Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , SG каза:

Защото от край време сме пред отказване от Десислава и няма голям смисъл да се мъчим да се занимаваме с нея. Но благодаря все пак, добре беше да получим уточнение.

Както казах конкретно нашето общество е доста лабилно, за което са виновни тонове заложени комплекси, създадени по исторически причини. Затова по-добре песните на народа да са тип Детелини, детелини и Свири, шурче или ако ще трябва да е нещо кръчмарско - Шампанско и сълзи или Мой ангеле - отколкото такива, от които да се чувстваме много готините в кръчмата, а после да не мислим какво правим след двете бири и трите водки. Защото повечето българи, уви, са баш от тия, тупащи се в гърдите, че са от втория тип.

И да, корените реално датират още от 90те, че и от малко преди това, в борбата за днешната псевдо свобода. И не са само в чалгата.

Ами аз така и не разбрах, кога пак ще ги прави available старите клипове и каква и е логиката да ги скрива.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, GSA каза:

Ами аз така и не разбрах, кога пак ще ги прави available старите клипове и каква и е логиката да ги скрива.

npobymBa Gu 3a HoBu 😂

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Ами аз така и не разбрах, кога пак ще ги прави available старите клипове и каква и е логиката да ги скрива.

В логиката Десова винаги има нещо твърде артистично, за да бъде разбрана. :D Може би просто иска да натрупа повече гледания от ефекта на 'new upload' и по някое време ще отключи и старите.

Аз не знам какво да кажа за тази кралица вече. Тези дни разбираме, че си е играла с дори още повече млади лъвчета, отколкото си мислехме.:roll1:

"Покрай футбола срещнах и първата си любов, която е певицата Деси Слава. Искаше да ме снима в един видеоклип. Аз отказах. Но един приятел ни направи среща, без да знам, и така аз изпитах първата си тръпка. Предвид нашите отношения, аз я поканих да ми бъде дама на бала и тя прие. Бях една огромна атракция"

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Господ ни наказва, защото изменихме на православната вяра и предадохме нашата Майчица Россия! Забравихме изконните български ценности и идеали, и се продадохме на еврогейския съюз и Световния сатанистки интернационал!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-слушани изпълнители на цялостно творчество през август.

1. Галена - 15.4М

2. Меди - 11М

3. Софи Маринова - 10.8М

4. Константин - 9.3М

5. Фики - 8.8М

6. Джордан - 8.2М

7. Азис - 8.1М

8. Дамян - 8.1М

9. Емилия - 8М

10. Анелия - 7М

Инфо: Artists Top 40 Bulgaria , August 2023

2023 засега:

Януари и Февруари: Фики

От март до август: Галена

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , DarkChild каза:

Какво? Мегастарков ли?

Позна 

Цитат

Наричат го българският Кен и почти никой не знаеше истинското му име - Благомир Мастагарков. Той работи като модел и се е снимал в не един или два клипа на родни чалгарки. Образът му се наби в очите най-вече от видеото на Галена - "Мама ураган", но малцина помнят, че е бил футболист.

От футбола обаче го прецакват и то заради аферата му с Десислава преди доста години. Благомир сащиса всички като призна, че ангелогласната ни любимка е била не само първата му голяма любов, но и сефтето в леглото.

 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Yamall каза:

Сензация!

PLANETA.TV

ТЕЛЕВИЗИЯ ПЛАНЕТА | PLANETA TV

 

He ce omBapq, ko e?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Господ ни наказва, защото изменихме на православната вяра и предадохме нашата Майчица Россия! Забравихме изконните български ценности и идеали, и се продадохме на еврогейския съюз и Световния сатанистки интернационал!

Стига си се занимавал с глупости, бъде като Барби и си намери един Кен за подходящи занимавки ;) 

 

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

He ce omBapq, ko e?

Не ти и трябва, но е добър виц 

Цитат

Spotify обяви – Джена е с 50К

05 09 2023 10:00

 

http://planeta.tv/images/uploads/gallery/DJENA1_2023-0905.jpg

 

Слушай в Стрийминг Платформите

 

Със специална промо карта най-популярната у нас стрийминг-платформа Spotify обяви, че Джена вече се радва на 50 хиляди последователи. Нейният профил, събрал пълната й дискография, е много популярен сред меломаните. За да поддържат този интерес музикална компания “Пайнер” и самата Джена не спират да работят по нови музикални проекти.
http://planeta.tv/images/uploads/gallery/DJENA2_2023-0905.jpg
За първите 8 месеца на 2023 година Джена подари на своите почитатели две самостоятелни и една дуетна песен. На 8 февруари премиера в PlanetaOfficial-YouTube направи “Сърце от лего” и към днешна дата видеоклипът се радва на почти 5 милиона и 500 хиляди преглеждания. Три месеца по-късно Джена и Sofia Danezi зарадваха почитателите на балканските ритми с общото си парче “Dio matia/ Две очи”. Видеоклипът на песента набра голяма популярност и днес е гледан почти 4 милиона и 400 хиляди пъти.

