Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

Току що, DevilWish каза:

Андора говори и мънка като настъпана котка!

Чак в Албания я спирали и разпознавали! Че то такова нещо може ли да се сбърка? 

В Албания може и да я разпознават, но в къде беше, Крумовград? май, си заминава от кръчмотеката без хонорар. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

В Албания може и да я разпознават, но в къде беше, Крумовград? май, си заминава от кръчмотеката без хонорар. 

Каза нещо за гласът, но веднага се иронизира, че растяли паласките! Но как? На 23 години снимала в Америка, била до големи звезди! 
Слушайте, Андреа върви по стъпките на Рени! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Willy, без да имам никакво желание за нападателност този път, коментирай, че докато говорите как някои си стоим в миналото, положението към 2023 без подсилени гледания е такова:

Мълчете си - 2.4М

Балканско за разкош - 1.5М

Името ти - 4.2М

Галена, Азис и гаджето на Азис - 489k за почти 3 дена

Емрах и Галена - ще оставя всеки сам да си представи, но тук Сторарови вероятно ще бутнат някое милионче

---

Глория и Кеба - 4.8М

Ама без обичайните оправдания, нали, защото имената и снимките на въпросните изпълнители стоят гордо на преден план на всички тези проекти. ;)

Какви оправдания, Галена прави услуга на Азис и има далеч най-малка част в този "проект" и трябва да го броим за нейна песен ли? Все едно да кажа С друг ме бъркаш е на Галена и става абсолютно най-хитова и за 2016.

Името ти от друга страна е позната песен и на музика и на текст сред таргета на който я издаде и не е нещо като Пантера или циганиите на Фики, дето сред българите бяха масово непознати. На всичко отгоре Името пак ще стигне някакви 7-8 милиона и скоро ще отвее песента на баба Гло.

Аз викам да изчакаме Галена да си пусне нейн проект и тогава да сравняваме, ама така може и да не ни хареса. ;) 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Andrew Cunanan. каза:

Певачките, че са прости - прости са. Ама точно Рени да се обърне да го каже - с какво "Гъзели и хиени" звучи различно от масовката? Или "Искам бебе"? Или "За най-красивият боклук"? Или "1.20 метра"? Кога последно Рени е експериментирала със звучене, различно от масовката? 

Все въпроси с красноречиви отговори.

От Рени Еклерова очаквам да каже какво ли не. Песните й не се различават от масовката, но тя вижда, че не стават хитове и никой не ги отразява и затова злобее срещу другите. Още в Брадъра я видяхме колко злобна и завистлива е. Тя си мисли, че някой е длъжен да я харесва само заради успехите й от едно време. Да си мушка еклерите там и да не ни занимава. 😁

  • Like 1
  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Lelqtian каза:

Щатния форумен фен на Рени, заподозрян да е самата тя,  сигурно не ги е чувал тия песни ;) 

Музикално екпериментират хората, които правят музика първо за кеф, после за друго. Рени никога не е била от тях, а в днешно време кеф и е да нагъне 3 тарелки с еклери (минимум), та там сигурно прави експерименти. 

Какви експерименти? Мини еклер или стандартен? С шоколадова или карамелена заливка? Може и нещо с крема да е .. 👩‍🍳

  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

И щом е ден за Райна, нека не забравим да поздравим форумната кралица и фсичко-фобка с класическа фолклорна песен в нейно изпълнение! Хелоу @Kitty 

 

Една от най-безсмислените песни.

А защо е ден на Райна? Не й е рожден ден.

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Какви експерименти? Мини еклер или стандартен? С шоколадова или карамелена заливка? Може и нещо с крема да е .. 👩‍🍳

С кафяв или бял шоколад? Мини еклер? Без глазура! С глазура? Може карамелена, може шоколадова, а защо не направо профитерол? Съмняваме ли се в Рени?

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Какви оправдания, Галена прави услуга на Азис и има далеч най-малка част в този "проект" и трябва да го броим за нейна песен ли? Все едно да кажа С друг ме бъркаш е на Галена и става абсолютно най-хитова и за 2016.

