Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

Някой спомена Flowers, която е отговор на песента на Бруно Марс, която пък беше копирана от Меди. Та въпросът ми е коя ще направи отговор на Да си тук?

 

П.С. А, бях забравил за наглото копие на луканката.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Изклучително професионалисм е да отидеш на концерта си, без да си репетирал

Не е останало време, загрявала е гласните струни с кибабчита, кифтета и банички, то така ли се плейбечи толкоз време на гладно ... 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Рена грешката е, че не си е запазила позициите в Сърбия. Трябвало е да се ориентира, че тук не е от най-големите звезди, а там положението е друго. Смятам, че това е най-голямата й грешка. Дори нямаше да й се налага да бъде на заточение в Израел. Мъжът й щеше да е доволен и ако е в Белград.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Сърбия нищо нямаше да направи. Там на такива като нея славата е точно 4-5 години, много от нейния период ги няма никакви към днешна дата. Тя нали казва, че сега й е супер, имала много участия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Много удачно сравнение всъщност, защото то наистина и в световен мащаб нещата са на същия хал. Залага се главно на сезонни, преходни успехи за по няколко години. Но там поне системата никога не е зацикляла чак толкова като у нас и дори този тип големи имена изцеждат максимума от временния си потенциал. 

Там изборът е много по-голям, де, затова чат-пат си имат и успехи като старите, тип Flowers, които най-малкото се знаят от почти всички.

Дам в множествено число са, просто от години не са активни. Но в тяхно отсъствие поне имаме други нейни почитатели като теб, @Andrew Cunanan. @Willy @WindWalkerMonkи още потребители, чиито души не се и съмнявам, че Рени маратонът ще изпълни с небивала радост.:heart:

То и в чалгата ако не всяка година,то през година излиза някоя песен,която обхваща всички таргети. Единствената разлика с тук е,че там е пълно с продуценти тип Саня,които знаят как да наложат дадено име.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pacho каза:

В Сърбия нищо нямаше да направи. Там на такива като нея славата е точно 4-5 години, много от нейния период ги няма никакви към днешна дата. Тя нали казва, че сега й е супер, имала много участия.

Не се знае. Така или иначе нямаше да си губи времето в Израел.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Толкова тежи, че може да се ползва за връзване на разни неща за да не ги вдигне бурята. Жена с тежест! 

@meleto Може ли да добавиш някаква иконка/еможи с еклери? 🤭giphy.webp.0d504eb412afc3876ecbc3c355b5c85a.webp

 

 

И след това ще ме накарат да сложа и на пръскаща семенна течност :D Много изкуствени еклери... домашните еклери ммм

Май отдавна темата не е стигала над 80 страници? :P

По този повод, припомням ви една песничка:

с молба да ударим сто!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DarkChild каза:

На Рена грешката е, че не си е запазила позициите в Сърбия. Трябвало е да се ориентира, че тук не е от най-големите звезди, а там положението е друго. Смятам, че това е най-голямата й грешка. Дори нямаше да й се налага да бъде на заточение в Израел. Мъжът й щеше да е доволен и ако е в Белград.

Аз и до ден днешен й се чудя за какво си харчи парите за български комерси вместо да види какви цифри правят старите й сръбски хитове и да вземе да им издаде и на сърбите нещо. Спокойно би могла да викне и някой от приятелите си легенди за дует и ще излезе нещо по-добро и открояващо се от "Газели и хиени".

Страх ме е като се опитвам да си представя накъде ще я завлече Десислава с песента, която й е написала... Нужно ли е Софка и Роксана да имат не една, а цели две конкурентки?

преди 25 минути, xroflx9 каза:

То и в чалгата ако не всяка година,то през година излиза някоя песен,която обхваща всички таргети. Единствената разлика с тук е,че там е пълно с продуценти тип Саня,които знаят как да наложат дадено име.

