Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Това нежно педи на плейбек и то довтася тук :D Росен ли Косен ли е :D

image.png.0a3bcd5573c8db3e548f24f4c787aa1e.png

Това нов певИц ли е както казва Магда?

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото, и твърденията и закачките ми с Галена напоследък са приети някакво супер грешно, все едно наистина я считам за залязла. Много ясно че е номер 1 сред жените в поп-фолка. Че проектите, в чиито милиони се съмнявам, щяха да са си успешни в чалга средите с или без някой изкуствен милион нагоре. Че влага най-много (защото и е едната от двете, които имат най-стабилен финансов гръб). До скоро дори я защитавах, все пак - и стоя зад повечето от твърденията си през годините. Просто призмата ми вече е друга - далеч не толкова заслепена.

Та тя и Преслава са певици, които уж имат титанични успехи, а накрая малцина искат да ги уважат на концерт с вход, на който няма и бонус пиячка, наргилета и балони, а само... те и музиката им. Егати, тук в този форум една Рени е хейтена задето и до днес си изтъква старите успехи, но ще могат ли въобще тези двете прехвалени лидерки на нейната възраст да кажат 'Аз първа от поп-фолка препълних НДК и подлудих хората със сценографията и хитовете си, а после и още няколко пъти повторих успеха в две държави?' Не, защото тяхната самохвалба ще е: 'Ах, да знаете какъв прием получих на 10тите годишни награди на Планета, а после и в Плаза!'

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

 

Това ми излизаше в ютуб, но така и не пуснах да видя какво е. Поп-фолк ли изпълнява или? Трябва утре да я чуя по някое време.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Това ми излизаше в ютуб, но така и не пуснах да видя какво е. Поп-фолк ли изпълнява или? Трябва утре да я чуя по някое време.

Работил в рок баннда Сатан Слейвс на 13 години мале мале жица жица демонична :D

Тука с напъване звучи по мъжки

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Работил в рок баннда Сатан Слейвс на 13 години мале мале жица жица демонична :D

Тука с напъване звучи по мъжки

 

 

А, да, тая един път я гледах. Участва нашата любима Ваня Великова. Интересен му беше този проект.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Само концерти ли сме искали? Та въпросните дами за 20 години никога не са имали и един, с който да се похвалят. Но на всички ви беше сладко, когато имаха приеми по тези на Планета, достатъчни бяха за да ги бутате дори над по-заслужили в същата година имена? Тогава концертите бяха важни.

В съвременния вид на шоубизнеса винаги именно самостоятелните концерти са били основния начин един изпълнител да докаже всичко останало - продажби на албуми, медиен шум, милиони по платформите, клипчета в Тик-ток и т.н. Каква звезда си като не можеш да направиш и един концерт?

Концертите са ви единствен аргумент и затова така сте се хванали за тях. Галена ако реши ще направи концерт и аз само бих се радвала, но ако се случи няма да е за да докаже каквото и да било. Просто няма нужда да доказва милионите си гледания или интереса в тикток. Който не си затваря очите вижда и сам лидерството й. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Концертите са ви единствен аргумент и затова така сте се хванали за тях. Галена ако реши ще направи концерт и аз само бих се радвала, но ако се случи няма да е за да докаже каквото и да било. Просто няма нужда да доказва милионите си гледания или интереса в тикток. Който не си затваря очите вижда и сам лидерството й. 

Едно е да си актуален, друго лидер... Тя определено няма излъчване на лидер, нито има някакъв респектиращ вид като Глория например. Нито нужните качества. Аз лично на нея не гледам насериозно. Да, харесвам я, песните и клиповете също, но реално не мисля че блести с някакви гласови данни.Нейната актуалност е в момент в който просто няма нови и интересни лица в жанра и като цяло жанра има най-големия си спад, не е като например 2003-2008 или дори там след това няколко години имаше силни хитове. След 2020 и с това еднообразие ние самите трябва да си признаем, че жанра е зациклил. Със сигурност аз и ти и повечето от всички фенове на тази музика си предпочитаме старите песни, а не еднообразието и клонингите които ни предлагат днес.

  • Like 2
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

Концертите са ви единствен аргумент и затова така сте се хванали за тях. Галена ако реши ще направи концерт и аз само бих се радвала, но ако се случи няма да е за да докаже каквото и да било. Просто няма нужда да доказва милионите си гледания или интереса в тикток. Който не си затваря очите вижда и сам лидерството й. 

