Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

Е не ги е отсвирил щото няма с какво да ги смени. То затова и жанра няма нищо освен некви кръчмета и наркотеки. Ама тва е - никъде не се слуш чалга по телевизиите, в предавания ги канят от дъжд на вятър, не носят същия рейтинг и са масово оплювани навсякъде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Е не ги е отсвирил щото няма с какво да ги смени. То затова и жанра няма нищо освен некви кръчмета и наркотеки. Ама тва е - никъде не се слуш чалга по телевизиите, в предавания ги канят от дъжд на вятър, не носят същия рейтинг и са масово оплювани навсякъде.

И колкото повече всичко затъва, толкова повече се изменят критериите за лидерство сред феновете на Преслава и Галена. Аз не знам как само заради единият копнеж техните любимки да се водят вечните лидерки, феновете на двете винаги се примиряват с това постепенно да получават все по-малко и все по-малко. Преслава навремето е била масова сред всички таргети, продавала е като луда, зали и стадиони са изригвали с нея и дори са освирквали други големи звезди в нейно име, изначало е имала силата и харизмата, макар и с подбутване, да измести певицата на народа, а вечните й хитове и до днес се знаят от всички, да не говорим колко хора я харесваха дори и само заради естествената й визия преди да си отреже носа. Днешната Преслава е пълна пародия, а вече дори и обичаните от Рамания сезонни хитове с много милиони са й рядкост. Галена е по-добре от нея, но пък там никога не сме имали тази база за сравнение първо да е била истинска лидерка сред народа, а днес да се бори за трохи, наречени 'успехи'.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Lelqtian @asylum @Stela утре е деня на Еклерите! Нашата Рени има рожден ден и за това обявявам, че след деня на РАЙНА (днес) утре ще публикуваме Еклерови хитове! Гответе се!

 

 

  • Love 1
  • drunk 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Lelqtian каза:

Дали към днешна дата не умира от яд че докато е пяла нейните глупости, други са награбили песента за баклавата, за кекса, бабиното сладко, шопската салата и другите любими манджи? 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

@Lelqtian @asylum @Stela утре е деня на Еклерите! Нашата Рени има рожден ден и за това обявявам, че след деня на РАЙНА (днес) утре ще публикуваме Еклерови хитове! Гответе се!

 

 

Нямам търпение. Вече подготвям колекцията от поздрави за всичките й тукашни фенове.:heart:

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели, насладете се на промоцията на албума "Искай ме" на Рени, а утре ще може да си припомним някои нейни песни! 😘 

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Нямам търпение. Вече подготвям колекцията от поздрави за всичките й тукашни фенове.:heart:

Сега подгряваме с промоцията на "Искай ме", а утре ще се почерпим с .... не еклери, песни разбира се! Киро Скалата на тази промоция говори , че някой бил 100 килограма. Визира някакъв мъж, но аз си помислих, че нещо друго намеква, но както и да е. Тогава може пък да е била под 100, знам ли....

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

@Lelqtian @asylum @Stela утре е деня на Еклерите! Нашата Рени има рожден ден и за това обявявам, че след деня на РАЙНА (днес) утре ще публикуваме Еклерови хитове! Гответе се!

 

Не! То си беше седмица на Рени направо! Стига и толкова! Утре ше е ден на Силвия и го почваме отсега!

IMG_0828.png

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не! То си беше седмица на Рени направо! Стига и толкова! Утре ше е ден на Силвия и го почваме отсега!

IMG_0828.png

Че беше, беше, но жената има Рожден ден. Така и така цяла седмица е тема номер 1, нека й отделим още един ден, а вторник ще продължим с апетитни хапки... Бе какво става? Само на хапки и еклери ли ще живеем тук? 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Е защо скачаме към песни от преди 100 години, аз говоря за по-скорошните. 

Отговорът ми веднага ще го базирам на това кой какво приема като задържане. Освен онова, което горе казах на Willy ще добавя и един въпрос от моя страна - защо в приказките за лидерство винаги удобно се изпуска основния таргет в застаряваща България - зрелите и възрастните над 40-50? Не трябва ли като ще водим някой лидер, той да е лидер сред всички, а не само сред онези, които слушат каквото сезонно и е вървежно им се предложи?

Ето от тази гледна точка Преслава и Галена вече не са никакви лидерки и са втръснали на сумати хора. Но че стандартния чалга таргет не ги е отсвирил както навремето отсвири Ивана и Глория никога не съм отричал. За мен това просто не е достатъчно.

Веднага ще ти изредя по-скорошни: 

Ти не си за мен, 100 живота, Добре ли си, Къде беше ти, ВНЛ, Скандал, Не си ме давай, Еуфория, WTB. Виж приемите им по участията. 

Изредените песни в предните постове не са супер ретро чалга, Караваната и Хаваната са от 2014 и 2015 и реално са на 8-9 години. Задържали са се доста добре. 