Името ти от друга страна е позната песен и на музика и на текст сред таргета на който я издаде и не е нещо като Пантера или циганиите на Фики, дето сред българите бяха масово непознати. На всичко отгоре Името пак ще стигне някакви 7-8 милиона и скоро ще отвее песента на баба Гло.

Аз викам да изчакаме Галена да си пусне нейн проект и тогава да сравняваме, ама така може и да не ни хареса. ;) 

Аз пък мисля, че Галена бавно и плавно вече отшумява. Даже много дълго продължи нейния период.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Каза нещо за гласът, но веднага се иронизира, че растяли паласките! Но как? На 23 години снимала в Америка, била до големи звезди! 
Слушайте, Андреа върви по стъпките на Рени! 

По стъпките на Рени към рафта с еклерите със сигурност. 

 

преди 3 минути, Stela каза:

Какви експерименти? Мини еклер или стандартен? С шоколадова или карамелена заливка? Може и нещо с крема да е .. 👩‍🍳

И с двете. И с ягодова. И боровинкова. И сметана. И ядки. Изобщо, със всичко. 

Абе изобщо тия двете, барабар с Деса, що не си направят едно ала кулинарно предаване, да обменят опит и идеи за плюскане. Или засега идеята отпада, щото няма достатъчно голямо студио да ги издържи и трите едновременно барабар с камерите и другия реквизит. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ден 11-ти;
Биг Брадър: Рени, кога е основана българската държава?
Рени: 681-ва, Биг Брадър, обаче най-добрият й период беше когато с Шабан Шаулич и Мирослав Илич направихме концерт в НДК, нарече Мост над Балканите. Даже жената от билетния център ми каза, че за първи път залата била толкова пълна....

 

Ден 21-ви:
Биг Брадър: Рени, с какви мотиви номинираш Емануела?
Рени: Биг брадър, номинирам я заради непристойното ѝ държание и песните й, с които влияе зле на младото поколение, аз такива песни нямам, ето например на концерта ми с Мирослав Илич и Шабан Шаулич, наречен Мост над Балканите, за който жената от билетния център ми каза, че бил ултра препълнен, изпях само стойностни песни като....

Ден 31-ви:
Биг брадър: Рени, кои качества най-много цениш у Ути?
Рени: Много добър кулинар е, Биг брадър, и голям интелектуалец, ако бяхме близки с удоволствие щях да го поканя на концерта ми с Мирослав Илич и Шабан Шаулич. Не знам дало съм споменавала за него, Биг брадър? Мост над Балканите се казваше. Много хубав концерт. А, Биг брадър, да знаеш какво само ми каза продавачката от билетния център - концерт с толкова пълна зала не е виждала досега...

 

Невероятно е как от всяка една тема и въпрос Рени може да стигне до този ШИБАН концерт. :) Абсолютна комплексарка и селяндурка е.

:roll1:

Това не го бях забелязала. Ама Мирослав Илич и сега пълни залите, а нея никой не я отразява. Да пробва сега да направи концерт да видим колко ще е пълна залата. С тия комплекси маскирани с хвалби към доброто старо време става още по-противна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

По стъпките на Рени към рафта с еклерите със сигурност. 

 

И с двете. И с ягодова. И боровинкова. И сметана. И ядки. Изобщо, със всичко. 

Абе изобщо тия двете, барабар с Деса, що не си направят едно ала кулинарно предаване, да обменят опит и идеи за плюскане. Или засега идеята отпада, щото няма достатъчно голямо студио да ги издържи и трите едновременно барабар с камерите и другия реквизит. 

Рени когато беше в Хелс китчън
"Ъм, добре изглежда"... Чудя се какво е имала предвид? Там еклери няма! Сигурно е било нещо тлъстичко? Ъм?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

МОЛЯ?
 

Дисни трябваше да викнат Джорджи и Милото Гущерче и за песента на новото Патешки истории, но уви :( някой друг я пее. Пропилян шанс ... 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Какви оправдания, Галена прави услуга на Азис и има далеч най-малка част в този "проект" и трябва да го броим за нейна песен ли? Все едно да кажа С друг ме бъркаш е на Галена и става абсолютно най-хитова и за 2016.

