Jump to content



Online: Глория и Тони Дачева - Звезда на вечерта, 2023


Препоръчани коментари

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По повод празнуването на 29 години от началото на кариерата си, Глора е решила да ни припомни какви песни са се пели през 1994-та година.

Абсолютно ненужен флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнението на наборите pre-95, като SG: Приятна песен, може би само малко повече трябваше да се постараят да звучи и изглежда като продукция от 2023.

Мнението на останалите: WTF!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста много напомня на “Себе си бъди” на Тони и Нелина, а клипът пък разказва сюжета на “Гласът на сърцето” на Даниела и Валя. Точно преди припева ми идва прекалено дълго това разпяване и убива инерцията. Но проекта е хубав, пък и двете са ми сред любимите певици. Дори и леко ретро, предпочитам го многократно пред “Дърпай, дърпай” и подобни агресивни дивотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас... звучи ми като кръчмарски фолк тип "Звезди ли искаш да свалям". Текстът.... "бъди звездата на вечерта" звучи толкова демоде и старо, на колкото става Глория днес. Това даже няма и да си го пусна втори път.... много слабо. Яки визии, ама позите и играта пред камерата са все така скучни и статични. Никаква идея, никакъв замисъл.

Всички ли слушахме и гледахме албума на една певачка с 5 години кариера - Александра Прийович, и сега се очаква след нея да ми хареса нещо такова... няма как да стане. Редно е да си отворят очите и да почнат да правят креативни продукти, а не там колкото нещо да има, пак с Калинчо, с Люската и бла-бла. Ама тя си го каза, толкова си може.

Едно стимулиращо "не става"!

GLORIA_and_TONI_DACHEVA__ZVEZDA_NA_VECHERTA__ЗВЕЗДА_НА_ВЕЧЕ.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допадна! Човек би очаквал като са две певици да представят само женската гледна точка - интересно е, че са помислили и за нас и Тони съветва мъжката част от феновете. Добра идея, повече хора ще се открият в песента по този начин. Готино се е получило. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ААААААААААААААААААААААА! Не! Не! Не! И ПАК НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
Тоя Калин Димитров, КЪТ МУ ЗАБИЯ ЕДИН ШЪМАР !!! Писна ми от такива неща от 1000 години. Да, слаба версия на "Себе си бъди"! Няма ли да спре Глория да работи с тоя? Я го бутнете тоя бе!!! Я да се разкара от главата ни!!! Илиенци!!!! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish changed the title to Online: Глория и Тони Дачева - Звезда на вечерта, 2023
Току що, DevilWish каза:

ААААААААААААААААААААААА! Не! Не! Не! И ПАК НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
Тоя Калин Димитров, КЪТ МУ ЗАБИЯ ЕДИН ШЪМАР !!! Писна ми от такива неща от 1000 години. Да, слаба версия на "Себе си бъди"! Няма ли да спре Глория да работи с тоя? Я го бутнете тоя бе!!! Я да се разкара от главата ни!!! Илиенци!!!! 

Ти чуй другата й песен от вчера, тази е шедьовър пред онази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ти чуй другата й песен от вчера, тази е шедьовър пред онази.

Чух я и сега ще дам коментар. Музиката й е по-добра, текста.... втори опит за "Благодаря" в много по-лош вариант. Много съм разочарован! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами няма да стане с такива песни...

Обожавам я като изпълнител, но вече се еба*а с феновете си..

Ние чакаме резачки, а тя ни предлага поредна версия на по-предната си песен. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна, но е крачка назад след "Обратно в рая". Трябваше да използва вълната и да пусне нещо ударно. Не е момента за нея сега. Клипа е типично скучен, скучни визии, но не съм очаквала друго. Червената рокля с ресни хич не е подходяща за Тони. Мисля, че щеше да стои по-добре на Глория. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е 1:1 с дуета от миналата година със Стораро. Първият им дует “Жените са цвета” е на светлинни години от това. Наистина Глория да смени малко екипа, че е супер еднотипно всичко. След “Яче, яче” се очакваше нещо също толкова ударно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подведох се, може би, по коментарите тук, но на мен лично ми звучи добре.

Не е нещо УАУ, със сигурност е крачка назад след предната, но не е и многооо зле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, hohster каза:

Подведох се, може би, по коментарите тук, но на мен лично ми звучи добре.

Не е нещо УАУ, със сигурност е крачка назад след предната, но не е и многооо зле...

ga, ToHu Hu ga4eBa ob/\agopogqBa c ocaHkama cu.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, pacho каза:

Почти 1:1.... с музиката на тази песен. Същите инструменти, същият бийт.

 

A3 noMuc/\ux 3a gyema c TyH4ep.

H3 kak caMa cu pa3/\u4aBa necHume…

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Хубава е песента и си личи че е пипната,като се има предвид колко паднало нивото в  Пайнер. Текста е смислен и хубав,музиката е ритмична. Колаборацията между двете е класа! Стойностен клип и песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...