Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Галин най-после го огря Галена, но в комплект с Коцьо белото

WWW.INSTAGRAM.COM

1,963 likes, 20 comments - konstantin_official7 on October 23, 2023

Галя само да е посмяла да прави благотворителност и с тия двамата!

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Галя само да е посмяла да прави благотворителност и с тия двамата!

Джофрата изглежда като по-млад анимационен герой - плондер пред тях. :( 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

А Фатмес е била само 8(2000, 2001, 2002, 2002, 2003, 2004, 2006, 2016) от 28 😳

А Счети - 2 (2019 и 2021) от 23. ☠️

Ивана е празнувала 20 години на сцена през 2019 като отдавна свършена и пята песен, докато двете приятелки влизат в 20 годишнината все още на върха на пирамидата и интересни на публиката. Галена даже тепърва достига нови пикове.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ивана е празнувала 20 години на сцена през 2019 като отдавна свършена и пята песен, докато двете приятелки влизат в 20 годишнината все още на върха на пирамидата и интересни на публиката. Галена даже тепърва достига нови пикове.

Коментирай приемът на флопа, според някой потребители тук, "Спомени", който Добричката приятелка е качила.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Коментирай приемът на флопа, според някой потребители тук, "Спомени", който Добричката приятелка е качила.

Сега ще го чуя, но не е изненада. Все пак вече месеци задържа позиции по платформите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

 

 

KoMeHmupaū, 4e Ekcmpa HuHa nee 3a bcn no Mopemo u ce/\ama 

преди 29 минути, Willy каза:

Ивана е празнувала 20 години на сцена през 2019 като отдавна свършена и пята песен, докато двете приятелки влизат в 20 годишнината все още на върха на пирамидата и интересни на публиката. Галена даже тепърва достига нови пикове.

HqMa 3Ha4eHue, noHe ca akmuBHu. nempa a HeMa6e xu4 14 /\ema 😅

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

113 likes, 3 comments - kamelia_official on October 23, 2023: "Когато му дойде времето, вече няма да има значение 🎵�..."

 

Камелия ще пуска песен със Супер Саш

  • Like 1
  • Haha 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Този плакат с тези снимки е като за концерт през 1999-та. :D Петра иска нещо да обърка публиката май. Тя 3 години беше известна, иначе 40 години на сцена.... 

Точно това исках да кажа и аз. 40 години, но само 2-3 в полезрението на народа.

преди 5 минути, Gerganafen каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

113 likes, 3 comments - kamelia_official on October 23, 2023: "Когато му дойде времето, вече няма да има значение 🎵�..."

 

Камелия ще пуска песен със Супер Саш

Кои са тия?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

113 likes, 3 comments - kamelia_official on October 23, 2023: "Когато му дойде времето, вече няма да има значение 🎵�..."

 

Камелия ще пуска песен със Супер Саш

Очаквах първият й сингъл след раждането на бебето и след такава дълга пауза да е нещо умерено и смислено, но и тя като Доня и като на практика всички явно е съвсем облъчена вече и си държи на краткотрайния комерс...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Gerganafen каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

113 likes, 3 comments - kamelia_official on October 23, 2023: "Когато му дойде времето, вече няма да има значение 🎵�..."

 

Камелия ще пуска песен със Супер Саш

Това е дупка в дъното, след ТАКА МИ ГО НАБИ - така да се излага :( 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DarkChild каза:

Боклук. Точно на тия ще пее.

Е, "пее" е много силно за нейното плейбек представление. Иначе ти като човек следящ изкъсо жанрь отдавна би трябвало да си го разбрал, че всичките са за 5 лева ще продадат и майките си, и са едни безпринципни говеда - ходят слугуват на всяка политическа партия, докато има мангизи, после на следващата и така докато машината не ги изплюе.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това е дупка в дъното, след ТАКА МИ ГО НАБИ - така да се излага :( 

Нещо гледа да бяга от чалгата ми се струва. Торино и Пашата, Супер Са6... Ако си мисли, че тепърва ще става конкуренция на Дара и Тита, много се лъже. Без чака-рака песните от 2002 е никоя, просто една руса жена.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Нещо гледа да бяга от чалгата ми се струва. Торино и Пашата, Супер Са6... Ако си мисли, че тепърва ще става конкуренция на Дара и Тита, много се лъже. Без чака-рака песните от 2002 е никоя, просто една руса жена.

Това супер саш изобщо не знам какво пее, мъж ли е, среден пол, жена.. Звучи ми супер...тъпо.

А Торино и Пашата си бяха набрали,.. освен това те са в латино сегмента, тъй че не беше лошо решение.

Но да, 30 години разправяш как не се лепиш на дуети, трио и тн, а за последните 5 има доста. И винаги избира по-неизвестни от нея. :D Ако може да са тотални анонимки.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Това супер саш изобщо не знам какво пее, мъж ли е, среден пол, жена.. Звучи ми супер...тъпо.

А Торино и Пашата си бяха набрали,.. освен това те са в латино сегмента, тъй че не беше лошо решение.

Но да, 30 години разправяш как не се лепиш на дуети, трио и тн, а за последните 5 има доста. И винаги избира по-неизвестни от нея. :D Ако може да са тотални анонимки.

поздрав с хит, за който дори и Графа завижда.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

това е една от най-добрите песни на дебютиращ изпълнител това десетилетие. Но ако го беше изпяла Преслава/Цура - щеше да е от хитовете на годината.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чуй те го, бее.... кой му позволява на тоя палячо да ги пее. И "Спомен" изпял и "До тук". Толкова е зле, толкова е фалшиво. Голяма чума е тоя, изкупил е кой знае на колко песни права да ги разпространява и записва.... трябва да тропнат с крак малко.

 

  • Like 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...