Името ти от друга страна е позната песен и на музика и на текст сред таргета на който я издаде и не е нещо като Пантера или циганиите на Фики, дето сред българите бяха масово непознати. На всичко отгоре Името пак ще стигне някакви 7-8 милиона и скоро ще отвее песента на баба Гло.

Аз викам да изчакаме Галена да си пусне нейн проект и тогава да сравняваме, ама така може и да не ни хареса. ;) 

За нейния си проект съм сигурен, че ще си има милионите, но аз затова им сравнявам на всички флоповете, та да сравняваме нещо, за което да можем да сме сигурни, че е неподправено. ;)

Общо взето не успяваш да оправдаеш провалите, но в такъв случай и аз ще си измисля причини за Десислава напоследък:

Баладата - направена за феновете, не й е основен проект

Дуета със Самар - не е могла да откаже

Дуета с Емир - направен е за друг сезон, но е решила да го пусне, да го има

Kemano Basal e Romenge - също пуснат по между другото, като трибют към Джансевер

Значи й остава Брутален с 13.4М+ което я прави сред най-успешните в последно време!:Jumpy:

ПП: На Глория и Кеба били 5.3М, съвсем бях забравил, че са го качили и в такова нещо като канал на Планета.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

Willy, без да имам никакво желание за нападателност този път, коментирай, че докато говорите как някои си стоим в миналото, положението към 2023 без подсилени гледания е такова:

Мълчете си - 2.4М

Балканско за разкош - 1.5М

Името ти - 4.2М

Галена, Азис и гаджето на Азис - 489k за почти 3 дена

Емрах и Галена - ще оставя всеки сам да си представи, но тук Сторарови вероятно ще бутнат някое милионче

---

Глория и Кеба - 4.8М

Ама без обичайните оправдания, нали, защото имената и снимките на въпросните изпълнители стоят гордо на преден план на всички тези проекти. ;)

Мангава тут - 17М (топик+ официално видео), с изтритите клипове - 18 М:* 

 

Ужасно нагли сте Глориевите като започнете да ми броите "Яче, яче" като неин успех. Първо песента е правена с идея да грабне 25 милионния пазар на бивша Югославия. Както виждаме 1/5 от него са гледали песента веднъж. Отделно Глория ходи 2-3 пъти да я промотира в Сърбия, отделно е дует с друго популярно име там - Кеба, който има песен с 12М; 9,6М и 6,8М. 

На Глория най-гледаната й самостоятелна поп-фолк песен е "Крепост" с 3,9М. Кой на кого помага? За песен със сръбски фрагменти и целяща се в сръбската аудитория е пълен провал.

Що не ми сравните гледанията на "Кадифе" с тези на самостоятелните песни на Галош и Преслава, правени само за бг? А там, където друг тегли Глория?

И след дуета със Стораро, който впрочем е неговия най-голям флоп в кариерата, се бяхте надули и после Глория звучно ви го наби с Кадифе.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

 

Това не знам защо така флопна.

Реално е запеваемо, има умерена чалгайка, даже има и Горан Брегович звучене за по-дъртите чанти.

Като фен на Преслава мога да кажа, че последната нейна песен, която въртях супер много бе "Мангава тут" и най-вече "От утре". "Сладкото зло" така и така не ме хвана, тази последната също.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

За нейния си проект съм сигурен, че ще си има милионите, но аз затова им сравнявам на всички флоповете, та да сравняваме нещо, за което да можем да сме сигурни, че е неподправено. ;)

Общо взето не успяваш да оправдаеш провалите, но в такъв случай и аз ще си измисля причини за Десислава напоследък:

Баладата - направена за феновете, не й е основен проект

Дуета със Самар - не е могла да откаже

Дуета с Емир - направен е за друг сезон, но е решила да го пусне, да го има

Kemano Basal e Romenge - също пуснат по между другото, като трибют към Джансевер

Значи й остава Брутален с 13.4М+ което я прави сред най-успешните в последно време!:Jumpy:

ПП: На Глория и Кеба били 5.3М, съвсем бях забравил, че са го качили и в такова нещо като канал на Планета.

