Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 43 минути, asylum каза:

KoMeHmupaú cmapocmma-Hepagocmma Ha /\e/\q Hu gaH4e!

FB.WATCH

Фолк Звездата Дана претърпя инцидент по време на участие 🙁😮😮😮


 

Явно с възрастта не и трябва дори реквизит за това изпълнение! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Нямаше ли раздел Поп Скандали?

 

Не знам, не помня.

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Нали темата е за музика, защо все буташ разни баничари и тутманик мейкър-милинко-създатели?

Темата е за силикони, отрязани носове и джуки, но все бутам такива дето нЕмат такива придобивки, опс, то като си отрежеш носа е дефицит. Графичът има нос и нема сЕликон и жуки. Обаче прави коцерти пред 20 хиляди души на стадион. Емануела може само да търкаля силикона по такива сцени.

преди 1 час, Stela каза:

Няма Графа, няма Мафа. Той вече не е фактор. Има Галин! 💓

 

Айде нямаше нужда. Преди зала 3 на НДК не върви. Графа вече е по стадионите. Сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо още обръщате внимание на троленето на мелето. Това да тролиш и то баш с Графа е достатъчно голяма проява на безвкусица и диагноза,не му усложнявайте живота повече.😭🤡🤡

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

KoMeHmupaú cmapocmma-Hepagocmma Ha /\e/\q Hu gaH4e!

FB.WATCH

Фолк Звездата Дана претърпя инцидент по време на участие 🙁😮😮😮


 

Милата. С тези кичозни патъци на старчески копита, така е.

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ми нищо не съм усетил, явно юмрукът му е незабележимо малък!

Ти си прекалено широк!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Няма Графа, няма Мафа. Той вече не е фактор. Има Галин! 💓

 

Не прекали ли малко Галин с 620К за ден 🤡 с 400 коментара, от които 200 са на Алфа 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

KoMeHmupaú cmapocmma-Hepagocmma Ha /\e/\q Hu gaH4e!

FB.WATCH

Фолк Звездата Дана претърпя инцидент по време на участие 🙁😮😮😮


 

гадни малки пишлемета много мразя децата

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

От алкохола се състарява. Поне от прекомерната му употреба. Баш на алкохоличка е взела да мяза.

Ами то като си като козунак в лицето, става ясно, че алкохола ти е приоритет. Не мога да разбера толкова ли няма други начини за забавление, че трябва да се пие? С повод разбирам или рядко, ама като нея..... Това не е начинът.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Явно с възрастта не и трябва дори реквизит за това изпълнение! 

 

"Това да ти кажа сам си го изпроси" и в следващия момент кракът й пропада в сцената. СЛУЧАЕНОСТ???? НЕ МИСЛА! ИЛьОМЕНАТИ _ ПОТВЪРДЕНИ!

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Не знам защо още обръщате внимание на троленето на мелето. Това да тролиш и то баш с Графа е достатъчно голяма проява на безвкусица и диагноза,не му усложнявайте живота повече.😭🤡🤡

Мнооого обидно към диагнозата ми. ПОвече уважение към троловете, моля!

https://www.eventim.bg/bg/bileti/skandau-sofia-sports-hall-arena-sofia-1377721/performance.html 

Е, щом не ти харесва, да си поговорим за Скандау, които изглежда ще се откажат от Арена-та. 2/3 от залата е празна :D ама и те са се оляли с цени. Ще кажеш са Графа... повече от 10 лева за седящо място не заслужават. 

Така харесва ли ти?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Обаче прави коцерти пред 20 хиляди души на стадион. Емануела може само да търкаля силикона по такива сцени.

Значи нямаше да се заяждам, но щом държиш нека разкажа как всички които познавам и са ходили на концерта му работят в маркетинг компании и споделиха, че са получили БЕЗПЛАТНИ билети като медийни партньори.

Въпросните безплатни билети са раздадени седмица преди концерта - явно с цел запълване на бройки. Като всеки служител е можел да вземе билети и за семейството си.
Това обаче явно не е попречило публиката да е видимо разредена и да останат празни седалки до където поглед стига.

Интересно ако не бяха направили такъв скромен подарък колко ли реална публика щеше да има? Другия път нека минат през Чистотата - там служителите имат по-многобройни семейства.

  • Haha 1
  • Love 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Значи нямаше да се заяждам, но щом държиш нека разкажа как всички които познавам и са ходили на концерта му работят в маркетинг компании и споделиха, че са получили БЕЗПЛАТНИ билети като медийни партньори.

