Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Moжеше всяка една да направи от тях много неща, щом Соня Немска може, значи и Нелина дето е 100 пъти по добра певица можеше. Но те не го направиха, следовално си бяха дъно. Това е чистата и проста истина. Дори лидерите в световната музика са много внимателни ако излизат от текущото течение. Дуа успя например с последния албум, но въпросните нафталини вече бяха едни от многото и нямаха шанс за подобно нещо. 

Ма на Соня Немска е брутална песен! Една от любимите ми Пайнерски Оцковни! ❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Moжеше всяка една да направи от тях много неща, щом Соня Немска може, значи и Нелина дето е 100 пъти по добра певица можеше. Но те не го направиха, следовално си бяха дъно. Това е чистата и проста истина. Дори лидерите в световната музика са много внимателни ако излизат от текущото течение. Дуа успя например с последния албум, но въпросните нафталини вече бяха едни от многото и нямаха шанс за подобно нещо. 

Дуа дори наложи троубека към 80-тарския денс поп с Фючърната носталджа.

Поздрав с тоз хит, дето за теб е писан.

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Дуа дори наложи троубека към 80-тарския денс поп с Фючърната носталджа.

Поздрав с тоз хит, дето за теб е писан.

Абсолютно си прав за Дуа, което само по себе си е феноменално. Но ние вече нямахме такива лидери. Последния такъв беше Преслава 2006/7 с Лъжа е и Феномен. Да не ми се сърдят феновете на Галена, Джена, и Анелия. Говоря за нещо което е уникално по това време за жанра, тогава това беше Прасето, която направи high risk, high reward swing и помля държавата

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Абсолютно си прав за Дуа, което само по себе си е феноменално. Но ние вече нямахме такива лидери. Последния такъв беше Преслава 2006/7 с Лъжа е и Феномен. Да не ми се сърдят феновете на Галена, Джена, и Анелия. Говоря за нещо което е уникално по това време за жанра, тогава това беше Прасето, която направи high risk, high reward swing и помля държавата

Вчера исках да кажа точно това, но ти го обобщи с две изречения. Благодаря! ❤️ 
 

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За този хит Оцко явно беше обърнал внимание да преслуша творчеството на Гери и да се инспирира от нейните Токичови песни - "Както преди" и т.н. ❤️ Даже все още го въртят по Планьета Чи Ви!

Ето и националния хит на Оцко, заради който му взеха интервю на него лично, и награда му връчиха! ❤️

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте да се върнем на счетоводството и контрола, щото е по интересна тема за дискусия. Според мен вие двамата с Гери ( @DevilWish и @Gerganafen) имате много грешна гледна точка за Емата. Аз виждам нещата по малко по различен начин от вас и ако успеете да ме оборите ЕВАЛА. 

Емилия на която вие вярвате, години наред твърдеше че баладите са й сила, идвали от сърцето й и т.н. Но според мен това си е било жив параван. Тя винаги, както и всеки изпълнител е искала да има хита на годината. Сравнете Емилия и се поставете на нейно място 2004 - идват Гуца с хита на годината "Губя те бавно" и Ана с хита на миналата година "Само мене нямаш". И двете са изпълнителки от 1/2 години и вече разбиват хората, а тя минава като пълнеж. 

На по - късен етам тя пробва с "Да бях от гадните" дето е топ хит, но пак не е топ хитът. Нямаше необходимата подкрепа и ресурс, нямаше й екипа. Една Преслава беше в различна галактика, а по - късно Галена също. 

В един момент най - накрая след столетие, тя има парите и възможността да вложи и дългото бленуване да държи топ хитовете от "Акула" до "Турболенция". Аз мога лесно да я разбера. Това че са дуети няма никакво значение, нейни песни са си. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

В един момент най - накрая след столетие, тя има парите и възможността да вложи и дългото бленуване да държи топ хитовете 

Are you talking about Qyunitsa?❤️

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Are you talking about Qyunitsa?❤️

 

Моя любимка и икона. И тя изживя ренесанс и отлепи от група Я. Помниш ли как с тебе защитавахме "Всичко чуждо" и твърдяхме, че е хит, а някои модератори по онова време фенове на баба ни се подиграваха. И дойде концерта ❤️ 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Моя любимка и икона. И тя изживя ренесанс и отлепи от група Я. Помниш ли как с тебе защитавахме "Всичко чуждо" и твърдяхме, че е хит, а някои модератори по онова време фенове на баба ни се подиграваха. И дойде концерта ❤️ 

A He Be! Qnitsa e moP!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Stela каза:

Направо не се усещате Пресови в повечето си изказвания, че говорите небивалици. Галена има едно основно предимство, заради което ще има участия и без да издава непрекъснато нови проекти. Това е контакта с публиката. Отиди на участие и ще видиш. Освен това винаги пее 1000% на живо за разлика от други, които хвалите с големите им гласове. Това за парите даже няма да го коментирам, защото е изтъркано до болка. 😂

🤣🤣🤣 Че се мята като луда по сцената и прави готиното на друсалките около нея - така е. Ама да кажеш, че "пее"... Или трябва да се чете  "дере се като луда както й дойде"? 

