Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 18 минути, DevilWish каза:

 

Ама вие знаете ли, че тя имала кавър и на "Спомен" на Мария? Може би гръцката версия, но нали и ние си я имаме от години тая песен, още се пее и харесва.

Сръбската версия е от 1999г. и е това:

На Теа разбира се повече ми харесва. А като я пее по участия в България, понякога пее и малко от "Спомен" 😊

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Just_Me каза:

Сръбската версия е от 1999г. и е това:

На Теа разбира се повече ми харесва. А като я пее по участия в България, понякога пее и малко от "Спомен" 😊

Благодаря. Мислех, че оригинала е гръцки.
Това е похвално, че е научила и текста на "Спомен". ❤️ Освен песните на Jelena Karleusa които на времето следях, напоследък следя и единствено нея какво е предложила. Евала за това, че правят нови албуми с нови песни, това което тук не се случва в момента... Това специално ми харесва и съм напълно за! Дано и при нас стане тенденция, поне като ще се гледа от Сърбия, да погледнат и хубавото, не само другото.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Съмнява ме че ще направят кавър на албанската песен, ама да видим.

Може и да е това:

А може и да е някоя боза, композирана от Маджуна 😄

Галин със сигурност ще е облечен в сребристото костюмче и ще играе бели денс

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ANGEL каза:

Айде Галин и Емилия с втори дует "Ела хабиби" . 

Ако не за Кости, ще се лепне я за Гъбин, я за Сторарови. 😴:1000(20)::shit: Личи си колко е уверена в собствения си потенциал Башурката.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Ако не за Кости, ще се лепне я за Гъбин, я за Сторарови. 😴:1000(20)::shit: Личи си колко е уверена в собствения си потенциал Башурката.

Не си обяснявам защо се случи това с нея. Да стане дуетен изпълнител. Ето ти лоши счетоводни сметки!
Емилия предлагаше хубави песни в годините, албуми, добре направени клипове... Балади... пееше с чувство. При Токича също й беше добре.

Къде отиде този прекрасен изпълнител? Толкова нежна и красива песен, обожавам я. Любима ми е от албума "Самотна стая". Иначе успя да ме грабне и с по-комерсиални песни, например "Моята половина" ми е любима. "Ти замина".... от последните песни "Калифорния" и "Специално за всяка". Няма я тази Емилия, а ми липсва..... "Ще рискувам" брутално добре направен кавър също. Такива хубави и стойностни песни..... сега започна да прави дуети, като единствено "Българи-юнаци" е самостоятелна и то не се случи нищо с нея. Надявам се, че не се е отказала да прави музика като свободен електрон. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо от тия песни обаче не е голям гигахит. Сравнени с Турболенция можем всичките да ги прати в коша. Дуетите с Денис също бяха по - успешни от всичко на Емилия преди това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Нищо от тия песни обаче не е голям гигахит. Сравнени с Турболенция можем всичките да ги прати в коша. Дуетите с Денис също бяха по - успешни от всичко на Емилия преди това. 

Не знам... За мен такива песни остават.... Не ги е пяла на голям концерт и просто няма как да знаем....
Може да не е била номер 1 с тях по класации, пак бяха на сравнително челни позиции за времето си (тази песен 2005 година) но  бяха доста успешни в онези години, а тя интересен и търсен изпълнител с добра фенска маса. 
Между другото нали знаете, че "Ангел в нощта" и е била подарък? Песента си я възродиха на ново Групата, но забравих името... даже беше пилотен сингъл в техен албум. Като преди това разбрах, че песента е била за Деси Слава. 
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Благодаря. Мислех, че оригинала е гръцки.
Това е похвално, че е научила и текста на "Спомен". ❤️ Освен песните на Jelena Karleusa които на времето следях, напоследък следя и единствено нея какво е предложила. Евала за това, че правят нови албуми с нови песни, това което тук не се случва в момента... Това специално ми харесва и съм напълно за! Дано и при нас стане тенденция, поне като ще се гледа от Сърбия, да погледнат и хубавото, не само другото.