Въпросните безплатни билети са раздадени седмица преди концерта - явно с цел запълване на бройки. Като всеки служител е можел да вземе билети и за семейството си.
Това обаче явно не е попречило публиката да е видимо разредена и да останат празни седалки до където поглед стига.

Интересно ако не бяха направили такъв скромен подарък колко ли реална публика щеше да има? Другия път нека минат през Чистотата - там служителите имат по-многобройни семейства.

Изяж го, скъпа!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гафа е по-раздут балон и от чалгарките, виждаме по платформите колко нулев е интересът към него и песньовките му. Запълнил на баба си дупката!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Мнооого обидно към диагнозата ми. ПОвече уважение към троловете, моля!

https://www.eventim.bg/bg/bileti/skandau-sofia-sports-hall-arena-sofia-1377721/performance.html 

Е, щом не ти харесва, да си поговорим за Скандау, които изглежда ще се откажат от Арена-та. 2/3 от залата е празна :D ама и те са се оляли с цени. Ще кажеш са Графа... повече от 10 лева за седящо място не заслужават. 

Така харесва ли ти?

Прибързват с този концерт. Скандалът с Тото още не е размит.

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

Мнооого обидно към диагнозата ми. ПОвече уважение към троловете, моля!

https://www.eventim.bg/bg/bileti/skandau-sofia-sports-hall-arena-sofia-1377721/performance.html 

Е, щом не ти харесва, да си поговорим за Скандау, които изглежда ще се откажат от Арена-та. 2/3 от залата е празна :D ама и те са се оляли с цени. Ще кажеш са Графа... повече от 10 лева за седящо място не заслужават. 

Така харесва ли ти?

Че те Скандау и предния път не запълваха залата.

Павел Колев и Ицака раздаваха дни наред билети из София на хората, като се играеше някаква игра или се задаваха въпроси, нещо такова. Бяха раздали над 1000 билета. Отделно и както @Emanuela.Carey каза за Графа, Скандау също се пазариха с фирми, за да раздават билети на служителите си. Реално пак печелят, защото фирмите им заплащат билетите, само че на по-ниски цени.

Аз не бих си взел билет. Мога да слушам аутотюна им и в YouTube.

Редактирано от Yamall
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

Значи нямаше да се заяждам, но щом държиш нека разкажа как всички които познавам и са ходили на концерта му работят в маркетинг компании и споделиха, че са получили БЕЗПЛАТНИ билети като медийни партньори.

Въпросните безплатни билети са раздадени седмица преди концерта - явно с цел запълване на бройки. Като всеки служител е можел да вземе билети и за семейството си.
Това обаче явно не е попречило публиката да е видимо разредена и да останат празни седалки до където поглед стига.

Интересно ако не бяха направили такъв скромен подарък колко ли реална публика щеше да има? Другия път нека минат през Чистотата - там служителите имат по-многобройни семейства.

Ха-ха! Да си припомним как Пайнера раздаваше билети в Арена-та и оставаше все така празна. Дори на безплатен вход не пълнеха залата.

Само че говорим за 20 хиляди души, а не за 10хиляди (рекордът на Софка). Това пак не омаловажава постижението на Графа. 

преди 18 минути, Fast каза:

Прибързват с този концерт. Скандалът с Тото още не е размит.

Моето усещане е, че омръзнаха. Нито имат актуални хитове, нито някой ги помни. Вероятно имат лоялна аудитория, която би напълнила НДК (без да уточнявам залата), но дотам. Спотифай ми пусна новата песен на Тото. Амииии тъпа е. Интересното е, че Скандау разчитат на философски текстове, което ги отличава, но вече рядко напипват оригинални идеи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

Гафа е по-раздут балон и от чалгарките, виждаме по платформите колко нулев е интересът към него и песньовките му. Запълнил на баба си дупката!

Графа е като Кама на чалгата. Има стари златни хитове и това му носи слава и постижения. Лили Иванова е по същия начин. Прави нова музика, но реално хората отиват да я гледат заради доказаните песни. 

Това че ги няма в класации или са слаби в платформите, не ги прави "незначителни". Повечето чалгарки без хит пътуват към небитието. Там са стотици певици, неудържали на времето. Та, доста несъстоятелни разсъждения имаш.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Моето усещане е, че омръзнаха. Нито имат актуални хитове, нито някой ги помни. Вероятно имат лоялна аудитория, която би напълнила НДК, но дотам.