Последната песен, която Джена ни представи в последния ден на юли е със заглавие “Има ли рожденик”. Тя е по музика и аранжимент на Деян Асенов и текст – на Анастасия Мавродиева, Лора Димитрова и Джена. Режисьор на видеоклипа е Иван Димитров – Torex. За един месец гледанията на клипа в PlanetaOfficial са близо 900 хиляди и непрекъснато растат.

“Не случайно ви представям тази песен през летния сезон. Забавлявайте се и нека има добро настроение. Честит рожден ден на всеки празнуващ!”, обърна се Джена към меломаните.

Те и отвърнаха с много любов:

“Джена, имаш такъв уникален глас! Дано да ни изненадаш и с някоя уникална балада… Браво, Джена! Страхотно лятно и свежо парче, ще се избухва… Брутално изпяване! Клипът също е много як… Джена е божествена… Сипвам си по едно за Джена и две за Планета и Пайнер, разбиват тази година! Спрете се, изгорях от тези Хитовее! Браво, мога цял живот да се кефя и пак няма да ми стигне!”

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Господ ни наказва, защото изменихме на православната вяра и предадохме нашата Майчица Россия! Забравихме изконните български ценности и идеали, и се продадохме на еврогейския съюз и Световния сатанистки интернационал!

spacer.png

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , SG каза:

 

Както казах конкретно нашето общество е доста лабилно, за което са виновни тонове заложени комплекси, създадени по исторически причини. Затова по-добре песните на народа да са тип Детелини, детелини и Свири, шурче или ако ще трябва да е нещо кръчмарско - Шампанско и сълзи или Мой ангеле - отколкото такива, от които да се чувстваме много готините в кръчмата, а после да не мислим какво правим след двете бири и трите водки. Защото повечето българи, уви, са баш от тия, тупащи се в гърдите, че са от втория тип.

И да, корените реално датират още от 90те, че и от малко преди това, в борбата за днешната псевдо свобода. И не са само в чалгата.

Това, че обществото е лабилно е по причина - ХОРАТА, които си препредават поверия, вярвания и тъпизми десетилетия.

Българинът в чужбина - не кара на червено, не предизвиква ПТП (поне не и в тоя мащаб), не прави незаконни неща. Сега ще кажеш, че най-умните са навън - Не е вярно. Гурбетчиите са там. При това милиони. Защо? Защото там се спазват правилата и законите. ТУк е свободия. 

Музиката е отражение на действителността. Когато се пееше за плакала-чакала бяха наивни години, когато се пееше Камъните падат, Хитра хиена и тн - се зараждаше мутренското, а то се изроди с рапа. После дойдоха кифлите и златотърсачките - и песните рязко станаха кифленски. С днешна дата ромите са основен таргет на чалгата и затова преобладават кючеци и песни по калъп, а най-големите са Софка, Азис, Меди и други представители на малцинствата. 

Но предстои ренесанс. Децата трябва да се пренастроят. 

Между другото Гласът на БГ не вади звезди, защото БТВ е телевизия на дъртолите. В смисъл, 50+ е основният таргет на БТВ. А децата задвижват машината. НОВА е лидер в 18-49 и затова къртят с рейтинг, но и те спряха Х фактор, защото непълнолетните вече не гледат ТВ. ТАка че новите актуални ще са в интернет, а не по ТВ. ТВ ще са за авторитет, както Меди се появи в капките, та и дъртите да научат за него.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Това, че обществото е лабилно е по причина - ХОРАТА, които си препредават поверия, вярвания и тъпизми десетилетия.

Българинът в чужбина - не кара на червено, не предизвиква ПТП (поне не и в тоя мащаб), не прави незаконни неща. Сега ще кажеш, че най-умните са навън - Не е вярно. Гурбетчиите са там. При това милиони. Защо? Защото там се спазват правилата и законите. ТУк е свободия. 

Музиката е отражение на действителността. Когато се пееше за плакала-чакала бяха наивни години, когато се пееше Камъните падат, Хитра хиена и тн - се зараждаше мутренското, а то се изроди с рапа. После дойдоха кифлите и златотърсачките - и песните рязко станаха кифленски. С днешна дата ромите са основен таргет на чалгата и затова преобладават кючеци и песни по калъп, а най-големите са Софка, Азис, Меди и други представители на малцинствата. 

