Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

@WindWalkerMonk

Аз не бих имал нищо против Хитът на годината да е при Емилия, даже за Турболенция да кажем, че е такъв. Джеале не толкова, понеже Кости пусна едновременно 1000 версии, в някои от които Ема дори не участва. Проблемът ми е, че тя загърби всичко качествено, всичко самостоятелно, всичко българско, и то за да копира кариерата на Андреа отпреди 10 години. Жалко е изпълнител с глас като нейния да прави само плоски румънски комерси правени като за някоя бездарница. Откакто е с Башур кариерата й е или дуети, или Кости. Никакви балади, никакви наистина самостоятелни песни без румънски подвиквания. Образът й на баладична кралица може и да е бил изкуствен, може и този с поп звученето на Анелия да е бил такъв. При Аня феновете също скочиха когато скандализира с "Поръчай пак". Но разликата е, че последваха и балади, и по-поп песни. И хората млъкнаха. При Ема това разнообразие просто липсва, твърде много избяга от песните, заради които хората я харесаха.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пак да се радваме, че не тръгнало червейчето да прониква през други дупки. :) 

На носът ли или някъде другаде ? 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

@WindWalkerMonk

Аз не бих имал нищо против Хитът на годината да е при Емилия, даже за Турболенция да кажем, че е такъв. Джеале не толкова, понеже Кости пусна едновременно 1000 версии, в някои от които Ема дори не участва. Проблемът ми е, че тя загърби всичко качествено, всичко самостоятелно, всичко българско, и то за да копира кариерата на Андреа отпреди 10 години. Жалко е изпълнител с глас като нейния да прави само плоски румънски комерси правени като за някоя бездарница. Откакто е с Башур кариерата й е или дуети, или Кости. Никакви балади, никакви наистина самостоятелни песни без румънски подвиквания. Образът й на баладична кралица може и да е бил изкуствен, може и този с поп звученето на Анелия да е бил такъв. При Аня феновете също скочиха когато скандализира с "Поръчай пак". Но разликата е, че последваха и балади, и по-поп песни. И хората млъкнаха. При Ема това разнообразие просто липсва, твърде много избяга от песните, заради които хората я харесаха.

Искам веднага линк към Джале където не участва Емилия Башур! Ама веднага го искам защото ми омръзна от фалшива информация против най-сладката.

Емилия Бейшур започна да парадира с пари и лукс и всички скочиха против нея. Щом има нека си се кефи на кинтите. Утре ако пожелае да пусне дует с Питбул, нека го направи. Тя си изкарва парите, не ги изкарвате вие! Отчет ли трябва да държи на някой ? Мислиш ли, че е лесно да снимаш клипове по улиците на Сандански докато колежките ходят по Дубай и Малдивите ? Не е!

Значи като други две качиха нивото на макс и от евтини песни и клипове минаха на лъскава продукция нямаше проблем. Даже сега се дават за пример. Само Емилия Бейшур се води черна и лоша! И има балада откакто е с Жорж - ''Завинаги''. Коя е последната истинска балада на Галена ? На Джена ? На Емануела ? На Алисия ? На Преслава ? Анелия нямаше балада и тя от сто години. 

  • Like 1
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Искам веднага линк към Джале където не участва Емилия Башур! Стига вече с фалшива информация! 

Емилия Бейшур започна да парадира с пари и лукс и всички скочиха против нея. Щом има нека си се кефи на кинтите. Утре ако пожелае да пусне дует с Питбул, нека го направи. Тя си изкарва парите, не ги изкарвате вие!

Значи като други две качиха нивото на макс и от евтини песни и клипове минаха на лъскава продукция нямаше проблем. Даже сега се дават за пример. Само Емилия Бейшур се води черна и лоша! И има балада откакто е с Жорж - ''Завинаги''. Коя е последната истинска балада на Галена ? На Джена ? На Емануела ? На Алисия ? На Преслава ? Анелия нямаше балада и тя от сто години. 

Аз веднага разбрах какво имаш предвид. Иначе Анелия и Преслава нали направиха балада миналата година ? Даже Анелия пусна преди месец балада? Не мога да се сетя за последните балади на Емануела, Галена и Джена, но може би от няколко години ? Всъщност на Емануела май е от миналата година дуета с онова същество Супер Саш?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Безобразно е да дезинформирате народа тук и да спекулирате с истината. Това е абсолюрния хит на 2021-ва:

 

Ахахахаааа, искаш да кажеш че след водка Абсолют може да се объркаме? 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Доста грубичко и хейт има бая, но ако се абстрахираме си е добро обобщение. Сега тва казах и аз :D просто по мило. 

