Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

Тогава предлагам да се върне в периода на "Крепост" и да клипира "НАДПРЕВАРА"!

И сега приятели! Готови ли сме? Хайде! УУУУУУУУУУУУ!
Еееееееее!!!
 

Извън базиците, недоумявам защо е пропуснала да снима това:

С тогавашните пари от Жоро И. и идеите на Люси и Нанков щеше да рамаже!
Както и да беше снимала клип на "Неверен да съм вярна"!

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

До следващия пердах. Дано все пак остане жива в тази "връзка".

Коментирали сте, че иначе има нелоша дискография и може да пее. Така е, даже едно време ми беше втора любимка след Гера, от което ме е леко срам. Не е нормално да си ЧАК такъв боклук, че да нямаш елементарно чувство за самосъхранение, да не цениш нито своя живот, нито този на детето си. Да поставяш маркови дрехи и аксесоари пред живота. То бива меркантилност, но това нейното е някакво болестно състояние. Дори луд ако го биеш ще избяга, дори ако му предлагаш пари за да остане. Това не е нито майка, нито човек.

Ma3oxucmka e 😊

преди 42 минути, DrAkO каза:

Бабешката мода тази есен

 

370721500_1803426543426423_1576646987799994538_n.jpg

1-Ba u c ekcmpu e:

 

IMG_8460.png

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите 10 години като цяло е доста добре и има поне по една песен на година с голям заряд, но след това вече е тотален флоп.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Извън базиците, недоумявам защо е пропуснала да снима това:

С тогавашните пари от Жоро И. и идеите на Люси и Нанков щеше да рамаже!
Както и да беше снимала клип на "Неверен да съм вярна"!

И аз исках клипове на "Заблуда" и "За първи път". Да не говорим за огромните пропуски на "На чисто" - само обещания, "Мръсни танци" - и там, "На мъжете, които не обичах". Заблудена жена. Да си забие един шЪмар сама за тази грешка. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Извън базиците, недоумявам защо е пропуснала да снима това:

С тогавашните пари от Жоро И. и идеите на Люси и Нанков щеше да рамаже!
Както и да беше снимала клип на "Неверен да съм вярна"!

Щото не е вярвала в тези песни. Беше по заета да снима копията на Цеца. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Първите 10 години като цяло е доста добре и има поне по една песен на година с голям заряд, но след това вече е тотален флоп.

 

Безумни кариерни решения след "Хиляда градуса ..." и "Към тебе тичам" да пусне "Пак ме преследваш" и "Сори".
2007 освен "Невъзможно" останалите са неслушаеми бози, а за "Палиш ме" - нямам думи. Много малко свестни песни има Диманчето! Те комерсите изобщо не ходят на нейния глас. В баладите е чук и половина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е една от най-силните песни на Оцко изобщо. Абсолютен брутализъм!!!!
Аранжиментът е оргазъм, наслагването на вокалите е бетон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Първите 10 години като цяло е доста добре и има поне по една песен на година с голям заряд, но след това вече е тотален флоп.

 

Изтървали са истинския дует на 2018-та пред който По такива си падам и Шефката треперят:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Димана като други треторазрядни пайнерици разчиташе на Оцковата вълна от копи пейст, а после и с Ганев докато взимаше само по 2-3 хиляди на песен.

Реално погледнато без Оцко не е сигурно дали много от тях изобщо щяха да са на хоризонта след 2012-2013 година.

Ганев, Пашев и други също стабилно имитираха Оцко преди да си развият “собствени стилове”, така че македонското чучело е главния основател на модерната чалга.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

И Димана като други треторазрядни пайнерици разчиташе на Оцковата вълна от копи пейст, а после и с Ганев докато взимаше само по 2-3 хиляди на песен.

Реално погледнато без Оцко не е сигурно дали много от тях изобщо щяха да са на хоризонта след 2012-2013 година.

Ганев, Пашев и други също стабилно имитираха Оцко преди да си развият “собствени стилове”, така че македонското чучело е главния основател на модерната чалга.

Абсолютно! Да не говорим, че такива като Димана, Татяна и много други направиха песни от Ганев, както казваш, но не стигнаха нивото на песните от Оцко.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.10.2023 г. от 13:21, Thecranfan каза:

Нищо учудващо. Доста интелигентни хора през годините се завъртяха по фолк форумите. За първи път се регистрирах в такъв преди 17 години и още ми е чудно какво ли правят сега тези, които тогава бяха на 30. Дано са добре и щастливи. 

В този имаше ли регистрация преди и ако да с какво потребителско име беше? Интересно ми е понеже преди познавах доста от потребителите виртуално, а някои и на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.10.2023 г. от 17:22, meleto каза:

Да, той беше Гага фен повече отколкото чалгар. Мисля, че когато Ивана залезе той беше депресиран :D

О, въпросната съм я чувал, но до 2019 е била мод? Аз къде съм бил? :D Този форум не го ли взех 2017-8...

Помня, че на гримьорските й способности биха завидели всички водещи световни циркови трупи.

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От телефон съм и не мога да го прикача, но Тиктока водят спор “Камелия срещу Галена”.

Камелини смятат че тяхната има повече хитове и ще остане във времето, а Галенини че Кама след 2010 и без кавъри е за никъде.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

От телефон съм и не мога да го прикача, но Тиктока водят спор “Камелия срещу Галена”.

Камелини смятат че тяхната има повече хитове и ще остане във времето, а Галенини че Кама след 2010 и без кавъри е за никъде.

Истината е, че и двете са едни бездарници.

Кама има повече хитове във времето, според мен. Галош не знам дали има и 3 песни, които да останат във времето.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:
FB.WATCH

Шок! Деси Слава убила Прасе!!!

 

Убила е роднина?! Долна убийца! 

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Истината е, че и двете са едни бездарници.

Кама има повече хитове във времето, според мен. Галош не знам дали има и 3 песни, които да останат във времето.

Но Камелия хит като във ваната няма, макар и тя първа да се снима в такава за плейбой. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Но Камелия хит като във ваната няма, макар и тя първа да се снима в такава за плейбой. 

Ваната е срам и позор за всяка една селска ковра. Да беше нещо като клипа на Северина, разбирам. А то тя седи и се чуди тва какво е и дали се яде.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...