Разбира се, че е гръцки.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Не знам... За мен такива песни остават.... Не ги е пяла на голям концерт и просто няма как да знаем....
Може да не е била номер 1 с тях по класации, пак бяха на сравнително челни позиции за времето си (тази песен 2005 година) но  бяха доста успешни в онези години, а тя интересен и търсен изпълнител с добра фенска маса. 
Между другото нали знаете, че "Ангел в нощта" и е била подарък? Песента си я възродиха на ново Групата, но забравих името... даже беше пилотен сингъл в техен албум. Като преди това разбрах, че песента е била за Деси Слава. 
 

Турболенция е хита на годината в която излезе, но нямаше концерт за да ги изпее. Дуетите с Денис не ги пя щото се направи на обидена, искаше да завършва.

нищо не е останало от тия песни дето харесваш. Тя ги пя повечето - не вярвам я пя, отделно там нежни устни, целувай ме и мъж да си ги изпя в един микс, ма айде беше в началото. Иначе те са й най големите хитове от преди това.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Турболенция е хита на годината в която излезе, но нямаше концерт за да ги изпее. Дуетите с Денис не ги пя щото се направи на обидена, искаше да завършва.

нищо не е останало от тия песни дето харесваш. Тя ги пя повечето - не вярвам я пя, отделно там нежни устни, целувай ме и мъж да си ги изпя в един микс, ма айде беше в началото. Иначе те са й най големите хитове от преди това.

Така е... Ами харесвам си ги и до днес и предимно такъв тип песни слушам, много са малко от последните 2 години които си пускам. Тази година ме впечатлиха няколко песни, една от които е "Телефона" на Алисия, но чак нещо така любимо да ти стане.... може би тя успя да ме грабне и съм я слушал повече пъти. На Преслава и Райна също ги слушам, но към тях вече си имам сантимент, то е ясно. 
А от последните песни на Емилия с Денис най-много ми хареса "Пак ще се броиш". Мисля, че даже в Сигнал стана хит на годината, не че класациите им вече са супер достоверни.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Турболенция е хита на годината в която излезе, но нямаше концерт за да ги изпее. Дуетите с Денис не ги пя щото се направи на обидена, искаше да завършва.

нищо не е останало от тия песни дето харесваш. Тя ги пя повечето - не вярвам я пя, отделно там нежни устни, целувай ме и мъж да си ги изпя в един микс, ма айде беше в началото. Иначе те са й най големите хитове от преди това.

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

 

 

Емиииииииииииии...... и без клип, в онези години това много яко се слушаше и си беше хит! Хората я обожаваха! Щом и втора версия й направи, друг е въпросът, че тази стана хит, а не онова!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия със старите си качествени песни беше доста уважавана, редовен участник в турнетата, "Ангелския глас" на Пайнер и т.н.

Какво пък чак толкова постигна като част от фона в тия прословути Джеале и Турболенция? На всеки е ясно, че гледанията им са главно заради румънците. Ако беше привлякла някакви чуждестранни фенове към нейното име лично, "Сделки" нямаше да флопне така брутално. "Българи-юнаци" пък доказа, че и БГ фен база не й е останала. Доста си оплеска нещата, ама така е като го няма Коко до нея, който явно е бил мозъкът зад продукта "Емилия". След първите дуети с Денис трябваше да си задържи инерцията със силни поп-фолк проекти, а тя тръгна да гони дивото като Костиева беквокалистка. Ето го резултата.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Емилия със старите си качествени песни беше доста уважавана, редовен участник в турнетата, "Ангелския глас" на Пайнер и т.н.

Какво пък чак толкова постигна като част от фона в тия прословути Джеале и Турболенция? На всеки е ясно, че гледанията им са главно заради румънците. Ако беше привлякла някакви чуждестранни фенове към нейното име лично, "Сделки" нямаше да флопне така брутално. "Българи-юнаци" пък доказа, че и БГ фен база не й е останала. Доста си оплеска нещата, ама така е като го няма Коко до нея, който явно е бил мозъкът зад продукта "Емилия". След първите дуети с Денис трябваше да си задържи инерцията със силни поп-фолк проекти, а тя тръгна да гони дивото като Костиева беквокалистка. Ето го резултата.

