Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, meleto каза:

Само ако всички обичат Графа!

Снощи е пръснал. Това е продукция и истинска музика, богата на инструменти и изпяване. Чалгата е някаква плява за пиянски нощи и низки страсти. 

Даже ще се омъжим за него и ще разкараме жена му, ако изобщо има такава, но оправи това нещо!
@Andrew Cunanan. подкрепяй! 

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Шевал Сам от "Опасно Изкушение" наистина показа как се прави концерт. На 50 години скачаше по сцената с енергия като на ученичка. Че пя и "Бяла роза" на български. Накрая представи поименно и помоли за аплодисменти за всеки един от нейния бенд. Облечена стилно. Иначе музиката си е типичната балканска, на моменти си беше яко наш стил чалга. Но самото представяне беше на супер ниво, родната чалга да се учи!

Щом и Ани Хоанг и подобни хора прибират над 900 лева на участие май съм объркал професията.

Редактирано от Tommy
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Tommy каза:

Ехе, като разбрах хонорарите на Райна мога само да възкрикна "Хем красива, хем оправна! Сама си вади парите, т.е. не е златотърсачка определено. И е талантлива!" Т.е. жена-мечта. Интересно какво плаши мъжете от нея? Много ли е окумуш? 😃

Други жени с доста по-спорни гласови данни и не толкова красиви като нея и с определено по-ниски хонорари и подчертано златотърсачески възгледи доста по-добре се уредиха. Пожелавам на Райна най-после да намери истинска любов през 2024-та година и аз покрай нея дето се казва! 😘 Странно как все не й се случва, явно наистина е въпрос на късмет и съдба.

И на мен по принцип ми е една от любимите певици в годините. Преслава, Глория, Анелия, Райна са ми едни от певиците с най-любима дискография и честно казано Емилия и Галена също ги харесвам като песни, а втората и като видео продукция. Специално на Преслава, Галена, Анелия и Райна мисля че имам всичките им албуми. На Счети от Ангел в нощта до Смелите си имат всичко, че не съм фен много на дуетите.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работя в офис от 9 до 6, но винаги ме е влечала сцената.

А за Шевал Сам - изпя и турска версия на My Way на Синатра. Не знам турски, но някак си така ми въздейства, че аха да ревна.

Редактирано от Tommy
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Tommy каза:

Работя в офис от 9 до 6, но винаги ме е влечала сцената.

@Сцената обичам лудо специален поздрав и За теб! 😘 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

^^Мерси, на мен май най-любимият й клип ми е този. И песента много ми харесва, с така модерното за тогава денс звучене е.

Мисля, че тази песен е и оригинал.

Апропо, тогава дори и кавърите в Пайнер звучаха в пъти по-модерно от оригиналите на сърби и гърци като аранжимент, защото бягаха от чалга клишетата през 2000-те. Примери няма да давам, но почти всяка песен от 2001 до 2006 някъде в нашия вариант звучи по-модерно като за тогава. За авторските да не говорим, Глория от тогава можеше да завладее Америка ако се беше родила американка с такива и още по-добри песни и клипове.

По темата за Турбуленция - според мен у нас в България Еуфория на Галена беше по-попупялярна, вярно, става въпрос за различни години, но чувах Еуфория повече в нейната ера от колкото Турбуленция в нейната.

Редактирано от Tommy
  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, THE IIconic каза:

Влезте във ФБ на страницата на Мис Плюс Сайз ,харесайте страницата и дайте лайк за Светлето.

@Emanuela.Carey @Lelqtian @asylum

 

He! 

  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, THE IIconic каза:

Влезте във ФБ на страницата на Мис Плюс Сайз ,харесайте страницата и дайте лайк за Светлето.

@Emanuela.Carey @Lelqtian @asylum

 

В името да не спечели оня глиган дето Ванчето не я оскуба, нищо че е гнусна, а си трябваше. Или тая част от сценария как мете някой под с нея ще е на финала? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Jouey каза:

Дуетите на Емилия с Галин също са тотални хитове.

💀💀💀

Ми, Няма да ти пиша усилено гони 20 милиона, а Обратно в играта - 16. Самостоятелните песни на СчетаС забиват между 2 и 3, с по-голям късмет между 4 и 5.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ми, Няма да ти пиша усилено гони 20 милиона, а Обратно в играта - 16. Самостоятелните песни на СчетаС забиват между 2 и 3, с по-голям късмет между 4 и 5.

2-3 до 4-5 милиона са си добри гледания за несъществуващите и самостоятелни песни :) 

  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера, включвайки телевизора в неделната утрин по случайност на НОВА телевизия и чувайки бившата си служителка пред Мон Дьо да казва, че дължал извинение на майка ѝ за липсата на обективно оценяване и награждаване на дъщеря ѝ:

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Tommy каза:

 

Мисля, че тази песен е и оригинал.

 

Разбира се, изобщо не е откраднала звука, че и идеята на клипа, че и визията на Цеца. ИЗОБЩО!

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ми отзад, къде другаде?

ФОСТАТА?

какво стана с електрическата каручка на нашата мила Юница?

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

ФОСТАТА?

какво стана с електрическата каручка на нашата мила Юница?

Слушайте и си записвайте!
"И това е едно ДЪРВЕНО ПЕНИСЧЕ"

  • Haha 1
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Tommy каза:

Ехе, като разбрах хонорарите на Райна мога само да възкрикна "Хем красива, хем оправна! Сама си вади парите, т.е. не е златотърсачка определено. И е талантлива!" Т.е. жена-мечта. Интересно какво плаши мъжете от нея? Много ли е окумуш? 😃

Други жени с доста по-спорни гласови данни и не толкова красиви като нея и с определено по-ниски хонорари и подчертано златотърсачески възгледи доста по-добре се уредиха. Пожелавам на Райна най-после да намери истинска любов през 2024-та година и аз покрай нея дето се казва! 😘 Странно как все не й се случва, явно наистина е въпрос на късмет и съдба.

Може би защото е емоционално нестабилна? Още помня ВИП Брадър с нея. Заради такива жени се обръща резбата с кеф (стига да не пълниш носа с бяло). 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Klaus каза:

Може би защото е емоционално нестабилна? Още помня ВИП Брадър с нея. Заради такива жени се обръща резбата с кеф (стига да не пълниш носа с бяло). 

Зайка като прочете този коментар:
4866f9df5640.jpeg

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...