преди 44 минути, Stela каза:

Направо не се усещате Пресови в повечето си изказвания, че говорите небивалици. Галена има едно основно предимство, заради което ще има участия и без да издава непрекъснато нови проекти. Това е контакта с публиката. Отиди на участие и ще видиш. Освен това винаги пее 1000% на живо за разлика от други, които хвалите с големите им гласове. Това за парите даже няма да го коментирам, защото е изтъркано до болка. 😂

🤣🤣🤣 Че се мята като луда по сцената и прави готиното на друсалките около нея - така е. Ама да кажеш, че "пее"... Или трябва да се чете  "дере се като луда както й дойде"? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пее като славей! Как може да се заяждате с нея?!
Е, вярно, че в повечето пъти е като славей със заседнал червей в гърлото, ама все пак...

Opera-Snimok_2019-02-09_094845_img-fotki

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Дайте да се върнем на счетоводството и контрола, щото е по интересна тема за дискусия. Според мен вие двамата с Гери ( @DevilWish и @Gerganafen) имате много грешна гледна точка за Емата. Аз виждам нещата по малко по различен начин от вас и ако успеете да ме оборите ЕВАЛА. 

Емилия на която вие вярвате, години наред твърдеше че баладите са й сила, идвали от сърцето й и т.н. Но според мен това си е било жив параван. Тя винаги, както и всеки изпълнител е искала да има хита на годината. Сравнете Емилия и се поставете на нейно място 2004 - идват Гуца с хита на годината "Губя те бавно" и Ана с хита на миналата година "Само мене нямаш". И двете са изпълнителки от 1/2 години и вече разбиват хората, а тя минава като пълнеж. 

На по - късен етам тя пробва с "Да бях от гадните" дето е топ хит, но пак не е топ хитът. Нямаше необходимата подкрепа и ресурс, нямаше й екипа. Една Преслава беше в различна галактика, а по - късно Галена също. 

В един момент най - накрая след столетие, тя има парите и възможността да вложи и дългото бленуване да държи топ хитовете от "Акула" до "Турболенция". Аз мога лесно да я разбера. Това че са дуети няма никакво значение, нейни песни са си. 

Но как единствено с балада ще има хит на годината? Във всяка една година Емилия опитваше и с бързи песни:
Понеже се повтарям, че от 2004 следя:

2003 са Легенда за любовта, Безумна любов и моята любима балада на Емито "Ти замина". Тоест, Легендата си беше хит онова време, за дуета с Нидал също ясно - беше. 
През 2004 имаше "Хайде на купона" и "Забрави" за турнето, като първата и без клип тогава беше хит.
2005 залагаше предимно на балади "Целувай ме", "За мен забрави", но в края на годината пусна "Ела ме вземи".... Мога много да изброявам, но трябва да карам по ред на години, а ще стане много дълго.
И през изминалите години е имала хитове като "Моята половина", "Смелите си имат всичко" и т.н. но никога не е била с хит номер 1. Аз не съм казал, че е била първа с топ хит.... Може би в последните години с "Турболенция" и някои от дуетите с Денис. Напълно естествено е, когато имаш парите и възможностите да искаш да си първи в нещо, било то песен, да си топ изпълнител. Само, че последното вече го няма... Ако преди Емилия беше име, едно от 5-те най-актуални , сега не е така, защото тя се превърна точно в дуетен изпълнител. Може би ще се харесва и уважава заради старите си песни и творчество, но винаги е имало поне 2-3 изпълнителки над Емилия.
През 2002-2004 - Ивана, Анелия, Гергана, Камелия, Деси Слава може би и Райна ? Защо не?
2005-2007 - Преслава, Анелия, Камелия, Райна? 
2008-2009 - Преслава и Анелия
2010-2020 - Преслава, Галена, Анелия, като постоянно се редуваха през това десетилетие според мен. 
Вече след 2018 даже Емилия се позагуби.... 
 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Галена пее като славей! Как може да се заяждате с нея?!
Е, вярно, че в повечето пъти е като славей със заседнал червей в гърлото, ама все пак...

Opera-Snimok_2019-02-09_094845_img-fotki

Заседнало? Моля 😮 Къде по-точно?

Ма как? Шегуваш се? 

 

  • Haha 2
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.06.2023 г. от 14:22, DevilWish каза:

Алисия, Кати, Румяна Тодорова (която и да е тази), Ивена, Джина Стоева (правила орален секс, за разлика от другите директно го каза), Евита, Орхан Мурат и Тони Стораро и още някакви си там в Сигнално жълто! 

Да си ги припомним тези бисери. 

3ashmo HqMa 3Byk? 😳😢

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Заседнало? Моля 😮 Къде по-точно?

Ма как? Шегуваш се? 

 

Пак да се радваме, че не тръгнало червейчето да прониква през други дупки. :) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия винаги е била евтин клонинг на Деса, осморазрядница и безличница.
Добре, че беше Анелия, че онаа да й крадне мъжо, че да чуем за нея.

Като човек е противна и нагла. Като фенска маса е аутсайдер.

Добре, че фана Башур и тя да види кариера.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Емилия винаги е била евтин клонинг на Деса, осморазрядница и безличница.
Добре, че беше Анелия, че онаа да й крадне мъжо, че да чуем за нея.

Като човек е противна и нагла. Като фенска маса е аутсайдер.

Добре, че фана Башур и тя да види кариера.

Доста грубичко и хейт има бая, но ако се абстрахираме си е добро обобщение. Сега тва казах и аз :D просто по мило. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...