Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 37 минути, FikLena каза:

 Весела Коледа бедняци

 

FB_IMG_1703516304558.jpg

Тази е на косъм да остане на улицата. За какво Шиши изведнъж стана най-големият евроатлантик? Магнитски натиска, парите свършват.

  • Like 3
  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:

Топ Коледен подарък от Лиди!:ba: Вече няма да ми се налага да поствам дългия клип "Един ден с Лиди" заради нейното изпълнение на "Губя те бавно".❤️ Ъгълът на снимане, почти разкриващ какво има под рокличката й, е още по-топ!

преди 39 минути, FikLena каза:

 Весела Коледа бедняци

 

FB_IMG_1703516304558.jpg

Всички други могат да си позволят само евтини копия на Дядо Коледа, само Цуци Пеевска се снима със самия него!

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Tommy каза:

Ехе, като разбрах хонорарите на Райна мога само да възкрикна "Хем красива, хем оправна! Сама си вади парите, т.е. не е златотърсачка определено. И е талантлива!" Т.е. жена-мечта. Интересно какво плаши мъжете от нея? Много ли е окумуш? 😃

Други жени с доста по-спорни гласови данни и не толкова красиви като нея и с определено по-ниски хонорари и подчертано златотърсачески възгледи доста по-добре се уредиха. Пожелавам на Райна най-после да намери истинска любов през 2024-та година и аз покрай нея дето се казва! 😘 Странно как все не й се случва, явно наистина е въпрос на късмет и съдба.

Че Райна си има мъж, може би вече над 2 години е във връзка с един секси татко ветеринарен лекар.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, fengergana каза:

Че Райна си има мъж, може би вече над 2 години е във връзка с един секси татко ветеринарен лекар.

Има връзка с личния си лекар? Не е етично.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, GSA каза:

С ветеринар, скъпа. Много си разкрепостена. 

Защо Райна не е била на турне 2005?
Какво мислиш за тоталния хит "Добре си, но ще се оправиш"????

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Емрах Стораро и Атанас Колев се хванаха в люта разправия и закани помежду си в навечерието на празниците. Споровете им се разразиха в най-новата социална

:D :D :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Защо Райна не е била на турне 2005?
Какво мислиш за тоталния хит "Добре си, но ще се оправиш"????

Извинението, в едно списание тогава беше, че си подготвяла новия албум, който така или иначе излезна в края на 2005. Аз си мисля, че може да е било заради втория и дует с Коцьо. Нямам потвърдена информация, но може да я питам.

Иначе “Добре си, но ще се оправиш”, беше огромен хит в края на 2004 и началото на 2005 година. Помня, че тогава цялото ни училище бяха луди по песента и Райна като цяло. 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, GSA каза:

Извинението, в едно списание тогава беше, че си подготвяла новия албум, който така или иначе излезна в края на 2005. Аз си мисля, че може да е било заради втория и дует с Коцьо. Нямам потвърдена информация, но може да я питам.

Иначе “Добре си, но ще се оправиш”, беше огромен хит в края на 2004 и началото на 2005 година. Помня, че тогава цялото ни училище бяха луди по песента и Райна като цяло. 

И тя, и Анелия не бяха 2005, което беше странно - имаха мегахитове...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

i Glo.

Гло и тя пускаше албума тогава и не искаше да пее стари песни, но имаше и години, в които я канеха, а го удряше на инат... или не се договаряха добре. И си останахме само със спомена от 2004. Съответно през 2014 прекратиха и... дотам беше. Щом Графа направи на Васил Левски, не е невъзможно и тя, и Ивана, и други.

Меле, някои понятия и години са ти объркани - поне за мен, много си субективен, особено за 2004 г.

Относно Емилия - има защо да се чувства ощетена, но не е единствената, а и поне беше на турнетата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я Калия пак е в Пайнер, но вече като народна певица и под нов псевдоним - Албена Вескова!

Albena_Veskova_-_July_2023.jpg

преди 56 минути, GSA каза:

Иначе “Добре си, но ще се оправиш”, беше огромен хит в края на 2004 и началото на 2005 година. Помня, че тогава цялото ни училище бяха луди по песента и Райна като цяло. 

Потвръждавам и от моето училище. И клипът беше често въртян по Планета.

Редактирано от Tommy
  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Tommy каза:

Я Калия пак е в Пайнер, но вече като народна певица и под нов псевдоним - Албена Вескова!

Albena_Veskova_-_July_2023.jpg

Потвръждавам и от моето училище. И клипът беше често въртян по Планета.

 

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...