Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видео платформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Ooo 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Fast каза:


Имаше поне 20-30к последователи преди да изчезне. Струва ми се че са я хаквали.

Чистила е. Гледам има highlights от месеците когато я “нямаше” - явно профила ѝ е бил на private и е махала фолоуъри.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Чистила е. Гледам има highlights от месеците когато я “нямаше” - явно профила ѝ е бил на private и е махала фолоуъри.

Акаунта е от декември миналата година. 

Screenshot_20231201-002808-276.png

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана използваше един от най-жалките методи - follow-unfollow, особено за звезда, после май имаше и купени. Вечно съжаляваното барби на фолка и не е толкова наивно.

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Гергана използваше един от най-жалките методи - follow-unfollow, особено за звезда, после май имаше и купени. Вечно съжаляваното барби на фолка и не е толкова наивно.

Имаме ново Барби, единствено и неповторимо! Яша бейби. 

https://www.youtube.com/watch?v=SZCgNpuFbS0 

@meleto Защо форума здава багажа когато искам да постна този клип като имбед? Като линк явно няма проблем.  

Докарва ми тая грешка

image.png.84482928135db1c09b2d02ae2dfaec36.png

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Имаме ново Барби, единствено и неповторимо! Яша бейби. 

https://www.youtube.com/watch?v=SZCgNpuFbS0 

@meleto Защо форума здава багажа когато искам да постна този клип като имбед? Като линк явно няма проблем.  

Докарва ми тая грешка

image.png.84482928135db1c09b2d02ae2dfaec36.png

 

Защото е токсична!

  • Haha 1
  • Ooo 1
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Гергана използваше един от най-жалките методи - follow-unfollow, особено за звезда, после май имаше и купени. Вечно съжаляваното барби на фолка и не е толкова наивно.

Да, спомням си че и мен ме беше следвала и отследвала. Точно заради подобни неща ми е странно защо й да започва наново, освен ако не става въпрос за хакване или перманентно да си е изтрила профила (което е забатачено в настройките)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Гергана използваше един от най-жалките методи - follow-unfollow, особено за звезда, после май имаше и купени. Вечно съжаляваното барби на фолка и не е толкова наивно.

Кралица!:1000(33):

Просто така са й обяснили, че работи Инстаграм и тя милата това прави.:heart:

"Singing the song off life" - Гери и нейният перфектен английски!

Завръщане???

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Имаме ново Барби, единствено и неповторимо! Яша бейби. 

https://www.youtube.com/watch?v=SZCgNpuFbS0 

@meleto Защо форума здава багажа когато искам да постна този клип като имбед? Като линк явно няма проблем.  

Докарва ми тая грешка

image.png.84482928135db1c09b2d02ae2dfaec36.png

 

На мен ми го дава когато искам да напиша хейтърски коментар против Башурка. @meleto налага цензура според неговите лични виждания! Предлагам да излезем на протест като чалгарите през 2020. Само Ваня Великова и долу Емилия. Свободно хейтърство в Рамания!

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Кралица!:1000(33):

Просто така са й обяснили, че работи Инстаграм и тя милата това прави.:heart:

"Singing the song off life" - Гери и нейният перфектен английски!

Завръщане???

На мен ми го дава когато искам да напиша хейтърски коментар против Башурка. @meleto налага цензура според неговите лични виждания! Предлагам да излезем на протест като чалгарите през 2020. Само Ваня Великова и долу Емилия. Свободно хейтърство в Рамания!

Липсаааа нааааааааааааа

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

"Singing the song off life" - Гери и нейният перфектен английски!

Завръщане???

Когато се върне с ремикс на Твоите Думи където нарочно не е махнала палестинската част, за да покаже подкрепа >>>

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Между другото от 2 седмици тази песен за съжаление вече ми е лична.

Гери има песен за всеки повод!

Много съжалявам.
Иначе е факт, че има песни за всеки повод и няма някакви супер вулгарни неща или мазни кючеци. Държеше си много добро ниво в периода до Може би, точно ти с Токича. След този период най-много ми се открояват Твоите думи, Докога, От този момент, Ще издържиш ли която даже няма видео и Първичен инстинкт. Тази балада пък е направо върхът. Много стойностна песен със страхотно видео. 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

 

image.png.84482928135db1c09b2d02ae2dfaec36.png

 

Това нещо вече започва супер сериозно да ме дразни. Провери дали някъде в поста ти няма кавички. Идва от там при мен, защото когато пишем заглавие на някоя песен или искаме да ги използваме за нещо, веднага се появява. 
Както пее Гергана

 

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Това нещо вече започва супер сериозно да ме дразни. Провери дали някъде в поста ти няма кавички. Идва от там при мен, защото когато пишем заглавие на някоя песен или искаме да ги използваме за нещо, веднага се появява. 
Както пее Гергана

 

Мерси за разяснението, значи вече ще се старая да хейтя Башурка без да използвам кавички и няма да се налага да местя критиката си към нея на друго място, като например любимата соц. мрежа на Гери:

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Това нещо вече започва супер сериозно да ме дразни. Провери дали някъде в поста ти няма кавички. Идва от там при мен, защото когато пишем заглавие на някоя песен или искаме да ги използваме за нещо, веднага се появява. 
Както пее Гергана

 

Аз лично за първи път го виждам това, а в поста кавички не забелязвам ... " " " " ' ' ' ' .... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Защото е токсична!

Слагаш цензура на бъдещата ни представителка и най-накрая донесла победата ни в Евровизия? Караш ме да се моля на иконите за тебе ... 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 8 минути, Jouey каза:

Как пък точно след като я даваха по новините веднага пуска нова песен... 😂

явно е било инсценирано

IMG_5335.jpeg.845d8e0b49d3dda32b43393849330e76.jpeg

И да е било сценка, вниманието бе насочено към грозната кола, не към Юнона. Другия път на вземе Рено Клио, за да изпъкне по с едни гърди напред.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...