Тя опита да направи концерт миналата година, и то заедно с Меди, с когото са номер 1 певец и певица и заедно би трябвало да предизвикват по-титаничен успех. Какво говори за всичките им останали успехи дето ги изтъквате това, че не се знае дали и 1000 човека са отишли? Някой сериозно да ми отговори къде са всички тези хора, които им навъртат по 20-30-40 милиона в 6-милионна България? Ако отговорът ви е, че не въпросните изпълнители публиката им просто е на други места, то направо ме превръщате мен в победител в спора - защото YouTube, Тик ток и чалготеките никога няма да бъдат нещо по-престижно от това да си въодушевил човек толкова, че да даде пари за теб и да дойде да те слуша на живо. А който ми каже, че си живея в миналото в ерата на концертите - да го каже и на купищата световни, балкански и дори български изпълнители, които паралелно с въпросните платформи мачкат като луди и на истинска сцена.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Тя опита да направи концерт миналата година, и то заедно с Меди, с когото са номер 1 певец и певица и заедно би трябвало да предизвикват по-титаничен успех. Какво говори за всичките им останали успехи дето ги изтъквате това, че не се знае дали и 1000 човека са отишли? Някой сериозно да ми отговори къде са всички тези хора, които им навъртат по 20-30-40 милиона в 6-милионна България? Ако отговорът ви е, че не въпросните изпълнители публиката им просто е на други места, то направо ме превръщате мен в победител в спора - защото YouTube, Тик ток и чалготеките никога няма да бъдат нещо по-престижно от това да си въодушевил човек толкова, че да даде пари за теб и да дойде да те слуша на живо. А който ми каже, че си живея в миналото в ерата на концертите - да го каже и на купищата световни, балкански и дори български изпълнители, които паралелно с въпросните платформи мачкат като луди и на истинска сцена.

Факт, че това изобщо не е лесна задача. Глория, Анелия, Софи Маринова, Ивана... Значи някои могат, други просто не са опитали. Всъщност освен тях и Гергана на времето направи нещо подобно? Някой друг осмелил се има ли? А, Рени май?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Едно е да си актуален, друго лидер... Тя определено няма излъчване на лидер, нито има някакъв респектиращ вид като Глория например. Нито нужните качества. Аз лично на нея не гледам насериозно. Да, харесвам я, песните и клиповете също, но реално не мисля че блести с някакви гласови данни.Нейната актуалност е в момент в който просто няма нови и интересни лица в жанра и като цяло жанра има най-големия си спад, не е като например 2003-2008 или дори там след това няколко години имаше силни хитове. След 2020 и с това еднообразие ние самите трябва да си признаем, че жанра е зациклил. Със сигурност аз и ти и повечето от всички фенове на тази музика си предпочитаме старите песни, а не еднообразието и клонингите които ни предлагат днес.

А защо трябва да има респектиращия вид на Глория, който до голяма степен е отблъсквал хората от нея и с който си спечели славата на студена надувка? С годините леденото й излъчване само я направи за смях. Актуалните и силните са именно лидерите. Професионализма с който работи и изпипва проектите си я правят единствена лидерка. Именно, защото е професионалист и си дава зор за всичко вместо да смята че ще получи нещо наготово. Други дето си мислят примерно, че ще имат успех само, защото имат глас се видя, че това не е достатъчно. Примера с клонингите не е на място изобщо в едно изречение с Галена. Излишно е да обяснявам защо. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stela каза:

А защо трябва да има респектиращия вид на Глория, който до голяма степен е отблъсквал хората от нея и с който си спечели славата на студена надувка? С годините леденото й излъчване само я направи за смях. Актуалните и силните са именно лидерите. Професионализма с който работи и изпипва проектите си я правят единствена лидерка. Именно, защото е професионалист и си дава зор за всичко вместо да смята че ще получи нещо наготово. Други дето си мислят примерно, че ще имат успех само, защото имат глас се видя, че това не е достатъчно. Примера с клонингите не е на място изобщо в едно изречение с Галена. Излишно е да обяснявам защо. 

 

Последната песен не е уникална и няма как професионалиста да е тя, а екипа й, просто тя решава ще го пусне ли или не. Не, определено последната песен е като Да гори в любов, Еуфория също се оказа че Ганев я е чопнал, @Lelqtian беше дал линк. Песните за мен си приличат.. това си е мое мнение. Просто казвам, актуален е едно, окей, актуална, но лидер няма как да бъде, най-малко някоя поп фолк певица може да бъде лидер.... Но в момента говорим за Галя , да не бъркам другите. Ако визираш Преслава за глас, тя успя и с хитове , в много по-конкурентни времена и с песни които ще останат във времето, а за песните днес не мога да кажа същото. Но едно е да те забележат с талант и музика, друго е със скандал и показност.... Глория не е отблъснала с излъчването си, а по скоро с държанието си. Не знам за кои изпълнители визира за глас, но Преслава специално е забелязана и с глас и с музиката си, другата във вана, не че преди това е имала лоши песни ама да не забравяме кой откъде тръгва, нали? И после някакъв злобар тук ми влиза и сравнява Преслава и Галена след сто години война. Айде да не си мълчим като ще е така... 