Да да, знаем. Не е нещо ново :) По добре измисли и прати някви нови рецепти за баничарницата, тоя бизнес поне е печеливш и върви. 

Ето малко да се вдъхновиш 

БГ история: Може ли да фалира баничарница? - SmartMoney.bg

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе Преслава не е спряла да бъде различна в звученето на проектите си от края на 2021-ва.

* Шушанита - песен за механа;

* От утре - фолкът от романтичния му период;

* Сладкото зло - дискотечен комерс 2022;

*Мангава тут - цигания, където демонстрира брутални височини в пеенето;

* Мълчете си - незапеваема стерилна баладка, с идеята да е "Уморих се" 2.0, ама е финиширала като по-лоша версия на "Право на влюбване";

* Балканско за разкош - стил Горан Брегович;

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

 

Kemano Basal e Romenge - също пуснат по между другото, като трибют към Джансевер

 

най-големият й хит в кариерата след "Парти животни".

  • Like 1
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това не знам защо така флопна.

Реално е запеваемо, има умерена чалгайка, даже има и Горан Брегович звучене за по-дъртите чанти.

Като фен на Преслава мога да кажа, че последната нейна песен, която въртях супер много бе "Мангава тут" и най-вече "От утре". "Сладкото зло" така и така не ме хвана, тази последната също.

Защо пък да е флопнала ... Като за пееща инфлунцърка си е добре ... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това не знам защо така флопна.

Реално е запеваемо, има умерена чалгайка, даже има и Горан Брегович звучене за по-дъртите чанти.

Като фен на Преслава мога да кажа, че последната нейна песен, която въртях супер много бе "Мангава тут" и най-вече "От утре". "Сладкото зло" така и така не ме хвана, тази последната също.

Глупости. Кеба е никой в Югославия.

преди 23 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това не знам защо така флопна.

Реално е запеваемо, има умерена чалгайка, даже има и Горан Брегович звучене за по-дъртите чанти.

Като фен на Преслава мога да кажа, че последната нейна песен, която въртях супер много бе "Мангава тут" и най-вече "От утре". "Сладкото зло" така и така не ме хвана, тази последната също.

Писна им на хората образът й. Да се пенсионира вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мангава тут - 17М (топик+ официално видео), с изтритите клипове - 18 М:* 

 

Ужасно нагли сте Глориевите като започнете да ми броите "Яче, яче" като неин успех. Първо песента е правена с идея да грабне 25 милионния пазар на бивша Югославия. Както виждаме 1/5 от него са гледали песента веднъж. Отделно Глория ходи 2-3 пъти да я промотира в Сърбия, отделно е дует с друго популярно име там - Кеба, който има песен с 12М; 9,6М и 6,8М. 

На Глория най-гледаната й самостоятелна поп-фолк песен е "Крепост" с 3,9М. Кой на кого помага? За песен със сръбски фрагменти и целяща се в сръбската аудитория е пълен провал.

Що не ми сравните гледанията на "Кадифе" с тези на самостоятелните песни на Галош и Преслава, правени само за бг? А там, където друг тегли Глория?

И след дуета със Стораро, който впрочем е неговия най-голям флоп в кариерата, се бяхте надули и после Глория звучно ви го наби с Кадифе.

Като виден фен на Глория за мен е първа цел да я бутам навсякъде!

Много ясно, че Кеба е причината за успеха. Да го бутнем в такъв случай и в дует с явно също доста западналата Преслава (която соло без Софка и Коцето е потрес), да им уредим и да отидат да го промотират в Сърбия под претекст, че Прес е първата Бг звезда там (и там да им опонират, че първа е била безхитовата Рени). А, чакай...

За Глория сто пъти сме говорили, че сама си е виновна ретро хитовете й да са по-слабо запомнени от тези на нейни peer-ки и изпълнители от следващите поколения. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...