Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Willy каза:

Последователите е по-важно и престижно.

Единствените над 50к:

 

1. Галена - 207к

2. Преслава  - 169к

3. Емануела  - 83к

4. Емилия - 82к

5. Теди А. - 73к

6. Софи Маринова - 67к

7. Десита - 63к

8. Алисия - 61к

9. Анелия - 60к

10. Цветелина Янева - 59к

11. Десислава - 58к

Реално и двете класации са важни. Макар че тази с месечните слушатели показва повече актуалността на изпълнителите и песните им.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Yamall каза:

Реално и двете класации са важни. Макар че тази с месечните слушатели показва повече актуалността на изпълнителите и песните им.

Да, но дори и рандъм да ти стартира някоя песен и я слушаш, ти вече влизаш към месечните слушатели на този изпълнител, а последването е натискане на опция и показва интерес и към изпълнителите.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Yamall каза:

Реално и двете класации са важни. Макар че тази с месечните слушатели показва повече актуалността на изпълнителите и песните им.

Според мен ако има някакви големи разлики като при Емилия това показва че повечето ѝ слушаемост идва от колаборации или пък при Янева че има моментен хит, а не толкова твърда фен база.

Въпреки че на световно ниво винаги се обявяват месечните слушатели на даден изпълнител.

На Джеса също от най-слушаните са дуетите с Галин, Азис, Фики.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Според мен ако има някакви големи разлики като при Емилия това показва че повечето ѝ слушаемост идва от колаборации или пък при Янева че има моментен хит, а не толкова твърда фен база.

Въпреки че на световно ниво винаги се обявяват месечните слушатели на даден изпълнител.

На Джеса също от най-слушаните са дуетите с Галин, Азис, Фики.

Да, ама при световните винаги има нови звезди и никоя не държи топ позиции дълго време, а чартовете които постнахме като нищо може да са извадени и от преди 10-15 години с една Десита като +

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Месечна статистика при “мъжете”

Емрах какви претенции за номер 1 има след като баща му го води в такава платформа със 100 годишната си кариера

Азис - 316k
Фики - 257k
Меди - 151k
Галин - 130k
Джордан - 121k
Коце - 98k
Тони Стораро - 90k
Емрах - 89k
Илиян - 60k

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

В следващия епизод - След пълненто на хралупата, Блъсканата слива презряла се учи да прави качамак по испитана рецепта. Сюжета ясен отдека са го крали ;) 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

В следващия епизод - След пълненто на хралупата, Блъсканата слива презряла се учи да прави качамак по испитана рецепта. Сюжета ясен отдека са го крали ;) 

 

Маноля да готви? По-скоро нея редовнo я правят на създърма.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Маноля да готви? По-скоро нея редовна я правят на създърма.

Ми като не се е научила да казва "Абе извади го оттам бе!", а само "Давай до ташак", така ще е! 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

вече и стриптизьорския клип го има в хаш де. Само са чудъ що никой не ѝ отвори очите да й ремастерират дигитално клиповете в 4К и не да ги качва наново, а директно да ги замени с първоначално качените, както правят големите звезди на запад.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

не знам, ама на мен и усещам и мръсни поръчки ми изглеждат дори още по-евтинджос в hd, чакаме да качи и най-мащабния и скъп клип някога в този формат, а именно:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Месечна статистика при “мъжете”

Емрах какви претенции за номер 1 има след като баща му го води в такава платформа със 100 годишната си кариера

Азис - 316k
Фики - 257k
Меди - 151k
Галин - 130k
Джордан - 121k
Коце - 98k
Тони Стораро - 90k
Емрах - 89k
Илиян - 60k

Илиян трябва да е по-напред от Емрах. И без това има доста по-хитова кариера. На Емрах претенциите са му като за първо място в момента. 😁 Сигурно Емре много завижда на брат си Фикрет, че го мачка отвсякъде. 🤭 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

 Сигурно Емре много завижда на брат си Фикрет, че го мачка отвсякъде. 🤭 

Сигурно и в леглото яко го мачка, тя устата на Емрах неслучайно е толкоз широка. 🤡

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Бъдещата счетоводителка. Може би на Симона З.

9261359

 

Защо са направили детето като евтинджос чалга певица от края на 00-те?! ☠️

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Andrew Cunanan. каза:

вече и стриптизьорския клип го има в хаш де. Само са чудъ що никой не ѝ отвори очите да й ремастерират дигитално клиповете в 4К и не да ги качва наново, а директно да ги замени с първоначално качените, както правят големите звезди на запад.

Недоумявам с какъв акъл трие предишните клипове, които буквално десетилетие са трупали гледания. Струва ми се, че е тръгнала да ги качва от по-новите към по-старите, тъй че предстои да видим дали ще е толкова неадекватна да изтрие и Моето друго аз, която за времето си мачкаше с гледания като за България.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

То и оная мастия от профила ти е мъж.

"И оная" - демек потвърждаваш, че все пак голямото русо плашило е траверс? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, SG каза:

Недоумявам с какъв акъл трие предишните клипове, които буквално десетилетие са трупали гледания. Струва ми се, че е тръгнала да ги качва от по-новите към по-старите, тъй че предстои да видим дали ще е толкова неадекватна да изтрие и Моето друго аз, която за времето си мачкаше с гледания като за България.

Като допълнение към този си коментар да отбележа, че доколкото виждам "Моето друго аз" си е 1080, тъй че поне той може и да се спаси. Междувременно забелязах, че никъде не ми излиза старото видео с многото милиони на "Спри ме" на Галена? Е ако и тя си изтрие старите PlanetaOfficial клипове само за да си ги има в нейния канал ще скандализира...:roll1:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, pacho каза:

Бъдещата счетоводителка. Може би на Симона З.

9261359

 

Това много го въртяха по Хит микс зимата😂 Горкото дете,жертва на някоя свръхамбициозна лелка.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Като допълнение към този си коментар да отбележа, че доколкото виждам "Моето друго аз" си е 1080, тъй че поне той може и да се спаси. Междувременно забелязах, че никъде не ми излиза старото видео с многото милиони на "Спри ме" на Галена? Е ако и тя си изтрие старите PlanetaOfficial клипове само за да си ги има в нейния канал ще скандализира...:roll1:

"Моето друго аз" си е с HD качество, едва ли ще го качва наново.

"Спри ме" с гадното качество в Планета Офишъл с водния знак на ПланетаПлей, отдавна го няма.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Jouey каза:

"Моето друго аз" си е с HD качество, едва ли ще го качва наново.

"Спри ме" с гадното качество в Планета Офишъл с водния знак на ПланетаПлей, отдавна го няма.

Десислава обаче в онези години яко подбираше кое как да прави, за да й стигат парите и за чалга, и за не-чалга, че и за поддържане на телевизия. Някои клипове HD, други- не. 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...