, за радост - не 🤩 Не е ли като темето на шимпанзе там - не ми го фали!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи в House of Illusion въртяха По По По над 5 пъти - после пускаха гръцката версия и накрая сръбската.

Диджея явно беше Галенин защото единствената песен на Преслава за цялата вечер беше От Утре.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...