То по-голямата част от аудиторията им беше деца и тийнове, повечето от които са преминали на друга вълна. Днешните лапета предпочитат Молец.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Графа е като Кама на чалгата. Има стари златни хитове и това му носи слава и постижения. Лили Иванова е по същия начин. Прави нова музика, но реално хората отиват да я гледат заради доказаните песни. 

Това че ги няма в класации или са слаби в платформите, не ги прави "незначителни". Повечето чалгарки без хит пътуват към небитието. Там са стотици певици, неудържали на времето. Та, доста несъстоятелни разсъждения имаш.

Най-нелепотоп твърдение, което съм чел тук. Като има много златни хитове - изброй ми 10 негови такива!

Ето ти на Кама на прима виста:
1. Залеза и зората
2. Къде си ти
3. Огън момиче
4. Защо повярвах
5. Ти си
6,. Няма шега
7. Луда по тебе
8. Ти си виновен
9. Стрелките спират
10. Някой ден 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

То по-голямата част от аудиторията им беше деца и тийнове, повечето от които са преминали на друга вълна. Днешните лапета предпочитат Молец.

И аз така си мислех, обаче виж Криско. Порасналите ходят на "стария Криско". Може би подценяваме. Имай предвид, че Скандау залагат на по-философски текстове и вероятно се нравят на старите им фенове.

Иначе да, Молец ги измести. Пак дуо, пак в сходна стилистика, но те са малко по-аристократични. Трудно ще излязат извън столицата. Докато Скандау са повече за простолюдието.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Това пак не омаловажава постижението на Графа. 

Доста го омаловажава. Щом такъв “респектиран патрон на българската музика” трябва да си подарява билетите, за да напълни само 50% капацитет значи бая го е закъсал.

Следващ концерт на стадиона ще има ли? А дано, ама надали.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Доста го омаловажава. Щом такъв “респектиран патрон на българската музика” трябва да си подарява билетите, за да напълни само 50% капацитет значи бая го е закъсал.

Следващ концерт на стадиона ще има ли? А дано, ама надали.

 

Гафа за десетилетието 10-19 има само "Дим да ме няма", преди тва се сещам само за "Невидим" и "Крадена любов", че тя Татяна има повече хитове. Нейния концерт на стадиона в Съидинение кога да очакваме?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Най-нелепотоп твърдение, което съм чел тук. Като има много златни хитове - изброй ми 10 негови такива!

Ето ти на Кама на прима виста:
1. Залеза и зората
2. Къде си ти
3. Огън момиче
4. Защо повярвах
5. Ти си
6,. Няма шега
7. Луда по тебе
8. Ти си виновен
9. Стрелките спират
10. Някой ден 

Като не слушаш БГ поп, положението е трагично. Сигурен съм, че доста хора не знаят повечето изброени песни на Кама, както и тези на Графа. И двамата имат едни 5 евъргрийна, които просто говорят нещо на масовата аудитория.

WWW.10TE.BG

Владимир Ампов е един от най-популярните поп изпълнители в България. Той е роден на 21 юли 1978 г. в София и е син на музикантите от дует Акварел и трио Спешен случай Кирил и Антоанета Ампови. Стар…

Макар че някои бих ги заменил.

Дим да ме няма

Невидим

Ако има рай

Крадена любов

Давам всичко за теб

Заедно

Искам те

Секс за пари

Домино...

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Като не слушаш БГ поп, положението е трагично. Сигурен съм, че доста хора не знаят повечето изброени песни на Кама, както и тези на Графа. И двамата имат едни 5 евъргрийна, които просто говорят нещо на масовата аудитория.

WWW.10TE.BG

Владимир Ампов е един от най-популярните поп изпълнители в България. Той е роден на 21 юли 1978 г. в София и е син на музикантите от дует Акварел и трио Спешен случай Кирил и Антоанета Ампови. Стар…

Макар че някои бих ги заменил.

Дим да ме няма

Невидим

Ако има рай

Крадена любов

Давам всичко за теб

Заедно

Искам те

Секс за пари

Домино...

 

Болднатите дори не съм ги чувал и веднъж в живота си. 🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Болднатите дори не съм ги чувал и веднъж в живота си. 🤡

Пусни си Искам те и Давам всичко за теб. Няма шанс да не ги знаеш. Просто са от 99та примерно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...