За да не е хейтърско, ще кажа, че Емилия има най-добрия самостоятелен канал в чалгата.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Gerganafen каза:

@WindWalkerMonk

Аз не бих имал нищо против Хитът на годината да е при Емилия, даже за Турболенция да кажем, че е такъв. Джеале не толкова, понеже Кости пусна едновременно 1000 версии, в някои от които Ема дори не участва. Проблемът ми е, че тя загърби всичко качествено, всичко самостоятелно, всичко българско, и то за да копира кариерата на Андреа отпреди 10 години. Жалко е изпълнител с глас като нейния да прави само плоски румънски комерси правени като за някоя бездарница. Откакто е с Башур кариерата й е или дуети, или Кости. Никакви балади, никакви наистина самостоятелни песни без румънски подвиквания. Образът й на баладична кралица може и да е бил изкуствен, може и този с поп звученето на Анелия да е бил такъв. При Аня феновете също скочиха когато скандализира с "Поръчай пак". Но разликата е, че последваха и балади, и по-поп песни. И хората млъкнаха. При Ема това разнообразие просто липсва, твърде много избяга от песните, заради които хората я харесаха.

?!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Турболенция с 40% гледания от България била хита на годината🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Излишно й се мазните и говорите глупости,Айфон няма да получите.

Турбуленция е хит заради:
1) безобразно набиващата се в главата музика;
2) партията на Флорин Салам;
3) аранжимента;
4) сус рефрена.

Емилия е фон в тая песен с 2 изречения на кръст. Ясно, че тя е платила песента и клипа, ама бива  ли в най-големия си хит, както го определя тя, самата тя да не е нищо повече от добавка, без която можем и да минем?????

преди 2 минути, asylum каза:

?!

Това е гавра с българите нали? Баси бълвочния клип - кукери и рап Емилия, а фон отзад - небостъргачите в Ню Йорк.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, -A. каза:

Искам веднага линк към Джале където не участва Емилия Башур! Ама веднага го искам защото ми омръзна от фалшива информация против най-сладката.

Емилия Бейшур започна да парадира с пари и лукс и всички скочиха против нея. Щом има нека си се кефи на кинтите. Утре ако пожелае да пусне дует с Питбул, нека го направи. Тя си изкарва парите, не ги изкарвате вие! Отчет ли трябва да държи на някой ? Мислиш ли, че е лесно да снимаш клипове по улиците на Сандански докато колежките ходят по Дубай и Малдивите ? Не е!

Значи като други две качиха нивото на макс и от евтини песни и клипове минаха на лъскава продукция нямаше проблем. Даже сега се дават за пример. Само Емилия Бейшур се води черна и лоша! И има балада откакто е с Жорж - ''Завинаги''. Коя е последната истинска балада на Галена ? На Джена ? На Емануела ? На Алисия ? На Преслава ? Анелия нямаше балада и тя от сто години. 

Дишай, издишай - това са просто певици ;)

Наслади се на тази ромска версия от Жадор, който тотално е изключил наша Емилия:

Хич не ми дреме коя колко и откъде има пари, стига да пуска песни, каквито харесвам. Имам пълното право да изкажа мнение, и то го правя в нашето затворено общество тук, не съм тръгнал лично да им държа сметка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Турбуленция е хит заради:
1) безобразно набиващата се в главата музика;
2) партията на Флорин Салам;
3) аранжимента;
4) сус рефрена.

Емилия е фон в тая песен с 2 изречения на кръст. Ясно, че тя е платила песента и клипа, ама бива  ли в най-големия си хит, както го определя тя, самата тя да не е нищо повече от добавка, без която можем и да минем?????

Това е гавра с българите нали? Баси бълвочния клип - кукери и рап Емилия, а фон отзад - небостъргачите в Ню Йорк.

Aз не умирам да защитавам Емилия. @xroflx9 дори не харесвам айфон, както и цялата компания Апфел. Но с песните на Кости е така. Във Влез която и да беше пяла пак щеше да е хит, в Турболенция също. То й "Влез" се знае като зег, зег дадумле. 

