Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Добре, че беше ти... Еййй... Не може да не го споменеш. Опасен си

Споменах този случай, защото има ключова връзка с продажбата. 

преди 2 часа , THE IIconic каза:

На Ружа и е през оная работа за теб! 

Отдавна съм те забелязал, че се хвърляш в подкрепа на консервативни хора или каузи, което е странно, в предвид че пряко нарушават интересите ти. Осъзнай се..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

Споменах този случай, защото има ключова връзка с продажбата. 

Отдавна съм те забелязал, че се хвърляш в подкрепа на консервативни хора или каузи, което е странно, в предвид че пряко нарушават интересите ти. Осъзнай се..

4e He Moje /\u u moū ga e koHcepBamuBeH🤷🏻‍♂️

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , WindWalkerMonk каза:

Ама между другото, ако Пайнера беше топ продуцента и министър на културата според Ванча, то нащо @meleto е министър на образованието. Що политици са излезли от тоя форум, даже във всяка партия има:

Боба, Ружа, Ива, има и още няколко дами. Какво стана...

Нищо учудващо. Доста интелигентни хора през годините се завъртяха по фолк форумите. За първи път се регистрирах в такъв преди 17 години и още ми е чудно какво ли правят сега тези, които тогава бяха на 30. Дано са добре и щастливи. 

А Ружа е от Добрич и реално в тоя край хората нямат голям шанс. Гледат Ламботата и Поршетата на тия, на чийто ниви бачкат за 800 лв. и си мечтаят нещо да обърне реда. Точно там се появяват Възраждане и щедро обещават власт на ратаите, ако напуснем ЕС и се запишем към младите амбиции Русия, Иран и Беларус. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Май се бях карал с тая Ружа. Простовато момиче,нищо чудно че е във Възраждане.

Всички ли, с които се караш, са простовати? :D

ДА си знам.

Валентин Коста  около 5 погледа ми трябваха да разбера, че това е поредният нов. Първо викам Валентина, после абе сигурно са изяли една буква. После Кристи, баси, пише Коста. Абе трябва да е Валентина Кристи. Отварям. Валентин Коста. :D 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Всички ли, с които се караш, са простовати? :D

ДА си знам.

Валентин Коста  около 5 погледа ми трябваха да разбера, че това е поредният нов. Първо викам Валентина, после абе сигурно са изяли една буква. После Кристи, баси, пише Коста. Абе трябва да е Валентина Кристи. Отварям. Валентин Коста. :D 

Конкретно тази си беше много голяма 

за останалите-зависи за кой ме питаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Простовати сте вие, ако смятате, че някой е прост, само защото е част от политическо формирование, което НЕ харесвате, а не го съдите спрямо личните му качества!
 

Моментът, когато Цвети Я. създаде кариерата на Джуджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Простовати сте вие, ако смятате, че някой е прост, само защото е част от политическо формирование, което НЕ харесвате, а не го съдите спрямо личните му качества!
 

Моментът, когато Цвети Я. създаде кариерата на Джуджа.

Ами да де беб. Момичето е ограничено,глуповато с daddy issues. Затова и се е намърдала във Възраждане. Причинно-следствена връзка е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Emanuela.Carey каза:

За огромно нещастие на @Willy изглежда Галин наистина е записвал клип с Галена

IMG-9083.jpg

Точно за мое огромно щастие НЯМА проект с Галена. 🥰

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ли беше земетресението в ТУРЦИЯ, войната между ПАЛЕСТИНА и ИЗРАЕЛ, та ще страда цялото човечество още веднъж с два проекто от Джофрин в рамките на месец?! С КАКВО ГО ЗАСЛУЖИХМЕ, ПИТАМ?!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Малко ли беше земетресението в ТУРЦИЯ, войната между ПАЛЕСТИНА и ИЗРАЕЛ, та ще страда цялото човечество още веднъж с два проекто от Джофрин в рамките на месец?! С КАКВО ГО ЗАСЛУЖИХМЕ, ПИТАМ?!

Иска хит след "Ела, Хабиби" която по думите на Счетоводителката е най-големият хит! 
 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DevilWish каза:

Иска хит след "Ела, Хабиби" която по думите на Счетоводителката е най-големият хит! 
 

В Узбекистан, откъдето идва солидна цифра гледания, може би!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

"Как не ви е срам! Такова невъзпитание! Заради такива болни хора напускам страната!"

Само заплашва да ни направи това добро ... но уви мотае се и не го е превърнала във факт. 

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Иска хит след "Ела, Хабиби" която по думите на Счетоводителката е най-големият хит! 
 

Най-голям хит - може би, но песента на джа-джа-вота и - твърде нйе. С една дума - на джа-джа-майка и п*тката, което ние много добре знаем съчетава и двете ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...