Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 9 часа , DarkChild каза:

И на мен...във форума на Планета. Виждам още е комуне.

Е на мен не там, ама е много яка. По - добре от ППП (пълна полова промяна) + ДБ (Дебилистичните в България). 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория на снимките на най-скъпата си ТВ версия в кариерата. Явно счетоводителката е забранила всякакви излишни харчове, да има за коледен бонус.

394614915_867136288109649_4877326696442509798_n.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с Азис?

Онзи ден попаднах на клип от сватбата на Златка, където пееше песен на Цеца и звучеше доста зле. Сега и тук ми прави впечатление, че нещо не е ок.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Yamall каза:

Какво става с Азис?

Онзи ден попаднах на клип от сватбата на Златка, където пееше песен на Цеца и звучеше доста зле. Сега и тук ми прави впечатление, че нещо не е ок.

 

Предполагам липсата на музикално образование го догонва.

Професионалните вокалисти - особено когато минат определена възраст - започват да си съхраняват и щадят гласовете.
При него имам чувството че последните години все повече започва да вика когато пее, за да доказва колко му е силен гласа.
Софка също напоследък от клипове се чува че няма същия УАУ ефект като преди.

Също така чалга изпълнителите освен че не си пазят гласовете, не се и подгряват преди участия ами пушат цигарки и пият алкохол. 
И двете субстанции не би трябвало да съществуват в ежедневието на един певец.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Също така чалга изпълнителите освен че не си пазят гласовете, не се и подгряват преди участия ами пушат цигарки и пият алкохол. 
И двете субстанции не би трябвало да съществуват в ежедневието на един певец.

Те пък се скъсват да пеят на живо, че да седнат да се разпяват. :D 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Yamall каза:

Те пък се скъсват да пеят на живо, че да седнат да се разпяват. :D 

Ами имало е такива като Джена, Емилия и Десислава, които преди си изкарваха по-голямата част от участията на живо.
Сега последните години и те минаха на плейбек.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами имало е такива като Джена, Емилия и Десислава, които преди си изкарваха по-голямата част от участията на живо.
Сега последните години и те минаха на плейбек.

Честно казано, и аз на тяхно място щях да съм на плейбек.

85% от публиката не може да разбере дали си на живо, заради алкохола и наркотиците, а 30% от тези 85% не знаят къде се намират, пък камоли кой пее. Адски задимено е, главата ти е на 4 пръста от тавана, а сцената е общо 2кв.м. И това е почти всяка вечер, в продължение на години.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Глория на снимките на най-скъпата си ТВ версия в кариерата. Явно счетоводителката е забранила всякакви излишни харчове, да има за коледен бонус.

394614915_867136288109649_4877326696442509798_n.jpg

Най-накрая ТВ версията на мегахита "Най-добрите"???

  • Haha 3
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Yamall каза:

Честно казано, и аз на тяхно място щях да съм на плейбек.

85% от публиката не може да разбере дали си на живо, заради алкохола и наркотиците, а 30% от тези 85% не знаят къде се намират, пък камоли кой пее. Адски задимено е, главата ти е на 4 пръста от тавана, а сцената е общо 2кв.м. И това е почти всяка вечер, в продължение на години.

И аз не виждам нужда дискотечни участия да са 100% на живо, но има песни при които просто не върви да е на плейбек. Най-вече по-бавните.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Също така чалга изпълнителите освен че не си пазят гласовете, не се и подгряват преди участия ами пушат цигарки и пият алкохол. 
И двете субстанции не би трябвало да съществуват в ежедневието на един певец.

Забелязал съм че в България и на Балканите като цяло има една мисконцепция, че тези, които не употребяват цигари или алкохол са сноби.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Е на мен не там, ама е много яка. По - добре от ППП (пълна полова промяна) + ДБ (Дебилистичните в България). 

Като е толкоз яка, какво е направила за 20 години?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Глория: Очакват качествена продукция, която да вдигне интереса към предстоящия концерт

Глория: "На̀ ви тая ТВ версия"

Феновете на Камелия: Очакват "На прага на сърцето ми", концерт, албум, книга и какво ли още не

Камелия: "На̀ ви комерс с някой си Супер Са6"

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Феновете на Глория: Очакват качествена продукция, която да вдигне интереса към предстоящия концерт

Глория: "На̀ ви тая ТВ версия"

Феновете на Камелия: Очакват "На прага на сърцето ми", концерт, албум, книга и какво ли още не

Камелия: "На̀ ви комерс с някой си Супер Са6"

ca/\ Ma/\q He pa3o4apoBa. Tq npocmo gaBa Hu6mo 🌹

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално Кама никога не е обичала да плаща, а само да получава. Винаги е по евтиното. За толкова години дори не оправи правата на старите си песни, за сравнение със Счети. 

Затова недоволстваше 2003та, когато не й сервираха всичко, че даже и принудиха изпълнителите сами да си плащат песните и клиповете. И въпреки това тя остана над 10г, защото й уреждаха участията, даваха й утешителни награди и се бръкваха с малко за клиповете й. Пускаха я на турне, дори когато имаше по-заслужили. 

Освен това тя нищо не е обещавала публично, а снасяше инфо на Фокса, за да го ентусиазира, а покрай него и оспамените в Рамания. Не очаквайте много от Камелота. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама между другото, ако Пайнера беше топ продуцента и министър на културата според Ванча, то нащо @meleto е министър на образованието. Що политици са излезли от тоя форум, даже във всяка партия има:

Боба, Ружа, Ива, има и още няколко дами. Какво стана...

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

Ама между другото, ако Пайнера беше топ продуцента и министър на културата според Ванча, то нащо @meleto е министър на образованието. Що политици са излезли от тоя форум, даже във всяка партия има:

Боба, Ружа, Ива, има и още няколко дами. Какво стана...

A mu cu

IT-BG.ORG

Âàëÿ - Ìèíèñòúð Íà Âåñåëáàòà [High Quality]

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ама между другото, ако Пайнера беше топ продуцента и министър на културата според Ванча, то нащо @meleto е министър на образованието. Що политици са излезли от тоя форум, даже във всяка партия има:

Боба, Ружа, Ива, има и още няколко дами. Какво стана...

Аз съм министър на културата. Черпя те с този хит

Знам, че не е на Граха, но к`о та пука.

  • Haha 3
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ама между другото, ако Пайнера беше топ продуцента и министър на културата според Ванча, то нащо @meleto е министър на образованието. Що политици са излезли от тоя форум, даже във всяка партия има:

Боба, Ружа, Ива, има и още няколко дами. Какво стана...

Леко съм разочарован че Ружа свърши във Възржадане.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...