Но предстои ренесанс. Децата трябва да се пренастроят. 

Между другото Гласът на БГ не вади звезди, защото БТВ е телевизия на дъртолите. В смисъл, 50+ е основният таргет на БТВ. А децата задвижват машината. НОВА е лидер в 18-49 и затова къртят с рейтинг, но и те спряха Х фактор, защото непълнолетните вече не гледат ТВ. ТАка че новите актуални ще са в интернет, а не по ТВ. ТВ ще са за авторитет, както Меди се появи в капките, та и дъртите да научат за него.

Така е, предимно хора от територията на Бг си позволяват своеволия заради свободията и едва ли не узаконяването на незаконното. За тях нахаканите песни са някакви химни за фон да си правят каквото поискат. Смешното е, че се мислят за недостижими, а не са.

Във времената на плакала-чакала също си имаше и хардкор песни. Чалгата наистина е представителна извадка на обществото. Затова и в чужбина, когато българинът се срещне с друго общество, започва да се пригодява повече към него и да влиза в някакви норми. Зависи за коя чужбина става дума, разбира се. Имам много добри впечатления от някои европейски държави по отношение на реда. Това не им пречи междувременно да си имат и комерси, които да не са съвсем за пример, но и да не влияят пагубно на обществото. Такива като вече споменатите от мен САЩ обаче са друга крайност вече. А ние повече по тях се повличаме, но с нашенския си балкански манталитет.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Така е, предимно хора от територията на Бг си позволяват своеволия заради свободията и едва ли не узаконяването на незаконното. За тях нахаканите песни са някакви химни за фон да си правят каквото поискат. Смешното е, че се мислят за недостижими, а не са.

Във времената на плакала-чакала също си имаше и хардкор песни. Чалгата наистина е представителна извадка на обществото. Затова и в чужбина, когато българинът се срещне с друго общество, започва да се пригодява повече към него и да влиза в някакви норми. Зависи за коя чужбина става дума, разбира се. Имам много добри впечатления от някои европейски държави по отношение на реда. Това не им пречи междувременно да си имат и комерси, които да не са съвсем за пример, но и да не влияят пагубно на обществото. Такива като вече споменатите от мен САЩ обаче са друга крайност вече. А ние повече по тях се повличаме, но с нашенския си балкански манталитет.

Помисли каква плява имат американците в музиката си, но не са като нас, защото там се спазват законите. Естествено, няма как в 400 млн държава да не се случват убийства. Ако у нас има 100 случая при тях ще има 10000... а и зависи как е устроена дадена територия. Но генерално, не е музиката в основата на затъпяването. Обратното е. Първо хората затъпяват и после музиката ги следва. 

Дори ромите в Белгия и Германия са общо взето примерни. Това трябва да говори много.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Драма в резиденция Боровец

WWW.MAMCHE.NET

Край! Галин Вафлата излезе извън кожата си и отказа повече да търпи Галена - жената, която обичаше години наред и която бе издигнал на пиедестал. Знаем, че...
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

Помисли каква плява имат американците в музиката си, но не са като нас, защото там се спазват законите. Естествено, няма как в 400 млн държава да не се случват убийства. Ако у нас има 100 случая при тях ще има 10000... а и зависи как е устроена дадена територия. Но генерално, не е музиката в основата на затъпяването. Обратното е. Първо хората затъпяват и после музиката ги следва. 

Дори ромите в Белгия и Германия са общо взето примерни. Това трябва да говори много.

Абе много са зле вече и САЩ. Не са вече полицейската държава, като каквато се славят. Но при тях проблемът дори не е само престъпността. Има и други, като бедността примерно. Междувременно Холивуд и шоубизнеса показват предимно бляскавата страна и в страни като Бг вярваме на всичко и припадаме.

За мен конкретно в случаи като нашия и като техния си вървят ръка за ръка поведението на народа и съвременната му култура. Едното си отразява другото. Което невинаги е само за лошо, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Драма в резиденция Боровец

WWW.MAMCHE.NET

Край! Галин Вафлата излезе извън кожата си и отказа повече да търпи Галена - жената, която обичаше години наред и която бе издигнал на пиедестал. Знаем, че...

Казах аз, ама кой да чуе 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Драма в резиденция Боровец

WWW.MAMCHE.NET

Край! Галин Вафлата излезе извън кожата си и отказа повече да търпи Галена - жената, която обичаше години наред и която бе издигнал на пиедестал. Знаем, че...

Къв е тоя измисленяшки сайт "мамче.нет", дето и баба ми дори не е чувала, а тя цъка на всички статии във Фейсбук 🤣🤣🤣

Галка и Галин са с децата в Италия. Големи скандали имат явно 😂

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...