Не знам дали е Коко. По онова време по-скоро беше Токича до 2007 някъде. После започна и с гръцки кавъри, благодарение на Сакис ама й се получиха перфектно.
"СМЕЛИТЕ СИ ИМАТ ВСИЧКО" е това беше Хит! Страхотна песен. ❤️ Албума също.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си повярва твърде много. Това се случи. Не говоря за звезделеене, а за представата, че каквото и да пусне - ще се котира. Вижте колко нахъсано налага Българи-юнаци, а си е тотален флоп. Не е проблемът дали е соло или не, просто соло песните й са бози. Нормалният човек, незасегнат от его, ще види слабия интерес и ще продължи напред със следващата песен. А тя клубно "турне", обиколи всички медии да си дрънка глупости. И накрая каза, че кариерата й почвала от Не виждам. Наистина ли толкова я е срам от 

Щом са я качили в канала й, явно не. Първият й хит беше:

Spoiler

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Емилия си повярва твърде много. Това се случи. Не говоря за звезделеене, а за представата, че каквото и да пусне - ще се котира. Вижте колко нахъсано налага Българи-юнаци, а си е тотален флоп. Не е проблемът дали е соло или не, просто соло песните й са бози. Нормалният човек, незасегнат от его, ще види слабия интерес и ще продължи напред със следващата песен. А тя клубно "турне", обиколи всички медии да си дрънка глупости. И накрая каза, че кариерата й почвала от Не виждам. Наистина ли толкова я е срам от 

Щом са я качили в канала й, явно не. Първият й хит беше:

  Свий скритото съдържание

 

 

Ама "Река на любовта" е качена в канала й. Не би трябвало да се срамува, песента е добра за онова време, а тя безумно комична с розовата си коса. Винаги се забавлявам когато си пусна тази песен. Напушва ме смях, но за времето си беше готина. Всеки случай, по-добре предишната Емилия от сега, ама много по-добре!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Благодаря. Мислех, че оригинала е гръцки.
Това е похвално, че е научила и текста на "Спомен". ❤️ Освен песните на Jelena Karleusa които на времето следях, напоследък следя и единствено нея какво е предложила. Евала за това, че правят нови албуми с нови песни, това което тук не се случва в момента... Това специално ми харесва и съм напълно за! Дано и при нас стане тенденция, поне като ще се гледа от Сърбия, да погледнат и хубавото, не само другото.

Да, да, гръцки е, може би грешно се изразих 🤔 Теа е направила нейна версия на сръбския кавър (който е от 1999 когато излиза и оригиналът на Триандафилос 😊).

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е благодарение на дуетите с Денис и Турболенция си дигна хонорара, има повече хора. Дори тя си го каза, че тва е най - големият й хит и никога не в имало такова избухване по участията й. Емилия дълги години беше пълнеж в турнето и с най слабите приеми там. Аз мога да разбера защо й е кеф след 20 години да държи топ хитовете на годината. Дуетите с Денис бяха топа на онази година, а за Турбото да не говорим. Отделно дуета със Стругаро беше топ хит, тва с Гина също се котираше.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Емилия със старите си качествени песни беше доста уважавана, редовен участник в турнетата, "Ангелския глас" на Пайнер и т.н.

Какво пък чак толкова постигна като част от фона в тия прословути Джеале и Турболенция? На всеки е ясно, че гледанията им са главно заради румънците. Ако беше привлякла някакви чуждестранни фенове към нейното име лично, "Сделки" нямаше да флопне така брутално. "Българи-юнаци" пък доказа, че и БГ фен база не й е останала. Доста си оплеска нещата, ама така е като го няма Коко до нея, който явно е бил мозъкът зад продукта "Емилия". След първите дуети с Денис трябваше да си задържи инерцията със силни поп-фолк проекти, а тя тръгна да гони дивото като Костиева беквокалистка. Ето го резултата.

Писе, оня ден написа, че заради Башурица не си заслужава да си хабим и търкаме клавиатурата - твърдение, с което напълно се съгласявам!
Поздрав!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Ако можеше да пее щеше да е следващата Дуа Липа 

Къде сравняваш този мангалски траверс и двупловото албанско чучело - Дуа Пиип?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...