Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час, SG каза:

 Междувременно забелязах, че никъде не ми излиза старото видео с многото милиони на "Спри ме" на Галена? Е ако и тя си изтрие старите PlanetaOfficial клипове само за да си ги има в нейния канал ще скандализира...:roll1:

От средата на 2022 го няма. Вчера коментирахме че явно правата са били изтекли. Сега ги е подновила и е писала музика - Фивос.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема


Reni 
1 дни  · Щастлива съм, че вчера най-накрая успях да заснема клип към най-новата ми песен. Благодаря на целия екип и на @pizhov_kristian, с който работя за първи път. Очаквайте съвсем скоро🤩


АМоже да бъде изображение с 1 човек, шапка и очила

Да не е снимала дуета за който говореше? И тя с шапка като на Анелия. :D Като няма много хитове, шапките са такива!

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:


Reni 
1 дни  · Щастлива съм, че вчера най-накрая успях да заснема клип към най-новата ми песен. Благодаря на целия екип и на @pizhov_kristian, с който работя за първи път. Очаквайте съвсем скоро🤩


АМоже да бъде изображение с 1 човек, шапка и очила

Да не е снимала дуета за който говореше? И тя с шапка като на Анелия. :D Като няма много хитове, шапките са такива!

Щом е с Пижов значи сигурно е хвърлила туниките.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:


Reni 
1 дни  · Щастлива съм, че вчера най-накрая успях да заснема клип към най-новата ми песен. Благодаря на целия екип и на @pizhov_kristian, с който работя за първи път. Очаквайте съвсем скоро🤩


АМоже да бъде изображение с 1 човек, шапка и очила

Да не е снимала дуета за който говореше? И тя с шапка като на Анелия. :D Като няма много хитове, шапките са такива!

С Десислава май ще имат нещо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

То и 99% от форума са мъже, ама...

Мили, ти по домова книга ли си ги проверявал или по издутините, находящи се в отверстията????

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

"И оная" - демек потвърждаваш, че все пак голямото русо плашило е траверс? 

don't play with me bitch or 

 

и какъв вкус имаш точно ти след като си сложил Г*о*ия на профила си???????????????????

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Десислава обаче в онези години яко подбираше кое как да прави, за да й стигат парите и за чалга, и за не-чалга, че и за поддържане на телевизия. Някои клипове HD, други- не. 😄

Затова всичко, което правеше визуално лъхаше на евтин германски прованс от края на 70-те години на миналия век?????

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, DevilWish каза:


Reni 
1 дни  · Щастлива съм, че вчера най-накрая успях да заснема клип към най-новата ми песен. Благодаря на целия екип и на @pizhov_kristian, с който работя за първи път. Очаквайте съвсем скоро🤩


АМоже да бъде изображение с 1 човек, шапка и очила

Да не е снимала дуета за който говореше? И тя с шапка като на Анелия. :D Като няма много хитове, шапките са такива!

Пижов е като прилепен към Десислава и компания. Дуета ще да е. Чакаме да видим колко надолу Доня е способна да повлече Рени.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Недоумявам с какъв акъл трие предишните клипове, които буквално десетилетие са трупали гледания. Струва ми се, че е тръгнала да ги качва от по-новите към по-старите, тъй че предстои да видим дали ще е толкова неадекватна да изтрие и Моето друго аз, която за времето си мачкаше с гледания като за България.

Тъкмо влизам да изкажа възхищението си, че е решила да качи пак точно "Мръсни поръчки", за да бъде доколкото е възможно конкурентноспособна на Великовото "Барби", и чета, че си обърнал внимание, че трие старите клипове. :( От какъв зор ще се занулява като някоя дебютантка, ще си трие историята??? На кого му пука, че някакви клипове отпреди 10 години не били HD? Баба й все HD е гледала. Просто браво, не стига, че в настоящето никаква я няма, а сега и старите й хитове ще са качени наново и с някакви мижави гледания, да не може човек да си припомни кое колко реално е било популярно. По-неадекватна идея нямаше как да й хрумне просто.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

He be6e /\u s Ismigül?

Исмигюл не би позволила да я облича някой лольо. Още в началото Рени като каза, че била изключително надарена бъдещата й дуетна половинка, казах и аз, че ще е Десс.

Тамън като се съберат една до друга няма да се налага да разтягат картината.

Десислава да не би да се е срещала с Глория и тя да й е вкарала мухата, че клипове на 480p нямат място в интернет? :D Не могат да се качат в ютуб, изплюва ги. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че ще го кажа, но само Счета знае как се поддържа канал, на всички останали каналите им са абсолютното дъно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не мога да повярвам, че ще го кажа, но само Счета знае как се поддържа канал, на всички останали каналите им са абсолютното дъно.

Че на Еми Стамболова на канала какво й е? Само трябва да си качи и аудио на албумите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

С Десислава май ще имат нещо.

Освен баници и еклери, не искам да си представям кадри една до друга… прекалено ще е криндж и нелепо…

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Че на Еми Стамболова на канала какво й е? Само трябва да си качи и аудио на албумите.

Дори не знаех, че има канал. 😕 

преди 1 минута, BaGaBoNtIn каза:

Освен баници и еклери, не искам да си представям кадри една до друга… прекалено ще е криндж и нелепо…

Представи си ги голи, как трият сланини една в друга:
800-pigs-in-grass1.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще е много яко парче. Десислава сигурно е разчупила малко Рени визуално, защото от периода на Йерусалим не е била такава и има нужда... а песента ще е комерсче.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, adorable каза:

Според мен ще е много яко парче. Десислава сигурно е разчупила малко Рени визуално, защото от периода на Йерусалим не е била такава и има нужда... а песента ще е комерсче.

По-скоро Рено̀ да разчупи Фатмич

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Затова всичко, което правеше визуално лъхаше на евтин германски прованс от края на 70-те години на миналия век?????

Е Only One си беше като клип от 90те... буквално. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

don't play with me bitch or 

 

и какъв вкус имаш точно ти след като си сложил Г*о*ия на профила си???????????????????

Молим??? Ако това ти е представата за добър вкус - радвам се, че нямам. 

Дори Цеца изглежда женствена пред тоя бизон.

Screenshot_20230901_230611_Gallery.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Че на Еми Стамболова на канала какво й е? Само трябва да си качи и аудио на албумите.

Щото ѝ го поддържа Светльо - дясната ръка на Емилия.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, HIStory каза:

Молим??? Ако това ти е представата за добър вкус - радвам се, че нямам. 

Дори Цеца изглежда женствена пред тоя бизон.

Screenshot_20230901_230611_Gallery.jpg

Чувал с лайна.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...