Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

Дайте й просто един ГинесТ!

Или Нобелова награда за словоизлияния.

Тъкмо си мислех как за еклеРени само един голям ... но нека бъдем практични. Ша земе да и хареса и да и стане кеф, а тя не заслужава ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Тя ще ги примири с концерт "Мост на Леванта", по подобие на нейния концерт с Мирослав Илич - "Мост на Балканите".

Бърже да бъде снабдена с еднопосочен билет, докато не са я включили в Женевската конвенция! 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Понеже тук се оказа че има много новоосъзнати фенове на попаджиите да питам някой знае ли какво стана с тези? Последните им песни бяха доста еднакви,но с първите две смазаха.

 

Като всички бивши имена в бг рапа се издържат с участия по малки клубове за по 1-2 хиляди лева хонорар.

Но явно сега го призова да пусне нова песен

WWW.INSTAGRAM.COM

34 likes, 2 comments - brightfknlight on October 18, 2023: "GRINGO is coming 🦅"

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey е прав,че явно вече си най-големия фен на Емануела. Не знам дали осъзнаваш че като всяка седмица ми показваш местата й в нейбъла и спотифай само ми доказваш,че песента си е станала някакъв хит и има staying power.

:D 

Първо с теб имахме спор дали е хит и въобще ще я бъде тая песен. Чудесно е, че признаваш, че е "някакъв", макар че въобще не се вмества в ГРАФА "хит". Поствам местата заради теб, въобще не ме вълнува Емануела. 

преди 17 часа , Emanuela.Carey каза:

От както Втори Дом е излязла дори я споменава повече от мен и я намесва в разговори които нямат нищо общо с Емануела. Може би тайно я слуша, но не иска да си признае!

Мечтай си. Няма защо да го правя "тайно". Като излезе я пуснах веднъж. Вече не помня как звучи. Емануела, както пресвета Анелия, вече е пропаднала. Не знам какви песни трябва да извади, че да изплува.

 

 

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Понеже тук се оказа че има много новоосъзнати фенове на попаджиите да питам някой знае ли какво стана с тези? Последните им песни бяха доста еднакви,но с първите две смазаха.

 

Слушат си се, но големите звезди в тоя сегмент са Торино и Пашата. Има зверска истерия по тях. На турнето на the Voice "пяха" около половин час и след всяка песен ги викаха на бис. Мога да сравня приема им само с Криско в пиковия му период. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Емануела, както пресвета Анелия, вече е пропаднала. Не знам какви песни трябва да извади, че да изплува.

Не ѝ трябва да изплува, трепе ги под водата

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

Слушат си се, но големите звезди в тоя сегмент са Торино и Пашата. Има зверска истерия по тях. На турнето на the Voice "пяха" около половин час и след всяка песен ги викаха на бис. Мога да сравня приема им само с Криско в пиковия му период. 

 

Криско в пиковия си период правеше по 10-15 милиона на песен за отрицателно време, а те правят по 2-3 и застиват за вечни времена. 🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Криско в пиковия си период правеше по 10-15 милиона на песен за отрицателно време, а те правят по 2-3 и застиват за вечни времена. 🤡

14млн. на песен от 2023. Не знам къде гледаш. Гледанията няма как да са като едно време. Преди песен с 2 млн се считаше за флоп за 2017, сега е среден хит. В днешни дни е постижение да мине 3 млн.

Всичко се пееше от-до. Миксът им беше сигурно от 10 песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като искате за чалга да си говорим, това според вас хит ли е? Изглежда, че си се развива добре с гледанията, а и в класацията на Спотифай се изкачва постепенно. Не знам тя ли ми харесва повече като за сезона или По, по, по, но и двете са чудесна препратка към нафталинените времена и изглежда публиката ги приема.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Като искате за чалга да си говорим, това според вас хит ли е? Изглежда, че си се развива добре с гледанията, а и в класацията на Спотифай се изкачва постепенно. Не знам тя ли ми харесва повече като за сезона или По, по, по, но и двете са чудесна препратка към нафталинените времена и изглежда публиката ги приема.

Имаха по-силна премиера от Преслава, което е пълен абсурд. Галин да спре да пазарува.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Имаха по-силна премиера от Преслава, което е пълен абсурд. Галин да спре да пазарува.