За музиката може да се сърди само на Ганев.... Той е композитора и вече се изтърка. Неговото е крайно непрофесионално!!! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DevilWish каза:

Факт, че това изобщо не е лесна задача. Глория, Анелия, Софи Маринова, Ивана... Значи някои могат, други просто не са опитали. Всъщност освен тях и Гергана на времето направи нещо подобно? Някой друг осмелил се има ли? А, Рени май?

То реално ние като говорим в случая за Галена, нека феновете й да не се засягат лично и да си мислят, че само за нея става въпрос. Просто тя е на пангара в случая, защото е една от многото, на които по някаква причина им стига само това, което днешната чалга предлага.

Чалгата сигурно е един от малкото локални жанрове в световен мащаб, в който за 30+ години съществуване няма почти никакви големи самостоятелни концерти. Дори и сред тези изредените (чиито опити са похвални и някои са останали запомнени) само Глория, Рени и Софи са виждали огромни концерти на нивото на голяма звезда, с пълни най-големи зали за времето си. И освен тях са само Азис и Слави - това е, петима изпълнители за няколко десетилетия. Смях...

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FolkEmpire каза:

Работил в рок баннда Сатан Слейвс на 13 години мале мале жица жица демонична :D

Тука с напъване звучи по мъжки

 

 

Пееше в ресторант в Студентски град, сега пее в "C"est la vie".

Screenshot_20230607_225435_Instagram_41.jpg

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, SG каза:

То реално ние като говорим в случая за Галена, нека феновете й да не се засягат лично и да си мислят, че само за нея става въпрос. Просто тя е на пангара в случая, защото е една от многото, на които по някаква причина им стига само това, което днешната чалга предлага.

Чалгата сигурно е един от малкото локални жанрове в световен мащаб, в който за 30+ години съществуване няма почти никакви големи самостоятелни концерти. Дори и сред тези изредените (чиито опити са похвални и някои са останали запомнени) само Глория, Рени и Софи са виждали огромни концерти на нивото на голяма звезда, с пълни най-големи зали за времето си. И освен тях са само Азис и Слави - това е, петима изпълнители за няколко десетилетия. Смях...

Съвсем забравих за Азис... Слави, към неговите концерти винаги е имало огромен интерес. Даже си спомням към 2005 година може би беше когато и Преслава му гостува и каза как е присъствала и пяла на негови концерти. На Азис концерта не беше ли общ с Десислава или бъркам нещо? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:

Съвсем забравих за Азис... Слави, към неговите концерти винаги е имало огромен интерес. Даже си спомням към 2005 година може би беше когато и Преслава му гостува и каза как е присъствала и пяла на негови концерти. На Азис концерта не беше ли общ с Десислава или бъркам нещо? 

Азис имаше и други, още по-големи концерти в онези времена, не само този с Десислава. ;)

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Последната песен не е уникална и няма как професионалиста да е тя, а екипа й, просто тя решава ще го пусне ли или не. Не, определено последната песен е като Да гори в любов, Еуфория също се оказа че Ганев я е чопнал, @Lelqtian беше дал линк. Песните за мен си приличат.. това си е мое мнение. Просто казвам, актуален е едно, окей, актуална, но лидер няма как да бъде, най-малко някоя поп фолк певица може да бъде лидер.... Но в момента говорим за Галя , да не бъркам другите. Ако визираш Преслава за глас, тя успя и с хитове , в много по-конкурентни времена и с песни които ще останат във времето, а за песните днес не мога да кажа същото. Но едно е да те забележат с талант и музика, друго е със скандал и показност.... Глория не е отблъснала с излъчването си, а по скоро с държанието си. Не знам за кои изпълнители визира за глас, но Преслава специално е забелязана и с глас и с музиката си, другата във вана, не че преди това е имала лоши песни ама да не забравяме кой откъде тръгва, нали? И после някакъв злобар тук ми влиза и сравнява Преслава и Галена след сто години война. Айде да не си мълчим като ще е така... 

За музиката може да се сърди само на Ганев.... Той е композитора и вече се изтърка. Неговото е крайно непрофесионално!!! 