Това имам предвид, че Емилия е името с което масата в България свързва турбото. Песента мачкаше в клубовете и нямаше дори близки до нея по прием тогава. 

Мен има друго което ме дразни в кости. Че си продава боклуците от скъпо прескъпо на няколко изпълнителя. Безумно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че Башурите ще ме хулите заради този коментар, ама ЕМИЛИЯ Е ОРИГИНАЛНАТА КОЯ? И именно това е доказателство, че независимо колко талант имаш, колко можеш да пееш и колко си руса и на букли - нямаш ли харизма и очарование - няма как да си голяма звезда, в която и да било професия.

Емилия просто като излъчване е безлична, като човек е злобна и чак съска на моменти, ала Глория. И това е видимо с просто око. Сега кат има най-скъпите парцали, песни и клипове - дали на някой му пука, дали е фактор, дали създава хистерия, дали милиони се вълнуват от следващия й музикален ход - абсолютно не.

Валери Милев обаче и тоя третира като шаран - взема й кинтите и й прави някакви ултра бейсик бозави видеа.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

?!

Кости пак?! То и в Турболенция пее на български, и фолклорни някакви пусна. Имах предвид, че ми липсва не-Костиев поп-фолк от нея. Да разнообрази с БГ автори или ако ще пак да кавърдиса гръцко... По-умерени песни, балади, ако може някои самостоятелни. Това бих искал от нея.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Aз не умирам да защитавам Емилия. @xroflx9 дори не харесвам айфон, както и цялата компания Апфел. Но с песните на Кости е така. Във Влез която и да беше пяла пак щеше да е хит, в Турболенция също. То й "Влез" се знае като зег, зег дадумле. 

Това имам предвид, че Емилия е името с което масата в България свързва турбото. Песента мачкаше в клубовете и нямаше дори близки до нея по прием тогава. 

Мен има друго което ме дразни в кости. Че си продава боклуците от скъпо прескъпо на няколко изпълнителя. Безумно. 

По Янева имаше повече истерия и интерес, когато излезе "Влез", отколкото по Емилия за цялата й кариера минус скандала с Анелия.

Просто Янева от Септември до края на Декември 2010 беше терминатор - "На практика", "Влез" и "Давай, разплачи ме" - 3 тотални хита за 3 месеца.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Кости пак?! То и в Турболенция пее на български, и фолклорни някакви пусна. Имах предвид, че ми липсва не-Костиев поп-фолк от нея. Да разнообрази с БГ автори или ако ще пак да кавърдиса гръцко... По-умерени песни, балади, ако може някои самостоятелни. Това бих искал от нея.

 

Е ся с Гина ще ти пуснат. То единствения шанс на Гина да види хит е да се лепне за Емата. Тя ще купи песента, тя ще плати клипа. И без това на него виж, последния истински хит е Алкохол. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Aз не умирам да защитавам Емилия. @xroflx9 дори не харесвам айфон, както и цялата компания Апфел. Но с песните на Кости е така. Във Влез която и да беше пяла пак щеше да е хит, в Турболенция също. То й "Влез" се знае като зег, зег дадумле. 

Това имам предвид, че Емилия е името с което масата в България свързва турбото. Песента мачкаше в клубовете и нямаше дори близки до нея по прием тогава. 

Мен има друго което ме дразни в кости. Че си продава боклуците от скъпо прескъпо на няколко изпълнителя. Безумно. 

Кога тогава? Турболенция си беше типичен летен чалга хит какъвто беше и Ти не си за мен. Неслучайно имат еднакви гледания -/+ 1-2 милиона. Може и да е мачкала в клубовете за 2-3 месеца,но есента излязоха ВНЛ и 1000 пъти,които тресяха цялата държава и Турбото беше позабравено до миналото лято когато беше възродена поради липсата на хитове,така че Турболенция може и да влиза в Топ 5 на хитовете на 2021,но най-големия със сигурност не е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

По Янева имаше повече истерия и интерес, когато излезе "Влез", отколкото по Емилия за цялата й кариера минус скандала с Анелия.

Просто Янева от Септември до края на Декември 2010 беше терминатор - "На практика", "Влез" и "Давай, разплачи ме" - 3 тотални хита за 3 месеца.