И тези песни дори не са на изпълнителките, чието псевдо лидерство се натрапва тук. Даже буквално могат да се изредят тези песни - Хабиби, Мотел, Шушана, Комбайна вършачка, донякъде и дуета на Денис и Малката за пандемията, който гръмна за кратко, но пак всички чуха за него. Всичко останало най-много да е излязло леко извън обичайните таргети, като Отпусни се и ВНЛ (да не кажат Галкини, че пак им подценявам лидерката, нищо че тя тази песен е хит и заради Азис), но пак не се знаят масово като горе изброените.

Изводът отново е, че самата чалга вече почти не е интересна на народа и не можем в никакъв случай да говорим за лидерство.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Рени винаги е била по-известна в Сърбия, отколкото у нас. Даже и през 2023. Гледам, че я канят да пее Папагал по нова година. На наша територия сякаш не съществува. Според сайта на Рени, последното й участие през 2014 :D 

WWW.FACEBOOK.COM

Предстоящи участия: 27.05 - Шумен, Colosseum Shumen 27.05 - Априлци, Хотел -Механа Сватовете 02.06 - Рибарица, частно парти 09.06 - Троян, частно парти 10.06 - Вакарел, празник 16.06 - София,...

Да не би Сашка Ангелчето да я уговаря. Рени има цели 10 участия в идния месец. Макар че сигурно са на  1000 лева. И пак не е зле, предвид че няма продуцент.. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Аз и до ден днешен й се чудя за какво си харчи парите за български комерси вместо да види какви цифри правят старите й сръбски хитове и да вземе да им издаде и на сърбите нещо. Спокойно би могла да викне и някой от приятелите си легенди за дует и ще излезе нещо по-добро и открояващо се от "Газели и хиени".

Страх ме е като се опитвам да си представя накъде ще я завлече Десислава с песента, която й е написала... Нужно ли е Софка и Роксана да имат не една, а цели две конкурентки?

И тези песни дори не са на изпълнителките, чието псевдо лидерство се натрапва тук. Даже буквално могат да се изредят тези песни - Хабиби, Мотел, Шушана, Комбайна вършачка, донякъде и дуета на Денис и Малката за пандемията, който гръмна за кратко, но пак всички чуха за него. Всичко останало най-много да е излязло леко извън обичайните таргети, като Отпусни се и ВНЛ (да не кажат Галкини, че пак им подценявам лидерката), но пак не се знаят масово като горе изброените.

Изводът отново е, че самата чалга вече почти не е интересна на народа и не можем в никакъв случай да говорим за лидерство.

Майли също не  беше от актуалните до Flowers.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Майли също не  беше от актуалните до Flowers.

 

Е, тя и сега реално не е съвсем актуална.

1000 пъти ми е на кантар... Не съм сигурен дали се знае от всички, но да, от най-високия 'ранг' за последните години е. Има чат-пат и някакви такива, които само правят положението още по-покъртително.

Съвсем сериозно препоръчвам на всеки, който пожелае да види нещо по-различно от днешната чалга обстановка, да си пусне след 5 мин Нова. Няма да се чуят и там много нови хитове, но пък десетилетния модел за подражание ще покаже защо и чалгарите трябва да се учат от нея, пэк и някои други други известни поп изпълнители също ще напомнят защо в дългосрочен план имената им ще бъдат по-трайни. ;)Нали, най-малкото и от сантимент към емоцията от някакви концерти и награди може да си го пуснем, тъй като в чалгата такива вече няма и надали скоро ще има.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

 

Да не би Сашка Ангелчето да я уговаря. Рени има цели 10 участия в идния месец. Макар че сигурно са на  1000 лева. И пак не е зле, предвид че няма продуцент.. 