Изобщо не визирах Преслава с това за гласовите данни. Много остро ми влизаш с тия изтъркани приказки за това кой откъде е тръгнал. Не съм споменала Преслава за да ми говориш за злобни сравнения. (не знам кой визираш като злобар) 🤷‍♀️ Не смятам да навлизам в обяснения и отговори, които вече са давани много пъти. Само ще ти кажа, че война и сравнения в момента няма как да има при положение, че от години Галена е над Преслава и това е доказано. Феновете й винаги сте я намесвали в темите без някой да я споменава дори. 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Andrew Cunanan. каза:

Азис има:
а) концерт в НДК (февруари 2003-та);
б) на стадион Васил Левски;
в) общ с Деса в Зимния дворец в СФ. (ноември 2004);

Следя музиката от 2004 година и от тогава са наблюденията ми, за това реших да попитам за Азис. Когато не знаеш нещо, няма нищо лошо в това да попиташ.

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Изобщо не визирах Преслава с това за гласовите данни. Много остро ми влизаш с тия изтъркани приказки за това кой откъде е тръгнал. Не съм споменала Преслава за да ми говориш за злобни сравнения. (не знам кой визираш като злобар) 🤷‍♀️ Не смятам да навлизам в обяснения и отговори, които вече са давани много пъти. Само ще ти кажа, че война и сравнения в момента няма как да има при положение, че от години Галена е над Преслава и това е доказано. Феновете й винаги сте я намесвали в темите без някой да я споменава дори. 😁

 

@Willy май сам се припозна в моя коментар като гледам, а изобщо нямах предвид него. Явно се засегна или не е съгласен с мен. Нито пък теб, иначе трябваше да използвам женски род ако визирах теб. Къде е обаче доказателството ? Не трябва ли да правиш разлика от в момента по-актуална до другото? Изобщо няма изтъркано в казаното, и не съм визирал теб, но всеки път някой да започва излишни сравнения колко гледания имала тази или онази ? Всяка си има предимства. Едната има по-добри клипове, другата е по-добра певица, а това коя колко гледания има лично мен въобще пък не ме интересува. Нека има, никога не съм споменал дали някой си купува гледанията, нито ги отчитам. На времето знаеш как разбирахме дали една песен е хит. И никой не е длъжен да харесва Галена или пък да я превъзнася. Щом това й е работата, няма лошо да се старае. Излишно е да недоволствате на по-негативните коментари. И срещу Преслава много пъти се говори,но отдавна не бях взимал отношение. Само правете разлика от актуален в момента, пак повтарям.... Не Преслава пее стари нейни хитове, нали, уж златни, а тя.... Иначе тук си плюем кой, която хване.... А тя си пее Дяволско желание.... Няма лошо...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много харесвам Преслава и Галена, но разликата е, че Преслава може да не издава никаква продукция и пак ще има по 15 участия на месец. Галена трябва все да прави нова продукция, за да има участия. Да, Галена е актуална, иновативна и тн, но има парите на мъжът си. Преди него тя къде беше? Преслава също може да си го позволи, но няма нужда. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Mousie каза:

Аз много харесвам Преслава и Галена, но разликата е, че Преслава може да не издава никаква продукция и пак ще има по 15 участия на месец. Галена трябва все да прави нова продукция, за да има участия. Да, Галена е актуална, иновативна и тн, но има парите на мъжът си. Преди него тя къде беше? Преслава също може да си го позволи, но няма нужда. 

Моля? Като напишеш че харесваш и двете и после тотално изкривиш истината не те прави по-як. Сериозно ли си вярваш че Галена трябва да прави хитове или песни като цяло за да има участия след толкова много години? Че дори един Саби имаше по 20 участия на месец още преди дуета му с Галена.

Това с парите е толкова изтъркано, просто няма накъде повече. Парите на Галин от години не играят почти никаква роля и сама си плаща проектите със спонсори по клипове. Става банално, но колко други певици с богати спонсори е имало в фолка и нито една не е станала лидерка или да мачка 15 години без спиране. Тайната е в усет, контакт с публиката, различност, иновативност и още много фактори които тя е притежавала през всички тези години. Галена песен след песен винаги е различна и като музика и като присъствие и като визия и като клип...тази година участва в 4 клипа и във всеки един е като друг човек.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси фенс още преди 10 години когато Галена почна да прави по-големи хитове и да я измества със скорост ползваха тези оправдания, че уж тя е най-великата евър и никой никога няма да я мине. Всичко това заради инерцията която я държеше след всичките мега хитове в първите й години и бясното налагане от фирмата. Донякъде и беше на място, защото от време на време все плуваше тук-там и с някой хит, особено 2019, но последните 3 години се видя че далеч не е така и напоследък нещата при нея са 50:50, като в последните години изкара смешни опити за хит като Шушанита, Горчиви истини, Балканско, Мълчете си, неуспешен опит за машъп 2 и цигански хит само по махалите.

  • Like 2
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...