Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , GSA каза:

Райна е на 3,500-4,000 лева хонорар, кака. Пак ти е грешна информацията нещо. Нали и плю последните песни, как не знаеш от кога са? Противоречия до болка. 

 

@Fast Може ли ценоразпис за 2023?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 23.12.2023 г. от 0:20, meleto каза:

Просто вече не може да си позволи да проявява претенции :D Все пак вече е на 50г. Няма какво да предложи повече от младите си колежки.

Има, как да няма. Тия муцунки и стойки само тя ги умее. Пък и е кралицата все пак. 😁

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Нямам за 2023 но предполагам цените са г/д същите.

image.png.e8548fa622343ea699226128e83dc39c.png

Мерси... 3500 лв и то без Пайнер да вземат поне едно 50% ако е на готин договор и няма никакви промоции (каквито се договарят навсякъде). Тоест 1500 лв ако взима от участие ще е добре. Изкарва 10 хиляди в най-добрия случай. Като махнем почивките и парцалките, излиза както казах. 2 месеца за един клип. А ако сложим текст и музика и тн...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.12.2023 г. от 17:33, Olay каза:

Джена е пяла на коледния банкет на НАП Пловдив ... защо не Счетоводителката?

Защато Счети е заета с годишното приключване, финансовата ревизия и годишните счетоводни отчети. Знаеш ли колко работа е това? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Мерси... 3500 лв и то без Пайнер да вземат поне едно 50% ако е на готин договор и няма никакви промоции (каквито се договарят навсякъде). Тоест 1500 лв ако взима от участие ще е добре. Изкарва 10 хиляди в най-добрия случай. Като махнем почивките и парцалките, излиза както казах. 2 месеца за един клип. А ако сложим текст и музика и тн...

Ами аз не знам какви проценти отчита на Пайнера и колко остават чисто за нея. Не съм толкова вещ като теб очевидно. 😂

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Абе акула и тръгвай си бяха по - големи хитове от всичко на Преслава и Галена. Отделно Емилия имаше и популярна чужда песен. Аре сега да не се правим на луди. За Турболенция също можем да кажем, че е по голям хит от всичко на Пепа последните 10 години.

Преслава също е взимала подарени награди, бозата режим взе наградата на Кой. Или ще ми кажете, че е била по голям хит?

Хаха, в водената ти питка да не е имало друг тип бял прах, а не сода?! 

Счета изобщо не мое да се намаже на малкия пръст на Преслава! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

2014

Да бях от гадните за песен на годината - при условие, че имаме МСМ/Хавана-та/Моли се да не почна/Горе-долу/С мене да вървиш/ Най-добрата/Боже, прости- абсурд.

Емилия за певица - при Джена, Преслава и Галена - хахаха.

годината на Персил/Джеронимо, с уговорки Галош;

 

 

Off-topic ама как е Галена за 2014 след Джена и Преслава?

 

Галена 2014

Боже прости - 31.6М

Хавана тропикана - 24.5M

Точно никога - 10М

Хабиби - 9.5М

Завиждайте - 8.8М(пише 2013, ама е качена 01.01.2014)

Криво ще ми е - 7.5М

 

Общо: 91.9М

 

Преслава 2014

Моето слабо място 17.1М

Режим неприлична 15М

Повече не питай 12М

Нашето любов е 11.9М

Пиши го неуспешно 7.8М

Ако утре ме губиш 3М(конц×слайд+коледна, клипът е 2015)

 

Общо: 61.8М

 

Джена 2014

Моли се 29.8М

Да ти се доказвам 14.8М

Неверници 10.8М

Плаче се за мъже 1.8М

Моята награда 1.2М

Ена вради 100К

 

Общо: 58.5М

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

 

Off-topic ама как е Галена за 2014 след Джена и Преслава?

 

Галена 2014

Боже прости - 31.6М

Хавана тропикана - 24.5M

Точно никога - 10М

Хабиби - 9.5М

Завиждайте - 8.8М(пише 2013, ама е качена 01.01.2014)

Криво ще ми е - 7.5М

 

Общо: 91.9М

 

Преслава 2014

Моето слабо място 17.1М

Режим неприлична 15М

Повече не питай 12М

Нашето любов е 11.9М

Пиши го неуспешно 7.8М

Ако утре ме губиш 3М(конц×слайд+коледна, клипът е 2015)

 

Общо: 61.8М

 

Джена 2014

Моли се 29.8М

Да ти се доказвам 14.8М

Неверници 10.8М

Плаче се за мъже 1.8М

Моята награда 1.2М

Ена вради 100К

 

Общо: 58.5М

 

На 01.01 Преслава имаше повече гледания от Галош на издадените си песни сумарно, а Моли се да съм сочна беше най-гледната песен на годината с около 5,7 милиона. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

На 01.01 Преслава имаше повече гледания от Галош на издадените си песни сумарно, а Моли се да съм сочна беше най-гледната песен на годината с около 5,7 милиона. 