И 1000 са й много при положение, че пее на плейбейк. Тя даже май изобщо няма синбеци на първите си 2 албума, поне в последните години не съм чувал да ги пее на живо без записа отзад.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили пълни зали на цени 300-500лв., при все, че има турне всяка година, Графа готви концерт на националния, вие тука спорите лидерки ли са или не са Преслава и Галена, дето не можаха селския стадион в Созопол да напълнят в разгара на сезона. Имали "приеми"🤣 - в дискотеки с пияни и друсани тийнове, дето специално заради тях са отишли, сигурно. Без пиячка и бело видяхме колко хора биха събрали. Даже от изначално чалгарското "Гласът..." изхвърлиха тоя жанр. Чалгата (и "лидерките" й) е бита карта.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pacho каза:

И 1000 са й много при положение, че пее на плейбейк. Тя даже май изобщо няма синбеци на първите си 2 албума, поне в последните години не съм чувал да ги пее на живо без записа отзад.

Моля да пуснете онзи запис от кръчма, дето Рени се оказа, че била гост-изпълнител и аз разбрах случайно от ваши разкази. Плейбек+статичност = Рени. 

Наистина не разбирам хората, които ходят на подобни участия. Буквално са платили да гледат колоната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, meleto каза:

Между другото Рени винаги е била по-известна в Сърбия, отколкото у нас. Даже и през 2023. Гледам, че я канят да пее Папагал по нова година. На наша територия сякаш не съществува. Според сайта на Рени, последното й участие през 2014 :D 

WWW.FACEBOOK.COM

Да не би Сашка Ангелчето да я уговаря. Рени има цели 10 участия в идния месец. Макар че сигурно са на  1000 лева. И пак не е зле...

Слава Богу не е Сашка 😄

Сигурно някой от тези момци се занимава с участията й:

Screenshot_20230528_222511_Instagram_54.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, meleto каза:

И след това ще ме накарат да сложа и на пръскаща семенна течност :D Много изкуствени еклери... домашните еклери ммм

Май отдавна темата не е стигала над 80 страници? :P

По този повод, припомням ви една песничка:

с молба да ударим сто!

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Силвия най голямата и с най големите цици! После е Рени, другите са уроспии уродливи!

https://youtube.com/playlist?list=RDCVPsfPJh0ZM&playnext=1

https://youtube.com/playlist?list=RDCVPsfPJh0ZM&playnext=1
 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Моля да пуснете онзи запис от кръчма, дето Рени се оказа, че била гост-изпълнител и аз разбрах случайно от ваши разкази. Плейбек+статичност = Рени. 

Наистина не разбирам хората, които ходят на подобни участия. Буквално са платили да гледат колоната.

Аз веднъж се озовах на участие на Рени в механа и беше доста добре. Вдигна си хората и с нейните, и с други песни, доста се раздаваше, голям купон заформи около себе си. Друг е въпроса, че след няколко от най-успешните концерта за български изпълнител е нелепо да е опряла да си изкарва и тя парите по кръчмите, но... Бг действителност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка под ръка с Дони на наградите на Бг Радио: "Беше ми мечта да бъда в Бг Радио на наградите, да видя как се става това нещо, как получават наградите.":roll1:

Щяла да има концерт с Ку-ку бенд и в Пловдив... Егати, само тази жена ли ще води чалгата нанякъде, като една истинска лидерка?:wacko:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

И аз пак мога да кажа същото - че във времето ще се види, че въпросните изредени пести, също като "Моето слабо място", не са онези хитове, за които се натрапват. Тоест нивото е снижено и лидерството е съмнително.

Аз говоря не само за таргетите 40-50, а и за още по-възрастните. Тези хора в по-голямата си част не слушат новите песни на Преслава, камо ли на Галена. Иначе те щяха наистина да са егати звездите, защото щяха да си правят концерти, да си продават и албуми - тъй като главно тези таргети дават пари за такива неща и поддържат статута на изпълнителя като по-траен.

 За тия другите си има Лили Иванова и Веско Маринов. А и никога не съм твърдяла, че Галена я слушат хора от всяка възраст. Не е и необходимо. Албуми вече рядко се купуват при всички изпълнители, рядко се и издават. Колко албуми продават попа, естрадата и другите стилове? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...