По мои наблюдения само през първите 2-3 дни имаха големи гледания. Не е чак такъв абсурд, защото Илиян също си е някакво име за жанра и по-рано през годината дори имаше хит. И песента им звучи по-зарибяващо от двете Пресови, поне според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, SG каза:

Като искате за чалга да си говорим, това според вас хит ли е? Изглежда, че си се развива добре с гледанията, а и в класацията на Спотифай се изкачва постепенно. Не знам тя ли ми харесва повече като за сезона или По, по, по, но и двете са чудесна препратка към нафталинените времена и изглежда публиката ги приема.

Има интерес към нея, но трудно да преценим реален трафик

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Като искате за чалга да си говорим, това според вас хит ли е? Изглежда, че си се развива добре с гледанията, а и в класацията на Спотифай се изкачва постепенно. Не знам тя ли ми харесва повече като за сезона или По, по, по, но и двете са чудесна препратка към нафталинените времена и изглежда публиката ги приема.

Приятна песничка, връщаща посивелите ни коси назад във времето..  :D

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, SG каза:

По мои наблюдения само през първите 2-3 дни имаха големи гледания. Не е чак такъв абсурд, защото Илиян също си е някакво име за жанра и по-рано през годината дори имаше хит. И песента им звучи по-зарибяващо от двете Пресови, поне според мен.

Изобщо няма място за сравнение между име като Преслава и който да е онзи мъж. Не знам за какъв хит говориш при него, но последната му песен няма и 700К за два месеца. Цялостно той има едва ДВЕ самостоятелни песни с над 10 милиона, Преслава има 18.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

:D 

Първо с теб имахме спор дали е хит и въобще ще я бъде тая песен. Чудесно е, че признаваш, че е "някакъв", макар че въобще не се вмества в ГРАФА "хит". Поствам местата заради теб, въобще не ме вълнува Емануела. 

Мечтай си. Няма защо да го правя "тайно". Като излезе я пуснах веднъж. Вече не помня как звучи. Емануела, както пресвета Анелия, вече е пропаднала. Не знам какви песни трябва да извади, че да изплува.

 

 

Не се тревожи,леля ти Василка вече я обработва. Догодина очаквам дует,с който и тя ще кове по 500к на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита излиза от чалгата с R&B песен

@xroflx9 тръпнем ли?

WWW.INSTAGRAM.COM

1,470 likes, 15 comments - hrisistar on October 19, 2023: "При мен валят пари, при теб валят салфетки 😄 Кога да �..."
  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Тита излиза от чалгата с R&B песен

@xroflx9 тръпнем ли?

WWW.INSTAGRAM.COM

1,470 likes, 15 comments - hrisistar on October 19, 2023: "При мен валят пари, при теб валят салфетки 😄 Кога да �..."

Надявам се на нещо като Вивалди. Дано стане хит,Тити го заслужава!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Тита излиза от чалгата с R&B песен

@xroflx9 тръпнем ли?

WWW.INSTAGRAM.COM

1,470 likes, 15 comments - hrisistar on October 19, 2023: "При мен валят пари, при теб валят салфетки 😄 Кога да �..."

Тита излиза от чалгата - а чалгата кога ще излезе от Тита?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Има интерес към нея, но трудно да преценим реален трафик

Е, то и при дуета на Азис и Галена е трудно, но си е ясно, че е хит. :D

преди 53 минути, hohster каза:

Приятна песничка, връщаща посивелите ни коси назад във времето..  :D

 

Може би е време да ги боядисаме вече, та да сме в тон с новото време и със свежите идоли на младите, Преслава и Галена. Актуалният цвят напоследък е розово, мисля.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Andrew Cunanan. каза:

Изобщо няма място за сравнение между име като Преслава и който да е онзи мъж. Не знам за какъв хит говориш при него, но последната му песен няма и 700К за два месеца. Цялостно той има едва ДВЕ самостоятелни песни с над 10 милиона, Преслава има 18.

"Името ти" беше хит покрай филма с 1М+ приходи. Не е толкова зле Илиян, трябваше му просто яка песничка като тази и може би дует с някое ново Алфа име, за да му се получи отново.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тита излиза от чалгата - а чалгата кога ще излезе от Тита?

По-добре да сервира като курвееща селянка, а не анцуг лесбийка

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Понеже тук се оказа че има много новоосъзнати фенове на попаджиите да питам някой знае ли какво стана с тези? Последните им песни бяха доста еднакви,но с първите две смазаха

 

EguHcmBeHuqm 4umaB non:

преди 45 минути, Andrew Cunanan. каза:

дебела жена в палатка с пайети грачи върху "не сме безгрешни"

Be4eH xum

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...