Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Ерата на това че някой е побъркан,с разбита психика и подобни затапки беше актуална по времето на Кондомчо,така че..

 

О, не!!! Кондомчо е класа и много над "някои" персони тук! ❤️

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Нека си признае,ще му олекне на душата. Без това ролята на фен на Графа не му се отдава.

Така е, Гафа няма фенове, неестествено е да има един, играещ ролята на такъв, разваля се баланса във вселената.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз бях от хората които защитаваха Алфа (Лидия, Десита, Симона) и признаваха популярността им, проблема ми е с Галин - не с тях.

Не е лъжа че бълват средна продукция подплатена с платен трафик и нямат хитове като Боже Мой, Излъжи ме и GPS-a вече.
Но признах и последния дует на Галин и Лидия като хит въпреки това.

Това че отказвахме да признаем клизмата на Мирела и Алпай като реален хит, въпреки убежденията ти за реален трафик просто ни прави трезвомислещи.

За Данна и Робов също никога не съм отричал че са популярни. При тях отново проблема ми е с Пашев, не с тях.

Какво означава “натрапвани във форума”? Преслава и Галена са двете най-големи женски имена в чалгата от много време, нормално да имат най-много фенове които да искат да говорят за тях. 
На мен и двете винаги са ми били скучни, но няма как да не им признавам заслугите когато имат.

Галена и Азис имат песен в трендинг в половин Европа - по-масов успех би било класацията Билборд.

За Преслава никога пък не съм отричал че в момента има някакъв застой и не е толкова силна колкото преди.

И за Емануела също съм казвал не веднъж че е на приливи и отливи. Дори в Ара е имала слаби моменти - особено накрая. 
Не е и лъжа че в последните две години има песни, които са задържали повече интерес от други такива в албума Нотариално Заверен, които нямаха успех въпреки инерцията ѝ.

Масовото мнение във форума за новата генерация е подигравателно, а те до едно време баш си се изстреляха в А отбора и до днес по инерция хората по клубове и платформи още им се кефят по сходен начин. Просто самият жанр вече не е толкова масов и затова не изглеждат като звездите от едно време, нито могат да направят чак такива хитове. Ама и бабите не могат. Да се посочва фалшивия успех на Галена и Азис само потвърждава теориите ми. Песен с позиции в толкова много трендове щеше да се води с купен трафик ако беше на Алфа. Песента си е огромен хит като за чалга средите, но да не забравяме, че и оригинала е такъв и си имаха началната засилка.

Преслава и Галена са двата най-големи балона в чалгата. Не им отричам успехите и че са актуални доста години ама тази тяхната актуалност в последното десетилетие става все по-смешна, особено като се сравни къде са били преди и къде са сега.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Глора е най-продаваната певица за всички времена в България на носител касетка.

ToHu Hu ga4eBa u /\yHa npe3ugeHm ca npoga/\u noBe4e

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Янева я споменах само защото както казах преди години беше тази, която имаше заявка да върне самостоятелните концерти.

Ясно е че към днешна дата с неактивността си и семейното си положение излизането ѝ на стадион би било само в контекста на линчуване.

Галена си има отдадените фенове, името и парите да направи и промотира нещо голямо и да събере публика. Но проблема при нея е свързан с изпълняването на репертоара.

Меди цяло лято събира тълпи по селски стадиони. Нямаме цифри да подплатим популярността му, но според мен безпроблемно може да събере 10-20 хиляди с амплоато си на циганския Молец. Има и репертоара за подобен тип концерти.

Hukoū He q noMHu QHeBa, 4e ga q Mpa3u, kaMo /\u /\uH4yBa. HoBomo noko/\eHue gopu He q 3Hae koq e, u HoMep HeMa 3a4uc/\eH

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Ама и тя дойде да се промотира, истинска звезда! 

“Ot Levski dojde, no nie te priehme”

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ужасни декори, всичко лъха на немотия, особено килима, залепен с изолир бан на сцената. ☠️ А мислех, че декорите на концерта на Глора от слеващата година са зле, но сега си вземам думите назад!!!
 