Как ще е била с повече като Божето и Хаваната бяха сензации в тубата, особено първата разбиваше рекорди, преди С мене и Горе-долу да ги разбият веднага след нея. Преслава в ютуб се наложи чак края на 2015 или 2016 с НДТП.

Или на Пепа броиш и Горе-долу?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Olay каза:

Цялата кариера на Емилия мина в копиране на по-успешните й колежки (песни, клипове, визия), каква награда е очаквала да получи?

Чак покрай Акула/Тръгвай си и после Турбуленция започна да е един вид оригинална и трендсетър но тогава вече нямаше награди.

Каква оригиналност? Че от копие на Деса - стана такова на Андреа/Галена? 

Колко направиха двойни дуети и песни от Кости, че да я наричаме трендсетър точно нула. Галена е трендсетър, тая е евтино копие. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хаха, в водената ти питка да не е имало друг тип бял прах, а не сода?! 

Счета изобщо не мое да се намаже на малкия пръст на Преслава! 

Айде по-сериозно. Емилия изкърти всички с дуетите. Преслава се опита с носа и породи интерес, но Пиян не важи пред дуетите. Жалко, че на концерта тогава не присъстваха, за са се види в Арената.

Все едно да кажеш, че през 2021 имаше по-голям хит от Турбуленция. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Как ще е била с повече като Божето и Хаваната бяха сензации в тубата, особено първата разбиваше рекорди, преди С мене и Горе-долу да ги разбият веднага след нея. Преслава в ютуб се наложи чак края на 2015 или 2016 с НДТП.

Или на Пепа броиш и Горе-долу?

Разбира се, че в броя, ако беше флоп - нямаше, но щом ми е удобно - Преславин хит е. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетите бяха интересни и си бяха тотални хитове и сензации, най-адекватно изхарчените й пари за песни и клипове. Но там е работата, че те станаха мегахитове главно заради Денис. Ако бяха записани с Галин нямаше да имат и половината успех според мен. 

Тая ми е любимата.

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Айде по-сериозно. Емилия изкърти всички с дуетите. Преслава се опита с носа и породи интерес, но Пиян не важи пред дуетите. Жалко, че на концерта тогава не присъстваха, за са се види в Арената.

Все едно да кажеш, че през 2021 имаше по-голям хит от Турбуленция. 

Има - ВНЛ. 

Турбуленция е песен на Кости и Флорин Салам, Емилия е само беквокалистка в тая песен. 

Значи Флорин и Кости - певици на годината, Счета - хигиенистка на годината. 

Певица на годината не се става само с най-големия хит на годината - иначе и 2005-та да я броим на Преси. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Емилия имаше само три-четири яки песни през 2000s.

 

Говориш за яки песни, а си постнал най-ужасните й от този период. 

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако дует на годината за Добре ли си гарантираше Миле Китич на сцената и реклама и скара-бира фенове на концерта, пайнера щеше да им я даде без проблем и Счети щеше да реже вени. Галин също можеше да си я изпроси с това че щe рекламира новите си звезди по Планета. Всички заслужават еднакво в тази категория.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Говориш за яки песни, а си постнал най-ужасните й от този период. 


Изпуснах тази. Май останалите й клипирани бяха меланхонични. Мен такива песни ме натоварват. 

  • Love 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Разбира се, че в броя, ако беше флоп - нямаше, но щом ми е удобно - Преславин хит е. 

Пиши 2016 на Галена 😎

Пей сърце(40М), С друг ме бъркаш(25М), Все ми е тая(15М), Мама ураган(14М) и не на последно място Да ти олекне(3М)...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тия години 2011-2018 Анелия си скъса гъза от работа и направи ебати мегахитовете, затова сега не седи като Емилия да скимти за награди. Защото поне е помирисала успеха на големия хит на годината, или поне топ 3 и то все самостоятелни. И измежду споровете Галена-Преслава обра доста награди и тя, и в някакъв момент я смятаха за номер 1.

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Обаче тия години 2011-2018 Анелия си скъса гъза от работа и направи ебати мегахитовете, затова сега не седи като Емилия да скимти за награди. Защото поне е помирисала успеха на големия хит на годината, или поне топ 3 и то все самостоятелни. И измежду споровете Галена-Преслава обра доста награди и тя, и в някакъв момент я смятаха за номер 1.

 

Is the "номер 1" in the room with us?! 💀

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Is the "номер 1" in the room with us?! 💀

Е не говорим за сега, но имаше жестоки песни особено в Пашевия период, после с Ганев. Направи доста интересни песни и клипове. По концерти се стараеше много, живо пеене. Това е едно от най-добрите и представяния 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...