Таргета 40-50 годишни, който споменаваш като пример със сигурност знаят и слушат Галена и Преслава, защото преди 10-15 години, когато вече имаха хитове са били на 25-30 години и няма как да не са били по купони и заведения. Тук по твойта логика отпадат Алфите, понеже точно те са тийн идоли и не сред слушаните от 50 годишните така, че ако това ти е фактор за успеваемост отпада моментално. От друга страна пък тийновете и хората на 20-30 години също слушат Галена и Преса и можем да заключим, че тях ги слушат от тийнове до 40-50 годишни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DevilWish каза:

Тя да не минава на ЛЕДЕНА ДИЕТА или това е просто към вредния натурален портокалов сок с много захар, а тя си мисли, че е фреш и пие това естествено? Проявата на лош вкус ще й го простя! Не толерирам нищо друго за пиене освен чисто кафе и вода! Може от време на време малко алкохолче, но с повод! Сигурен съм, че при такава пищна жена това не важи!

Еклерите си вървят с калорични напитки с много захар. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Веднага ще ти изредя по-скорошни: 

Ти не си за мен, 100 живота, Добре ли си, Къде беше ти, ВНЛ, Скандал, Не си ме давай, Еуфория, WTB. Виж приемите им по участията. 

Изредените песни в предните постове не са супер ретро чалга, Караваната и Хаваната са от 2014 и 2015 и реално са на 8-9 години. Задържали са се доста добре. 

Таргета 40-50 годишни, който споменаваш като пример със сигурност знаят и слушат Галена и Преслава, защото преди 10-15 години, когато вече имаха хитове са били на 25-30 години и няма как да не са били по купони и заведения. Тук по твойта логика отпадат Алфите, понеже точно те са тийн идоли и не сред слушаните от 50 годишните така, че ако това ти е фактор за успеваемост отпада моментално. От друга страна пък тийновете и хората на 20-30 години също слушат Галена и Преса и можем да заключим, че тях ги слушат от тийнове до 40-50 годишни. 

И аз пак мога да кажа същото - че във времето ще се види, че въпросните изредени пести, също като "Моето слабо място", не са онези хитове, за които се натрапват. Тоест нивото е снижено и лидерството е съмнително.

Аз говоря не само за таргетите 40-50, а и за още по-възрастните. Тези хора в по-голямата си част не слушат новите песни на Преслава, камо ли на Галена. Иначе те щяха наистина да са егати звездите, защото щяха да си правят концерти, да си продават и албуми - тъй като главно тези таргети дават пари за такива неща и поддържат статута на изпълнителя като по-траен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Еклерите си вървят с калорични напитки с много захар. 😁

Аз ги обичам с горчиво кафе. Но не се съмняваме, че наша Рени ще заложи на натурален сок, който според нея е диетичен или може би мляко с какао и много захар? Не мисля, че тя ще мине толкова евтино.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то дори в Америка надали някой на 40-50 слуша Карди Би, Ариана Гранде и сие тамошни лидерки. Приемете просто,че днешната комерсиална музика се прави за таргета до 30 години и стига сте се ровили в миналото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам интервюто на Рени. Дължа извинение на @Andrew Cunanan.. Наистина жената от касата й била казала, че не са имали такава препълнена зала. Но в брадъра пък каза, че не се е налагало да чистят.

Направи ми впечатление как не била репетирала за концерта с оркестъра. А то всичко беше на плейбек, де.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я какво си намерих! Още преди да пусне клипът на "Обичам те" от промоцията на Гергана - "Както никой друг"

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Обожавам я тая песен! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Че то дори в Америка надали някой на 40-50 слуша Карди Би, Ариана Гранде и сие тамошни лидерки. Приемете просто,че днешната комерсиална музика се прави за таргета до 30 години и стига сте се ровили в миналото.

Каква мислиш е средната възраст на този форум?

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Че то дори в Америка надали някой на 40-50 слуша Карди Би, Ариана Гранде и сие тамошни лидерки. Приемете просто,че днешната комерсиална музика се прави за таргета до 30 години и стига сте се ровили в миналото.

Много удачно сравнение всъщност, защото то наистина и в световен мащаб нещата са на същия хал. Залага се главно на сезонни, преходни успехи за по няколко години. Но там поне системата никога не е зацикляла чак толкова като у нас и дори този тип големи имена изцеждат максимума от временния си потенциал. 

Там изборът е много по-голям, де, затова чат-пат си имат и успехи като старите, тип Flowers, които най-малкото се знаят от почти всички.

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Чак пък в множествено число ;) 

Дам в множествено число са, просто от години не са активни. Но в тяхно отсъствие поне имаме други нейни почитатели като теб, @Andrew Cunanan. @Willy @WindWalkerMonkи още потребители, чиито души не се и съмнявам, че Рени маратонът ще изпълни с небивала радост.:heart:

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

Гледам интервюто на Рени. Дължа извинение на @Andrew Cunanan.. Наистина жената от касата й била казала, че не са имали такава препълнена зала. Но в брадъра пък каза, че не се е налагало да чистят.

Направи ми впечатление как не била репетирала за концерта с оркестъра. А то всичко беше на плейбек, де.

Изклучително професионалисм е да отидеш на концерта си, без да си репетирал

 

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...