Ако албумът на Рена от 2003-та беше толкова успешен - щеше да направи концерт пак в НДК, уви...

4e mq HanpaBu ycne6eH koHzepm c/\eg a/\byM B guana3oH gaje

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Да се посочва фалшивия успех на Галена и Азис само потвърждава теориите ми. Песен с позиции в толкова много трендове щеше да се води с купен трафик ако беше на Алфа.

Това че Алфа станаха аналогия на купен трафик и всяка тяхна песен се поставя под съмнение си е тяхна вина.

Но също така не са имали песен с толкова голям интерес като дуета на Азис и Галена с години, за да правим сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Andrew Cunanan. каза:

О, не!!! Кондомчо е класа и много над "някои" персони тук! ❤️

 

Палеше за най-малкото и кълнеше на посоки. Беше дестабилизирал форума за 2 години. Честно казано не ми липсва особено. Тежките характери създават единствено проблеми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Тая па, не спря да си дава парите за сватби и разводи! 

SIGNAL.BG

Роксана стяга сватба с новия си мъж! Решението й идва година след като стана ясно, че Кралицата на ромската музика отново се носи на крилете на любовта.

Циганска му работа! РЕКСОНА! 

Цитат

Вече имаме дата! Моят мъж каза: „Това ще ти е трети и последен, иначе те пребивам“… 

Ама наистина циганска им работа ... Ако това е целта на мероприятието, да си изберат тайна дума и да почват, кво има да чакат ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Ама наистина циганска им работа ... Ако това е целта на мероприятието, да си изберат тайна дума и да почват, кво има да чакат ... 

Ако наистина я пребие, и тя ще го съди за домашно насилие. Да внимава !

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Палеше за най-малкото и кълнеше на посоки.

Малко ви е! Трябваше по една черна магия да ви друсне и се укротите!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pacho каза:

Гениална е.... много на място, след 500-те убити в болницата в Газа.

Untitled.jpg

Сега и двете страни в конфликта ще освободят географската ширина от страх да не намерят Рено̀ гола в някоя крипта.

World peace achieved!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, pacho каза:

Гениална е.... много на място, след 500-те убити в болницата в Газа.

Untitled.jpg

Дайте й просто един ГинесТ!

Или Нобелова награда за словоизлияния.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Това че Алфа станаха аналогия на купен трафик и всяка тяхна песен се поставя под съмнение си е тяхна вина.

Но също така не са имали песен с толкова голям интерес като дуета на Азис и Галена с години, за да правим сравнение.

Същото преди десетина години се говореше и за Галена, Преслава, Фики, Теди Александрова, отново Галин и т.н, когато им направиха канала на Планета и изведнъж се изстреляха към някакви титанични цифри, все едно цяла България беше чакала със затаен дъх закъснелия им преход към YouTube. Манипулации в тази платформа винаги е имало и винаги ще има, но някои в последните години прекаляват - и това не са Алфа.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey доходи ми се на училище!

WWW.INSTAGRAM.COM

42K likes, 67 comments - emanuelaofficialll on October 18, 2023: "#90s #women #fun"

 

преди 5 часа , ANGEL каза:

Тотално обезобразяване и огромна подпухналост в лицето. Съсипа се и тя.... 

 

Cynep uHmepBio, eBa/\a Ha Tega. npeca, Geca u famMeca He Moam gagam makoBa

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey

WWW.INSTAGRAM.COM

116 likes, 1 comments - vaya_ramusicofficial on October 17, 2023: "#пръстен @ra_music_officiall @pittcasas @planetaofficialtv"

🌹

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже тук се оказа че има много новоосъзнати фенове на попаджиите да питам някой знае ли какво стана с тези? Последните им песни бяха доста еднакви,но с първите две смазаха.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

Гениална е.... много на място, след 500-те убити в болницата в Газа.

Untitled.jpg

Тя ще ги примири с концерт "Мост на Леванта", по подобие на нейния концерт с Мирослав Илич - "Мост на Балканите".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...