Но освен тогава Емилия подобно на Камелия цялата кариера си е била интересна със скандалите с Ана, Коко, изневерите му с Преслава, побоищата дето й е нанасял. И дори до сегашните й проекти, които са доста успешни, независимо, че много хора го отричат. Не всички, но тези дето са е лесно да ги сложим най - отгоре. Отделно си има както споменах дуетите със Стораро, Алкохол и тем подобни които са хитове. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Кога тогава? Турболенция си беше типичен летен чалга хит какъвто беше и Ти не си за мен. Неслучайно имат еднакви гледания -/+ 1-2 милиона. Може и да е мачкала в клубовете за 2-3 месеца,но есента излязоха ВНЛ и 1000 пъти,които тресяха цялата държава и Турбото беше позабравено до миналото лято когато беше възродена поради липсата на хитове,така че Турболенция може и да влиза в Топ 5 на хитовете на 2021,но най-големия със сигурност не е.

Тук няма как да се съглася, по мои наблюдения Турболенция си е в пъти по голям хит от ВНЛ и Ти не си за мен. Пускаше се и още се пуска, което си е изненада. ВНЛ се пуска дори по малко и дори според мен няма да стигне гледанията на Турболенция. По турболенция имаше истерия, която направо беше шашкаща. Звучеше отвсякъде, даже беше wow. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Но освен тогава Емилия подобно на Камелия цялата кариера си е била интересна със скандалите с Ана, Коко, изневерите му с Преслава, побоищата дето й е нанасял. И дори до сегашните й проекти, които са доста успешни, независимо, че много хора го отричат. Не всички, но тези дето са е лесно да ги сложим най - отгоре. Отделно си има както споменах дуетите със Стораро, Алкохол и тем подобни които са хитове. 

Всъщност Емилия беше "интересна" заради Анелия и щото сама си пусна слуха, че "Пази се от приятелки" е посветена на нея.

Никой не се интересува ни от нея, ни от Коко.

Хитове може да има, но Татяна има име с по-голяма тежест.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Валери Милев обаче и тоя третира като шаран - взема й кинтите и й прави някакви ултра бейсик бозави видеа.

мале да,обожавам да гледам как се гаври с Башурка,но така е когато IQ-то й е като стайната температура на неотопляем апартамент през януари.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Всъщност Емилия беше "интересна" заради Анелия и щото сама си пусна слуха, че "Пази се от приятелки" е посветена на нея.

Никой не се интересува ни от нея, ни от Коко.

Хитове може да има, но Татяна има име с по-голяма тежест.

E няма харизма, ти го каза. Сега дори във скъпи дрехи, дори във пош стайл няма да е Галена. Не е модна икона, не е й лидер. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Всъщност Емилия беше "интересна" заради Анелия и щото сама си пусна слуха, че "Пази се от приятелки" е посветена на нея.

Никой не се интересува ни от нея, ни от Коко.

Хитове може да има, но Татяна има име с по-голяма тежест.

Татяна е прекрасно име всъщност. 

А Силвия има най-големите цици в поп фолка, Башурке пръскай се от яд....

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Тук няма как да се съглася, по мои наблюдения Турболенция си е в пъти по голям хит от ВНЛ и Ти не си за мен. Пускаше се и още се пуска, което си е изненада. ВНЛ се пуска дори по малко и дори според мен няма да стигне гледанията на Турболенция. По турболенция имаше истерия, която направо беше шашкаща. Звучеше отвсякъде, даже беше wow. 

Е,щом комуникираш с фенове на Башурка нищо чудно. Даже може да обявим Турболенция за най-големия хит в 30-40 годишната история на чалгата и да закриваме жанра.

Аз пък още помня как ВНЛ се пускаше по 3-4-5 пъти на вечер,а за 1000 пъти да не говорим. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Татяна е прекрасно име всъщност. 

А Силвия има най-големите цици в поп фолка, Башурке пръскай се от яд....

Щеше Преслава да е българската Доли Партън, но ги намали два пъти. Иначе щеше да е с по - големи цици и от травелата от Ритон. 

Иначе квото искате казвайте за Емилия, но тоя Башур ли е, къв е, я дигна на ново измерение. Клипове, песни, екипи, визия. От некър завършек на група А до жена дето се конкурира с топ проектите на жанра. Тва са фактите. Пуснете си Ти замина и Турболенция. 

@xroflx9 ти просто много не я харесваш, нямам идея защо, но много не я тачиш. Затова я неглижираш горката. 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...